24325
Aion-MMORPG(F2P)
  • csabi1987
    #15832
    Sziasztok!

    Tudtok egy olyan oldalt mondani ahol lehet venni 15napos kódot olcsón?
    Lehetőleg olyan kellene ahol fizetés után e-mailban küldik a kódot!
    Köszönöm a segítséget!
  • Nuclearity
    #15831
    irsz privátba egy mail cimet és nevet és küldöm
  • yeloy
    #15830
    Sziasztok, létezik trial a játékhoz? Esetleg aktív játékosnak van lehetősége triál küldésre?
  • Nuclearity
    #15829
    pve moaarrrrr
  • mzoleeeex
    #15828
    Sziasztok
    Csak egy gyors kérdésem lenne. Egy ideje abbahagytam a játékot és most gondolkodok egy esetleges visszatérésen. Azt szeretném csak tudni mi most a helyzet Spatalos / Elyos oldalon ?
    Köszi
    Zolix
  • StarFist
    #15827
    A core foglalásról nem tudok nyilatkozni. Az én alym Kysis-re volt beosztva. Elmondhatom, próbálkozott az asmo rendesen, a kapu után volt kb. 10 perc állóháború, utána vissza szorultunk az arti roomhoz, majd az smok áttörtek a bosshoz. Szerencsére a kisk grave a HF-en volt, nem az arti roomban. Amikor wipoltunk az arti roomnál, azt hittem, hogy Teminon-ba dob vissza a gép, lévén az asmo már elfoglalta a HF-et is, de nem. Amikor visszaértünk Kysishoz, meglehetősen gyorsan sikerült kiszorítani az asmo-t a boss roomból, igazából érdemi csökkenést sem láttam a general hp csíkján. Ehhez hozzá kell tennem, hogy Kysis-t másodvonalbeli erők védték, jellemzően lvl 40-50 között.

    Azon a napon az asmo hihetetlenül kordinálatlannak tűnt.
  • Malachit
    #15826
    Az említett védésen a szövetségben emlékeim szerint olyan 150-160 fő volt a maximum létszám. A későbbin 180 körüli. Tegnap meg már el se mentem. Nem is foglalt az asmo a Perenton semmit se. Konkrétan olyan érzésem van egy ideje az ostromok, védések alatt, hogy az asmo oldal csak fogy ely meg csak nő.
    Az elején és idáig is csak azért voltak a fortok asmo kézen, mert szabad transfer kezdetekor rengeteg asmo kemény pvp arc jött a Perentora és bedarálta az ely-t, valamint húzta magával a kevésbé pvpseket is. Csak sajnos mostanra ezen HC arcok nagyon jelentős hányada abbahagyta (plusz a húzott erő ből is úgy érzem), továbbá utánpótlás meg igencsak soványka.

    Csak érzékeltetésként:
    Cronic Perento-n aktív időszak -> kiállított szövetséggek száma: kb 2 full és pár aly darabokkal. Divine foglaláskor 1 aly csak transzformer, rotába csapta a boss-t zavartatás nélkül. 1 szövetség védte HF-et 1 meg a többi fortot ahova menni kellett. Ehhez képest amit most láttam a saját hiányos szövetségben legutóbb a 150-160 ember szinte semmi. Tartani is csak azért sikerült, mert a most ébredt rá az ely, hogy elfogyott az asmo, szabad a pálya.
  • ALAIN911
    #15825
    Sziasztok.
    Van egy kis problémám és kíváncsi lennék hogy másnak is volt már hasonló , esetleg hátha tud rá valaki valamilyen megoldást.

    Az NC Launher nem akarja lefrissíteni a játékot 2.1.0.5-re kb 6 óra alatt leszedett 10MB-t :-)

    Előre is köszönöm az infokat és a segítséget.
  • Shaenis
    #15824
    Teljesen egyetértek, hasonló dolgokat írtam én is variance blogon. Amit a létszámról mondtál, az tök ugyanígy működik GW-ben a Jade Quarry kurzick vs luxon arányokra, emiatt álltam át anno luxon oldalra.:)
  • StarFist
    #15823
    Az újabb szerver összevonás nem oldja meg a legalapvetőbb problémát, miszerint az asmodian "nem kelendő árúcikk".
    Az összevonás csak rontaná és felerősítené a farkciók létszáma közötti egysúly hiányt.

    A pvp-t pedig szerintem csak egyféle képpen lehet rendbetenni, hogy az egyensúly meglegyen:

    - limitált létszámú (1v1, 6v6, ally vs ally stb),
    - szintfüggő (lvl 30-as csak lvl 30-as ellen, így elsősorban az egyéni játéktudás dominálna, ui az adott szinten viselhető páncélok/fegyverek száma limitált)
    - CD nélküli, aréna vagy instance rendszerű pvp-vel amire a DDG-hez hasonlóan lehet bejelentkezni.

    Ez a rendszer igazából kedvezne is az alacsonyabb létszámú frakciónak, ui számukra célpont dömping lenne, ui cd hiányában a küzdelem végén azonnal megkapnák a következő ely team-et, míg az ely-nek várnia kellene, hogy elfogyjanak az előtte levő bejelentkezett ely csapatok.
  • Nuclearity
    #15822
    elfelejtettem a végéről, hogy DE HA ELVESZITITEK... XD
  • Nuclearity
    #15821
    mivel még mindig ely fölény van ott, és telemachusról csak a pve herok mentek oda, villogtak egy darabig mostmeg szivjanak csak...

    de ez kb minden szerverre igaz, elyos tuleröben van, asmok nagy része meg tojik bele a fortressbe (nekem a gépem nem birja, én menstruálok, most mennem kell, most instába megyek...stb)
  • StarFist
    #15820
    A Perentóra jött boldog-boldogtalan, hogy megalapítsák az "Asmo Mennyországot". Az én véleményem az, hogy asmo-nak szimplán nincs utánpótlása (ez alatt új játékosokat értek és nem low lvl altokat), nem csak a Perentón, hanem máshol sem.

    A helyzetre jellemző, hogy a tegnapi siege előtt-alatt a sok elyos pve freak folyamatosan ment mindenféle instákba (NTC, Fire Temple, SR, upper abyss insták, DP, CDDG stb)és mellette még ki tudott állítani a frakció elég embert egy elég lehengerlő pvp zerg-re is. Ez az elyos nézőpont.

    Az asmo nézőpontot, majd ismerteti valaki, aki az asmo oldalon játszik a Perentón.
  • Morf
    #15819
    Nem oda mentek át a Telemacsorol az Elyk?
  • StarFist
    #15818
    Csak a Perentóról tudok nyilatkozni.

    Tegnap az elyos annyi allit állított ki az esti 10-es siege-re, hogy behúzta a core-t, megvédte Kysis-t és szétrugta az asmok hátsóját western shard upper-nél, mindezt közel egy időben és a Hellfire arti közben végig elyos kézen volt. Majd az utolsó 15 percben pár ally még bedarálta a balaurt Asteriánál. A történet igazából annak a fényében érdekes, hogy az összes upper fort+core asmo kézen volt eddig. Az asmok nagyjából az utóbbi 2 hétben elveszítettek mindent, csak 2 lower fort van a kezükön, sulfur balaur kézen, upperben 2 erőd balaur kézen a többi az elyos kezén.
  • Shaenis
    #15817
    szerverfüggő :)

    spatalos elég gáz mostanában, ezen már csak az segítene ha összevonnák az angol szerverekkel (tele + perento), persze nem bírná el a vas. :(
  • Prody
    #15816
    Mennyire megy a játék nagyjából? Sokan vannak még? Abyss-on folyamatos harc folyik?:P

    Mi történt az AionHungary-val?:S
  • Robosztus
    #15815
    Mostanra hála az égnek megtudtam amit szerettem volna, remélem nem fogok többet értetlenkedni.
    Azt a Blog-ot meg meg fogom nézni, kösz hogy felhívtad rá a figyelmemet.
  • Csenky
    #15814
    Senkinek sem azzal van baja, hogy valaki kérdez, hanem hogy az enchantolásra pl válaszoltunk vagy hárman, és képes vagy újra és újra rákérdezni... Holott teljesen részletes, mindenre kiterjedő, magyar nyelvű, príma leírások vannak a játékmechanizmusról például a Variance Aion Blogon is, aminek a linkje itt van a fejlécben. Kezdőknek teljesen ideális.
  • xerb
    #15813
    Nincs is ezzel semmi gond , azért is van ez a fórum hogy segítsünk az ujjonnan érkezõknek. =)
    Nem tudom melyik szerveren játszol de ha pl telemacsón, akkor ha mondasz egy nevet, felveszlek friendlisbe és nagyon szívesen segítek ingame is.
  • Robosztus
    #15812
    Figy, aki nem rég kezdte és nem lóg a játékon állandóan továbbá angolul sem tud annak vannak útvesztők a játékban, szer. ebben egyetértünk.
    Neked lehet hogy egyértelmű sok minden de másoknak nem.

    Én is egyszerre szeretnék mindent tudni, nem úgy hogy elvesztek 100.000-aranyakat mert nem vagyok tisztában egyes szabályokkal.

    Azért köszi a segítséget mert sokkal előrébb vagyok.
  • Tomy Lee
    #15811
    Egy Legioba beléphetne,persze nem szándékom elüldözni de hihetetlen,hogy napokon-heteken keresztül le tud ragadni a témánál:D

    Robot lépj be 1 Legio-ba azt fáraszd kicsit őket is:))
  • xerb
    #15810
    Nekem ez a srác gyanús..
    Tuti hogy átbaszás =)

    Egyébként tudsz sorozatot lõni orbal is... meg pl elhajíthatod mint egy kézigránátot.. csoportos asmo támadás esetén kiváló.
    Ha poisonos godstonet raksz bele könygázgránátként müködik , erre figyelj.
  • Tomy Lee
    #15809
    Arrow strike/chain/skillel
  • Tomy Lee
    #15808
    Atyavilág te olvasod is amiket írunk neked vagy csak kérdezgetsz itt a levegőbe???
    Én is írtam de pl,hogy ne magamat idézzem
    by Xerb:
    "Enchant stoneokkal teheted meg, amiknek van szintje.
    Ha a legnagyobb esélyt szeretnéd elérni akkor egy egyszerü szabályt kövess.
    Kék cuccra a tárgy szintjénél 20 szintel nagyobb köveket rakj. Sárgára 25 szintel nagyobb köveket.
    A dolog igy sem tuti de kb ezzel elérhetsz úgy 80-90%-os sucess ratet.Ha nem sikerül akkor sem kell megijedni csak -1et vesz le az enchant szintõl, a tárgyad nincs veszélyben."
  • Robosztus
    #15807
    Látok még olyanokat is hogy pld. az íjjal sorozat lövést adnak le. Ezt hogy tudom elérni???
  • Robosztus
    #15806
    Van valamilyen szabály az enchantolás-nál?
    A fegyver szintjére gondolok és mondjuk a megtört fegyver szintjére.
  • Shaenis
    #15805
    A godstone-ok egy vagyonba kerülnek, úgyhogy hacsak nincsenek felesleges százmillióid, azzal várj míg eléred az 55-ös szintet, és lesz olyan minőségű fegyvered amire érdemes rátenni. Addig is érdemes enchantolni, +10 szint esetén +200 magic boost már elég hasznos neked.
  • Robosztus
    #15804
    Sikerült a varázslómmal megtörnöm egy fegyvert és rá is tettem az aktuális fegyveremre.
    Nagyon jó lett!!!

    Melyiket érdemesebb szerintetek fegyvert megtörni és úgy erősíteni v. Godstonnal próbálkozzak inkább ??? - Hogy járok jobban????
  • waible
    #15803
    Üdv!
    Hogyan kell beállítani az auto attackot??
    Nem tudom hogyan kell
  • Belton
    #15802
  • Robosztus
    #15801
    A random enchant követ akkor is rá kell megkísérelni a fegyverre tenni mikor az még tiszta, v. akkor is bele lehet tenni ha már manastonokkal meg van erősítve?
  • Csenky
    #15800
    Nem igazán így van.
    A Godstone egy ritka kavics, amiből egyet lehet rátenni egy fegyverre npc-nél.

    A kis piros harapófogóval szét tudsz törni egy fegyvert, és abból így random enchant kő keletkezik.
    Ezt az enchant követ megkísérelheted rátenni egy itemre (fegyver, páncél), de nem mindig sikerül. Fegyveren atk-ot és magic boostot ad, armoron pdefet, crit resistet, hp-t. maximum 15 megy egy cuccra, de erről keress egy komolyabb leírást szerintem. Nem kell NPC a felrakáshoz.

    A manastone azokba a slotokba megy, amik alul látszanak a fegyveren/páncélon, ez sem mindig sikerül, de ehhez sem kell npc.

    A Steel Ingot egy craft material, fegyver/páncél készítéséhez kell.
  • Robosztus
    #15799
    Akkor ha jól értem:

    Godtson - Stel Ingot - Enchament Ston = ezek mind a fegyverek spékelésére vannak de úgy hogy ha megvettem, akkor az az NPC-nél be tudom majd rakni automatikusan a fegyverembe.

    Nem tudom ráhúzni mint a köveket, kizárólag az NPC-tudja betenni.
  • Robosztus
    #15798
    Láttam a kereskedőnél is azt a kis piros lefelé álló harapó fogóra emlékeztető növényt v. követ, amit a hátizsákomban lévő egyik kristályba lehetett beletenni aztán azt kellet volna tovább rakni a fegyverben v. a páncélba ami sajnos nem sikerült és ugrott a lóvé.
    Remélem kezdő nyelven körül tudtam írni hogy miről is van szó.

    Szóval ez ihlette a kérdéseimet.
  • Robosztus
    #15797
    Hát ez kimerítő volt testvérem. Nem most kezdted, ez azonnal látszik.
  • xerb
    #15796
    Fegyver "tuning":

    Fusion:
    Két azonos tipusu kétkezes fegyvert mergelhetsz össze. Greatsword,Spear,Tome,Orb,Staff,Bow.
    Elõnyök:
    A másodlagos fegyver alap attackjának, magic boostjának bizonyos százaléka hozzáadódik a végleges fegyver alap attackjához, magic boostjához.
    A másodlagos fegyver bizonyos statjai(amiket az elválasztó vonal alatt látsz) felkerülnek a kész fegyverre.
    A másodlagos fegyverröl az attack speed és pvp attack is felkerül a kész fegyverre.Ha az elsõdlegesen volt már attack speed vagy pvp attack akkor nem adódnak össze hanem a nagyobb marad meg.
    Fusionalt fegyonál megmaradnak a másodlagos fegyver mana slotjai is amikbe külön pakolhatod a köveket.
    Amire még figyelni kell fusion elott hogy a másodlagos fegyvernek kissebb szintünek kell lennie mint az elsödlegesnek.
    Természetesen a folyamat visszafordítható de akkor a másodlagos fegyver elveszik csak az elsõdlegeset kapod vissza.

    Enchant:
    +10 ig viszonylag könnyen és kiszámíthatóan húzhatod a cuccaidat.
    Enchant stoneokkal teheted meg, amiknek van szintje.
    Ha a legnagyobb esélyt szeretnéd elérni akkor egy egyszerü szabályt kövess.
    Kék cuccra a tárgy szintjénél 20 szintel nagyobb köveket rakj. Sárgára 25 szintel nagyobb köveket.
    A dolog igy sem tuti de kb ezzel elérhetsz úgy 80-90%-os sucess ratet.Ha nem sikerül akkor sem kell megijedni csak -1et vesz le az enchant szintõl, a tárgyad nincs veszélyben.
    Az enchantolástol +attackot és magic boostot kapnak a fegyverek. Ruhák Defet,HP-t, Crit resistet.

    Godstone:
    Veszel ap-ból vagy AH-ból , elmész npchez aki ráteszi és kész.
    Sok mindent nem írnék róla, van rengeteg fajta, olyant veszel ami szimpi ,és amit a pénztárcád megbír =D .
    Remélem nem hagytam kI semmit. Késõbb még belefoghatsz a fegyver +15-re való húzásába , erröl szándékosan nem írtam nehogy idõ elött ragequit legyen =D
  • Tomy Lee
    #15795
    Lehet összetenni 2 fegyvert például aztán manastone-ok persze bele,enchant kövekkel lehet plusszolni általában 50% eséllyel(ez a fegyver tulajdonságaihoz ad hozzá pontokat) na és godstone is megy bele 1 darab(ezt érdemes a kasztodnak megfelelőt választani).

    Enchantolni mindenképpen akkor mikor már megszereztél 2 jó fegyvert ilyen lehet például egy daeva vagy egy 30-as insta fegyver amit összeraksz egy nagy szintü instás fegyverrel.Lehet szépen upgradelni fegyvereket csak nagyon drága mulatság viszont hasznos is.
  • Robosztus
    #15794
    Azt szeretném megkérdezni hogy a fegyvereket a manastonokon -kívűl mivel lehet még megtuningolni és hogyan.
    Gondolom a drágaköveket is be lehet tenni valahogy, csak nem tudom hogyan.
  • Belton
    #15793
    Eladó Aion account:
    Telemachus Server Elyos oldal , 3- Hónapos az account Február 4.-ig feltöltve.
    Lv51 es Gladi
    Lv50 es Cleric
    +100Milla Kinah
    Akit érdekel PM.