22516
10634785601162328892.gif

FAQ | Mielőtt kérdeznél olvasd el!!!

NFS Carbon Garage Topik

Olvassátok a FAQ-t MINDEN infót megtaláltok ott!!!


Mindennemű warezzel kapcsolatos hozzászólás, kérdés tilos!


Ha warezolsz, intézd magad minden problémáját, vagy max kérdezz valakit PRIVÁT ÜZENETBEN.
Aki ezt nem érti meg elsőre, büntetőpontot kap. Aki másodikra sem, az bannolva lesz.
NE tegyétek fel ugyanazt a kérdést százszor!
Ott a FAQ vagy olvass vissza!

  • ngcsnet
    #184
    soká
  • horyadam
    #183
    Nem tudja valaki hogy mikor fog megjelenni?
  • bertino
    #182
    műszerfal ?
  • Doomista
    #181
    ha csinálnak hozzá olyan kódot,hogy essen le a kocsi a szakadékba cimű program.akkor ja,de ennek 0%-a az esélye
  • ngcsnet
    #180
    nem.
  • SötétBarom
    #179
    Vajon leeshetek majd a szakadééékbaa?
  • Doomista
    #178
    ja hogy te halucinálsz biztos
  • Doomista
    #177
    a kis szemetek :D
  • DJ Skyline
    #176
    ja,hogy aztán 2 nap múlva azt mondhasd,hogy "kiadhatnák már a fullt"
  • Bandi 18
    #175
    DEMOOO:D:D maximum november elején :P
  • Doomista
    #174
    kiadhatnának már egy demot !
  • ngcsnet
    #173
    juj mi lesz itt..
  • SötétBarom
    #172
    Asztat nem étem h azz aktivizsön mé nem ad pénzt az invictusnak h csinájjanak egy nem-budzset gémet a street legal-ből, ami tudna alázni végre mindnent...

  • ngcsnet
    #171
    ugyanazokkal az autókkal...
    és a bannert nézve, a pályában sem lesz sok különbség...
  • vki
    #170
    Minek modok? Évente fosnak egyet.
  • SZilaJMaGGoT
    #169
    Az nfs-t a moddolhatóság hiánya még felejthetőbbé teszi...
  • Dave9214
    #168
    de faja lenne ha egy bétát leehtne má nyomni
  • bongo1
    #167
    Az enyém elektromos ... Benzines "nem jó" mert nem lehet vele tolatni .... vagyis Én még ott tartok ... Amugy a Tamiya (ha jól irom) 0.3 kell venni legjobb technologia ... 110 igen .. és ennél van jobb !:) Lábnak neki megy az ott tör:)
  • Szabi1991
    #166
    110km/h ???
  • DJ Skyline
    #165
    a tied gondolom benzinmotoros! azok szoktak ennyibe kerülni kb...a "sima" aksis olcsóbb...de ez itt off
  • bongo1
    #164
    Nekem van ilyen model autom :D 110km/h a vége :) kellemes 150e ft körül van és szarrá lehet tuningolni .... csak egy kaszni hozzá 15töl kezdödik....
  • bongo1
    #163
    Nekem van ilyen model autom :D 110km/h a vége :) kellemes 150e ft körül van és szarrá lehet tuningolni .... csak egy kaszni hozzá 15töl kezdödik....
  • mike0013
    #162
    nem néz ki rosszul:)...Remélem hasonló lesz a Tokyo drifthez:)
  • Szabi1991
    #161
    NFSCarbon-TOKYO DRIFT 2 ez egy hónapja készűlt , és mi van a jobb alsó sarokban ? [ TOKYO DRIFT 2 ] ez is sejtett vmit :)
  • Omlás
    #160
    Nah meglestem ezt a vidit és ahogy sejtettem kiderült jól sejtettem. Nah ezt jól leírtam :) Már a zene is sejteti mi a szitu a vidi pontot tesz rá A Carbon nem kétséges erőteljesen a Fast & Furius Tokyo Drift-re hejazó gamma lesz...

    Én személyszerint örülök neki mert a driftet mindig is kamáztam és eléggé hiányoltam a driftes raceket az MW ben ami amúgysem nyerte el a tetszésemet! Másik megérzésem is beigazolódni látszik minden év szeptemberében kapunk egy "NFS"-t csak azért írom " " -be mert ezek már rég nem azok az NFS gamék amik régen jópár hónapig lekötötték az embert...

    Persze mindez személyes véleményem lehet másnak más a véleménye :)
    Gondoltam megosztom veletek :)
  • Szabi1991
    #159
    de addig ez jó :P
  • Dave9214
    #158
    sztem ne, korai még, várjumnk nyárvéégig, mert addig sok miden kiderül még, a játékrol, és a sok infot összerakjuk és kijöhetne egy hozzáillő bannert
  • gamerboy91
    #157
    Rakhatod!

    Naon COOL!
  • SNAKE01
    #156
    nájsz!támogatom...
  • Doomista
    #155
    tök jó
  • Paranoia
    #154
    aah shit...
    ezt
  • Paranoia
    #153
    totyik bannernak ?
  • SZilaJMaGGoT
    #152
    Divat, divat... Már akinek... Underground 1 nagy ötlet volt, nagy újítás, mert akkoriban csak a midnight club volt ilyen stílusú játék, meg régen volt a street rod, de az már más téma.. Ha már a divatnál tartunk, maga az nfs is nagy divat... Ha már tuningot akarnak megcsinálhatnák normálisan.. A luxusgépeket végképp kihagyhatnák, helyette inkább lehetne lehetőség replika építésére...
  • Csori
    #151
    Én 120 autót olvastam vlhol, vagyis annyit akarnak állítólag belepakolni (ha tévedek, hááát az emberi dolog). A luxus lomok végülis elférnek, csak a külsőt nem kellene ortopéd formába engedni. Szolíd kis okosságokkal lehet csinosítgatni rajtuk, de a túlzásba esés már nagyon gáz. Az amerikai böszme dögöknek kifejezetten örülök, mégis kicsit tartok dolgoktól velük kapcsolatban. Azokban ugye az a szép ha kibújik a nagy állat kompresszor a gépháztetőn . Másik lehetséges problémám, h majd a 1966 kiadású autóra valszeg tehetjük a 2006 - 2007 legújabb felni garnitúráit
    A térképüket elnézegettem, és van benne pár szimpatikus rész (remélem sikerül elbaxxni a legjobb helyeket ... pffff)
    Meglephetnének igazán vlmi pályaszerkesztő okossággal...
    Lenne pár 5letem a játékhoz, de engem nem kérdezett senki :DDD
  • MaverickSXT
    #150
    THX nem rossz,de nekem a 7,8,9 es tetszik es legjobban a 8,de hat izlesek es pofonok,en varom a carbont is mert nagy divat szidni az nfs sorozatot hogy milyen szar es ahoz kepest eleg sokan jatszanak vele ,en mindegyik reszt vegig toltam legalabb ketszer es ezt is varom,hatha itt ujra lesz muszerfal a verdaba
  • Doomista
    #149
    no mivan itt...
    sok nfs carbon szurkolo ?
  • DJ Skyline
    #148
    íme!
  • MaverickSXT
    #147
    Igazad van de a 10 rol nem tok nyilatkozni mert nem lattam meg,de a 7 es a 8 nagyon is jol nez ki
  • DJ Skyline
    #146
    szerintem jól néznek ki,inkább az Evo X ami randa!
  • SZilaJMaGGoT
    #145
    Ő baja... A lényeg az, hogy én jókat hallgatok.... :D