22516
10634785601162328892.gif

FAQ | Mielőtt kérdeznél olvasd el!!!

NFS Carbon Garage Topik

Olvassátok a FAQ-t MINDEN infót megtaláltok ott!!!


Mindennemű warezzel kapcsolatos hozzászólás, kérdés tilos!


Ha warezolsz, intézd magad minden problémáját, vagy max kérdezz valakit PRIVÁT ÜZENETBEN.
Aki ezt nem érti meg elsőre, büntetőpontot kap. Aki másodikra sem, az bannolva lesz.
NE tegyétek fel ugyanazt a kérdést százszor!
Ott a FAQ vagy olvass vissza!

  • SZilaJMaGGoT
    #224
    Hát a régi nfs-ekben jó volt, mert ott végülis az volt a lényege.... De itt?? Ez már utcai tuning gém elvileg... Nem kellene így összekeverjék...
  • ngcsnet
    #223
    de ez már tuningolós utcai esti versenyzés, nagymenő fiúk és lányok versenye :)
  • SötétBarom
    #222
    Engem mondjuk abszolút nem zavarnak a luxusautók.. Már a legelső NFS-ben is viperral raktam a tengerparton, uhhogy nemgáz sztem.. Azmár annál inkább, h az NFS:SE fizikája a porba alázza a mostani fizikát..
  • SZilaJMaGGoT
    #221
    :( Elég szomorú hogy valakinek ez így be jön...
  • SötétBarom
    #220
  • SötétBarom
    #219
    Hogy Vér István pakolja neki a kanyonban azé'...
  • SZilaJMaGGoT
    #218
    Hjajj... Minek a luxusgépek?? :((
  • Paranoia
    #217
    háh.EA forum Car list? totyikjában már darabokra szedték a videót,képekt és ugy szedik össze a kocsikat,h miket láttak benne

    Dodge Challenger Concept
    Dodge Viper SRT- 10
    Ford Shelby Mustang
    Subaru WRX STi
    Mitsubishi EVO 9
    Lamborghini Gallardo
    Porsche Carrera GT
    Aston Martin tipusát még nem sikerült megfejteniük.
  • peeter22
    #216
    Ez így igaz aki nem bír normálisan beszélni az menjen a chatre és dühöngjön ott én bírom a kritikát és nem azért írogatok hogy bárkit is megsértsek.:D:D
  • SötétBarom
    #215
    Majd ha kijön a gém nyugi.. Lesz jóság
  • SZilaJMaGGoT
    #214
    Addig nincs is gond ameddig nem kezdi el senki az anyázást... :D
  • peeter22
    #213
    Hát meglehet bár most vissza térünk alap helyzetbe az arcade az arcade és ott ez van, így mindenki következmények nélkül autózhat. Engem nem zavar mondjuk csak annyi hogy ha belemegy az ember egy SUVba akkor megállok benne mint ha falba mennék de hát tökéletes játék nincs aki szereti az továbbra is szertni fogja. De ez szubjektív vélemény hisz emberek vagyunk és az a jó ha nem értünk egyet mindenben hisz akkor a fórumon nem lenne miről beszélni.
  • SZilaJMaGGoT
    #212
    Hát öcsém szerintem te csak beképzeled... :\ A másik, most hirtelen már nemtom ki mondta, de télleg elvihetnék a street racinget kicsit igényesebb, meg szim irányba... Törés, részletes tuning, meg valósághű fizika... Persze ha zétzúznád a kocsidat akkor gyűjteni kéne új cuccokra.. Egyébként az undergroundos tuning se lenne rossz, ha jobban le lenne bontva, és még a szűrőket is olyan részletességgel válogathatnám mint a külső elemeket...
  • SötétBarom
    #211
    Semmi kihívás.. Lófacc.. Épp emiatt nem is izgi, és én meguntam 1-2 nap alatt..
  • ngcsnet
    #210
    pont ez rontja le az élményt
  • peeter22
    #209
    Nem a végsebességre gondoltam hanem a gyorsulásra de hát lehet hogy nincs igazam de én ezt éreztem végtére is nem ez a fontos hanem a játék élménye:D:D
  • Paranoia
    #208
    Nemtom,nekemjönnek frontálisan a rendőrdzsippek,neki megyek 4kamionak,50kanayrt elb*cok még utána is tudok 360nal menni
  • peeter22
    #207
    Magasabb sebessgéi fokozatban észrevehetően nem húz annyira mint ahogy azt kéne ha jól nekimész pár kamionnak:D
  • ngcsnet
    #206
    eleje megvan hízva? hmm... én csak rendszámtábla elpattanását tapasztaltam
  • Paranoia
    #205
    hmmm,hát én semmi változást nem vettem észre.sajnos
  • peeter22
    #204
    Tény látszani nem sok látszik de ha jól megfigyeled az autó nem úgy megy ahogy kellene.
  • peeter22
    #203
    Nem nagyon érdekel hogy milyen az autó márkája ha nincs elsődleges szempont az hogy mennyen és inkább török ha kell hisz akkor kiderül hogy mit tud az ember és ha nagyon béna akkor restart.
  • Paranoia
    #202
    Köhög?!pókhálósodik az ablak,meg 300al belemegyek agy kocsiba és a kocsi eleje megvan húzvaa:S
  • SötétBarom
    #201
    ???
  • peeter22
    #200
    Törni a Most Wantedban is lehet ott se röpül semmi csak kicsit köhög az autó.
  • SötétBarom
    #199
    Ahhoz képest, hogy mikor volt, tökéletesen megcsinálták.. Amugyis a Porsche a legjobb rész.. Ott volt egyedül szükségem analóg kontrollerre, mer mindig megpördültem
  • ngcsnet
    #198
    nfs6?nfs5? ott szép törés volt, bár az alkatrészek nem röpködtek..
  • SötétBarom
    #197
    Nem az a lényeg h NFS játék legyen..
  • peeter22
    #196
    Mondhatnám azt hogy mind kettő ha zúzni akarok akkor az megteszem más autós játékban de NFS nél nem várom el hogy 10 év arcade után hirtelen szét lehessen zúzni mindent nem illene bele a játék történelmébe és a megszállott NFS hívők igen húznák a szájukat.
  • peeter22
    #195
    Persze ez nem változtat azon a tényen hogy sokan azért veszik meg mert olyan autóval száguldozhatnak amire soha nem lesz pénzük
  • ngcsnet
    #194
    nincs ezzel gond
    de ha választanod kell a licenszelt autók és a törhető autók között, akkor melyiket választod?
  • SötétBarom
    #193
    Ettől függetlenül a komoly vásárlóréteg is tényező.. Ottvan pl az OFP, amiből elkelt egy-két darab.. Volt néhány sikeres versenyszimulátor is.. Simán meg lehetne próbálni egy streetracing irányzatot követő, ugyanakkor komoly játékot..
    Ami nem arról szól h mindent szétrakok a lamboval mer AZADÚÚÚÚRVA..
  • peeter22
    #192
    Nem akarok senkivel vitázni de annyit megjegyeznék hogy az NFS széria ugymond végdjegye a licensz autókkal való száguldás a kezdetektől a mai napig.
  • ngcsnet
    #191
    na igen, kisfiú kéri apucit anyucit hogy vegyen neki lamborghinis játékot...na igen..vásárli tájékozatlanság.
  • SötétBarom
    #190
    Ez igaz, csakhogy sokkal több az olyan ember, akinek nincs egy kis esze sem, és ők a vásárlóerő.. Mondjuk én akárkinek mutattam a SLR-t, az el volt hasalva tőle, szal lehet h lenne benne potenciál..
  • ngcsnet
    #189
    és kit érdekel? akinek van 1 kis esze, az nem azért nem veszi meg mert nincs benne licenszelt autó..
  • SötétBarom
    #188
    Az még mindig édeskevés, mer az autógyártók nem engedhetik meg, hogy Vér István lássa zúzódni a Gallardot, hameg nincsnen Gallardo, Vér István nem veszi meg a gémet..
  • SZilaJMaGGoT
    #187
    @Sötétbarom
    Invictusnak hálistennek' már semmi köze az activision-höz..(az egy pénzhajhász igénytelen kiadó)... Egy új street legal valóban jó lenne, de kitudja mikor lesz.. Viszont a dolog jó oldala az, hogy lassan előbbre jutnak a fizikai gyorsítókkal is, olcsóbb lesz és nagyobb a kínálat, és hát legalább lesz mi számolja a sok alkatrészt.... :D
  • Dave9214
    #186
    2006.11.17
  • horyadam
    #185
    Azt gondoltam....