22516
10634785601162328892.gif

FAQ | Mielőtt kérdeznél olvasd el!!!

NFS Carbon Garage Topik

Olvassátok a FAQ-t MINDEN infót megtaláltok ott!!!


Mindennemű warezzel kapcsolatos hozzászólás, kérdés tilos!


Ha warezolsz, intézd magad minden problémáját, vagy max kérdezz valakit PRIVÁT ÜZENETBEN.
Aki ezt nem érti meg elsőre, büntetőpontot kap. Aki másodikra sem, az bannolva lesz.
NE tegyétek fel ugyanazt a kérdést százszor!
Ott a FAQ vagy olvass vissza!

  • ngcsnet
    #144
    lol, ne akarj már ilyen gagyi zenéket hallgatni
    /off
  • mEkLaU
    #143
    Mi a szám cime?
    Vki nem tudja?:)
  • Bankrupt #142
    asszed te wagy a sumáher? :|

    wigyáznék a helyedbe, még megsérül a lábujjad
  • SZilaJMaGGoT
    #141
    Ugyanmár... 6ig még kurva jól néz ki... 7 már egyből pocsék.. De ne offoljunk ízlések és pofonok... Aki az evot szereti, az a 6-osig szereti, a 7 már teljesen máshogy néz ki... Ha nagyon el néző vagyok 9 már akkor is ocsmány..
  • MaverickSXT
    #140
    A 7 8 9 rosszul nez ki???akkor menjel trabantal
  • bongo1
    #139
    Hoppá már látom hogy másis linkelte a videot ! Elnézéseteket kérem !:(
  • bongo1
    #138
    Az első hivatalos video igaz nem hosszú 58mp de legalább van video itt megtekinthetitek :)
  • SZilaJMaGGoT
    #137
    7,8,9 egyre megy... Randa mind a 3... Hát akkor a 10...(igaz az még csak koncepció)... A 6os még istenkirály volt, de a 7estől kezdve az összes szar... Majdnem egyformák, és sajna rosszul nézki mind...
  • Szabi1991
    #136
    nincs is benne 7-es , se 8-as :) csak 9-esről volt kép :P
  • SZilaJMaGGoT
    #135
    Szerintem is, de ha már annyira ragaszkodnak az izomautókhoz akkor az dragba való... Luxus szar az nem kell... Japán autók kellenének... Ha meg annyira ragaszkodnak az evóhoz akkor mért nem az 5ös 6os van a 7es 8as helyett?? :S
  • Szabi1991
    #134
    nehogy már a legjóbból maradjunk ki ,a drag az uncsi ,a drift legalább izgalmas(sztem) !
  • ngcsnet
    #133
    nem tetszik :l
  • Szabi1991
    #132
    bár ez a Lambo egész szép :) és hála az égnek az Asnton Martin sincs túl tuningolva :)
  • DJ Skyline
    #131
    "de szerintem itt a NFS Carbonrol kéne dumálni :)"
  • SZilaJMaGGoT
    #130
    Ami azt illeti nekem az se igazán jön be... Ami autókkal oké a gyorsulás, meg még a verseny is de drift.... áhhh.. Azt hagyhatnák a japókra...
  • Szabi1991
    #129
    egy ien kellll nekem :D
  • Szabi1991
    #128
    hát igen ez igaz
  • Szabi1991
    #127
    2 video :P
  • Szabi1991
    #126
    a lambo csak azért van hogy +vegyék a játékot
    de az amcsi vasakkal kira lesz sodrodni :D
  • ngcsnet
    #125
    egy luxusautót tuningolni kifejezetten csúnya, hogy néz már ki egy alapból gyönyörű sportautó mindenféle biszbaszokkal feldíszítve??
  • gamerboy91
    #124
    Bocs,de eddig csak 1 video volt....
    Majd ha lesz egy hivatalos Car List akkor mondhatjuk biztosra melyik verda lesz és nem lesz benne....
  • SZilaJMaGGoT
    #123
    Nem az eclipse-el van bajom... Az még inkább bele illik az utcai környezetbe mint a lambo... :((
  • Szabi1991
    #122
    amugy , szerintem nem is lesz eclipse a Carbon-ba :) pont azért mert az nem driftre van tervezve , és se képen , se videon nem volt még.
  • SZilaJMaGGoT
    #121
    wááá.... Figy... Gondolj csak UG2-re.... Eclipsel úgy driftelhettem ahogy a videókban látom, pedig elsőkerekes szar, és egy utcai tuner ha megvesz egy autót, ilyen alapvető dolgot, hogy hajtás nem fog módosítgatni... Ha pl összkerekeset akar akkor szerez egy evot vagy imprezat(csakhogy nfs témában maradjunk)... Kurva sok gondal jár egy elsőkerekes autóból hátsókerekeset csinálni... Sajna carbon halott ötlet, mert összeakarják keverni a luxusautókat, az izomautókat, meg a driftet... Semmi jó nem sül ki belőle... NGCS-nek igaza van... rallycross játékokba élvezetesebb..(főleg amelyik moddolható... :D)
  • Szabi1991
    #120
    remélem lesz szilvi s15 is :D
  • ngcsnet
    #119
    arról beszélünk, előéletéről, meg arról hogy mit várhatunk eme a játékban, amiben már negyedszerre, ugyanaz van.
  • Szabi1991
    #118
    de szerintem itt a NFS Carbonrol kéne dumálni :)
  • Szabi1991
    #117
    "első kerekes eclipse-el alázol egy drift rx7-et" miért az eclipse is lehet hátsó kerekes ... pl. a TD film , hátsókerekes 5-ős GOLF ...
  • Dave9214
    #116
    de reméynkedeek hogy nagyon full graffon elindul, jo lenne!
  • ngcsnet
    #115
    mellesleg sztem rally/cross gémekben sokkal jobb(élvezetesebb) a drift. főleg hogy azok inkább már szimulátorok.
  • SZilaJMaGGoT
    #114
    De jó, akkor leugrok a garázsba megnézni hol lehet a kocsinkon ezt állítani... Nincs olyan, hogy driftes fizika meg ilyen meg olyan... Vagy valósághű a játék fizikája, vagy olyan, hogy az első kerekes eclipse-el alázol egy drift rx7-et... A másik meg az, hogy a tokyo drift ötlete is az initial D koppintása lehet... Driftet is csak NFS-ből ismerik az emberek, de amúgy tuti senki se szokott végiglesni egy egy ütősebb drift videót... :\
  • Bercy #113
    Azt kérdezted, hogy full grafon menni fog-e és arra mondta, hogy nem biztos!
    Nem az, hogy nem indul el...
  • Dave9214
    #112
    6600gt n nem idnulna el?, hát 3dmark 05 be 3200 at nyom
  • gamerboy91
    #111
  • DJ Skyline
    #110
    ez elég gyökér ötlet,már ne is haragudj...ennyi erővel szereltessük ki a motort az autóból,és guruljunk le a lejtőn
  • gamerboy91
    #109
    VGA miatt nem biztos....
  • Dave9214
    #108
    nyugtassatok meg
    MSI NX 6600GT 128 mb
    2x 512 MB ram 400mhz
    amd64 3200+
    asus k8n
    konfiggal szerintetek megy full grafon?
  • Web mester
    #107
    www.needforspeed.com
  • Dave9214
    #106
    tenaggyon hülye:D:D
    eznem most wanted, nemkell a feketelista élére kerülni:D
    bár alitolag, nema rendődőkrefog alapulni az egész, de olyan verseny is kéne, hogy egy baszottmgasa helyről,, kikötve a kocsink, és vhogy elvágodna a kötél, és a lejtő végéig enm elehtne ynomni a gézt csak utána, és ugykéne versenyezni:D
    milyen cooolos lenne már
  • Szabi1991
    #105
    egy angol Drift oldalon olvastam :D