22516
10634785601162328892.gif

FAQ | Mielőtt kérdeznél olvasd el!!!

NFS Carbon Garage Topik

Olvassátok a FAQ-t MINDEN infót megtaláltok ott!!!


Mindennemű warezzel kapcsolatos hozzászólás, kérdés tilos!


Ha warezolsz, intézd magad minden problémáját, vagy max kérdezz valakit PRIVÁT ÜZENETBEN.
Aki ezt nem érti meg elsőre, büntetőpontot kap. Aki másodikra sem, az bannolva lesz.
NE tegyétek fel ugyanazt a kérdést százszor!
Ott a FAQ vagy olvass vissza!

  • bertino
    #384
    mondd már el akkor te lécci :DDDDD
    te ezek szerint minden játékot éltetsz ? :DDDDDDD
    nem létezik, hogy nincs, amit te ne fikáznál, de amugy biztosan ugy van, ahogy mondod :DDDDDDDD
  • MaverickSXT
    #383
    fu ez utos eletfelfogas na itt latszik az eletkor
  • SZilaJMaGGoT
    #382
    Amit írtál... Mi nem abból élünk, hogy játékokat fejlesszünk... Nekik ez a munkájuk, lehet fikázni a művüket... Anyámat is lebaszom ha nincs itthon semmi normális kaja, mégse én vásárolok/főzök.... XDD
  • MaverickSXT
    #381
    mit?
  • bertino
    #380
    hát ezt remélem te se gondoltad komolyan xDDDDDD
  • MaverickSXT
    #379
    olyan feleslegessen vitaztok itt,aki szereti az szeretni is fogja aki meg utalja az utalni is fogja,de irtam mar a lehetoseg mindenki szamara adott az fikazza aki tud jobbat csinalni,mas munkajat mindig konnyebb fikazni,rajta csinaljatok jobbat
  • SötétBarom
    #378
    Az a baj a mostani NFS-ekkel, hogy a célközönségük ugyan az, mint a matchboxoknak..

    =(
  • ngcsnet
    #377
    szerintem érveket is mutattunk az nfs ellen, nem csak fikáztunk...
  • SNAKE01
    #376
    nem figyeltetek jól "büntiponttal jutalmaznám az olyanokat akik CSAK fikázni és fújjogni jönnek ide..." -.-
  • SZilaJMaGGoT
    #375
    Mé akkor most mondjam, hogy hű de király lesz stb??? Nekem egyszerűen ez a véleményem és kész... Nem kötelező rá reagálni... Különben meg ez nem fikázás hanem negatív kritika.. Legalább veszem a fáradságot és leírom mi nem teccik.. Vannak olyanok, akik csak beokádják valahova, hogy ez a játék szar... Na az télleg parasztság..
  • bertino
    #374
    nem csaj fikázni jövök, ettől ne félj
    ami nem tetszik, ugys kinyilvánítom...
  • SiteDisagner
    #373
    Ez egy fórum, ahál saját véleményt lehet leirni. SZABADON!

    "A fórumban portálunk látogatói kapnak lehetőséget véleményük kifejezésére."
  • ngcsnet
    #372
    a fórum pont azért fórum, vita, érvelés, jelen esetben az nfs ellen, és mellett
  • SNAKE01
    #371
    én személyszerint büntiponttal jutalmaznám az olyanokat akik csak fikázni és fújjogni jönnek ide...
  • bertino
    #370
    jaja, rosszabb lesz, ííííííígy van...
  • ngcsnet
    #369
    én nem várom
  • SNAKE01
    #368
    hát azis tök felesleges,pl én beletörődök a dologba és igenis nagyon várom a játékot.hiába rinyáljátok tele a topikot akkor se olyan lesz a játék amilyet ti akartok.és amúgy és sok az OFF! -.-
  • SZilaJMaGGoT
    #367
    Most Wanted-et előtte is, utána is fikáztam... erről ennyit...
  • MikX
    #366
    Ja, de abban van vmi, hog ybármien lesz, várja mindenki, és játszik is majd vele...
  • SiteDisagner
    #365
    Komoly fikázás még nemvolt, csak szintkeveslés...
  • bertino
    #364
    inkább ez a feltevés a lol, nem az, hogy mindenki fikázza
  • SNAKE01
    #363
    pfff...LOL!ezt úgy bírom mindenki fikázza a játékot mint az állat de a megjelenés után meg mindenki rágja a körmét hogy mikor lesz már warez meg mikor lesz boltba és amikor megjelenik akkor mindenki húú de jó gém ez nagyon fasza lett meg ilyenek.szal nem értem ezt a tömérdek negatív véleményt...
  • bertino
    #362
    nyja :CCCC
  • MikX
    #361
    csakhát nem neked, meg annak a kissebbségnek csinálnak játékot, aki még az igazi játékokkal játszik, hanem a nagyátlagnak, sajnos...
    De kár ezen agonizálni, ez van...
  • DJ Skyline
    #360
    nekem is,de nem működik!:D nem fogok offolni, itt levan írva a probléma! #304-től!
  • bertino
    #359
    PU most is fent van a gépemen ;)
  • bertino
    #358
    ennyi, leirtál mindent ami lényeg
    NFS nem a régi, pedig 1000x jobban bejönne nekem egy High Stakes felturbózott változat, az a rész tetszett az egyik legjobban és máig itt van a szekrényben :))
  • MikX
    #357
    Wow, most nézemcsak lesz új NFS? :D
    Hát végülis lassan itt a z október ::D
    Minden évben akkor kell kiadni ::D
  • SiteDisagner
    #356

    Régi szééép idők...
  • DJ Skyline
    #355
    igen! :)
  • SZilaJMaGGoT
    #354
    Tudom azzal játszottam... :D Az a PU nem??
  • LeePí17
    #353
    és itt ki beszélt az nba-ról?
    konkrétan az nfs brigádja van tálcán sztem.
    de ne vitázzunk ezen.
    majd meglátjuk..
  • SiteDisagner
    #352
    #349
  • Dave9214
    #351
    mááá bocs, de az NBA 06 ba Busta rhymes For The Nasty, és Black eyd pas egyik száma bennevan EA azis:D és midenkettő nagy rapper, hip-hop....
  • LeePí17
    #350
    sztem se :D
  • DJ Skyline
    #349
    jó szerintem ne csináljunk zenei ismereteket a topikból!:)
  • LeePí17
    #348
    igaz ismert..
    de ismertem/ ismerek olyat aki nem.
    attol h én,te (és mág sokan mások) ismerjük őket..lehet hogy más nem.
  • zolo
    #347
    MW-ben volt prodigy, az azért elég nagy név nem???
  • SötétBarom
    #346
    Az NFS:SE a legjobb. Hihetetlen h azóta mennyit esett a színvonal..
  • DJ Skyline
    #345
    szerintem szerezd be a 4-et,meg az 5-t is! mind2 részben lehet tuningolni,pedig egyátalán nem a tuningról szól!:D