22516
10634785601162328892.gif

FAQ | Mielőtt kérdeznél olvasd el!!!

NFS Carbon Garage Topik

Olvassátok a FAQ-t MINDEN infót megtaláltok ott!!!


Mindennemű warezzel kapcsolatos hozzászólás, kérdés tilos!


Ha warezolsz, intézd magad minden problémáját, vagy max kérdezz valakit PRIVÁT ÜZENETBEN.
Aki ezt nem érti meg elsőre, büntetőpontot kap. Aki másodikra sem, az bannolva lesz.
NE tegyétek fel ugyanazt a kérdést százszor!
Ott a FAQ vagy olvass vissza!

  • SZilaJMaGGoT
    #424
    Na akkor nincs gond, be is fejeztem az offolást... :D
  • MaverickSXT
    #423
    na vegre grat hat en is ,szoval semmi harag csak en is rohadtul unatkozok ma
  • ZS90
    #422
    Jéééézussssom értelemzni luxus? "mivel ez se lesz más..."----> ezt honnan a tökömből tod te jósnő... elöbb olvass aztán ugasss...
  • SNAKE01
    #421
    énse,nem is erről vólt szó te p*cs!
  • SZilaJMaGGoT
    #420
    Ritkán veszek gémet... Meg ha veszek általába multi miatt... Anyámmal se mindig vitázok amúgy.. Különben meg anyám most nem is dolgozik csak fater... :D Na mindegy.. Amúgy engem se kell most egyből elítélni az itteni baromságaimért, csak kurvára unatkozok...
  • MaverickSXT
    #419
    fu de nagyon igazad van,olyanrol vitazunk amirol van kb 3 kep meg egy ropke trailer,ez egy rossz vicc es ki tudja milyen lesz ,na reszemrol ennyi mert ez egy halott vita egy nem letezo gamerol
  • bertino
    #418
    nem a grafikája miatt játszok egy játékkal :DDDDD
  • SNAKE01
    #417
    még normális ingame-videó sincs amiből valamit kilehessen szűrni de páran már tudják hogy milyen gagyi lessz a fizika meg stb... -.-
  • bertino
    #416
    #411
    le van írva benne, értelmezni luxus ? :)

    szerk.: vagy 18 alatt nem megy ? ;)
  • ZS90
    #415
    Istenem ez nem ért a szóból... amúgy meg honnan a gyíkból tudod milyen lesz? mi vagy te jósnő?
  • MaverickSXT
    #414
    ezt a velemenyed oszd meg azert a szoftver rendorseggel is,kivancsi lennek mit szolnak hozza ,gondolom akkor nezeted szerint a vilag legtermeszetesseb dolga hogy warezt toltogetsz a netrol,vagy tele wagy gyari cuccokal?ezt erossen ketlem ,gondolom az az ember veszi neked a dolgokat akit szepen leb...ol ha nincs otthon kaja,remek minden tiszteletem a tied es a remek hasonlataide
  • SNAKE01
    #413
    [egyetért!]
  • bertino
    #412
    SFes vagy nem, tökmind1
    ugyis lesz warez mindig
  • bertino
    #411
    csak az utobbi 4 részből merítettem ihletet és mivel ez se lesz más...
    így storno a jó játékélménynek

    nemtudom bent, hogy nem unják már ezt a kategóriát...
  • MikX
    #410
    akkor ne vedd meg, de ne is fikázd az ingyenjátékot...
    A véleményedet, kritikákat lehet, de az ieneket, hogy mekkora sz*r, meg hűű, ezdegagyi, hagyagoljuk...


    Szerk:
    Ennél már csak azt szeretem jobban, amikor azt hallom, hogy mekkora gagyi a játék, mert "sztárforszos"!
  • ZS90
    #409
    az eleht hogy nem érdemlike meg hogy megvedd, de ha nem veszed meg akkor viszont kusti a játékkal kapcsolatban, lehet finoman vélemény alkotni, DE NEM FIKÁZNI. csak ha megvetted...
  • Dave9214
    #408
    Megkérem a moderátorokat zárolják a topikot legalább 1-2 hónapra hogy lenuygodjanak a kedélyek. mert oké elmodnjátok a véleményeteket.... de nem naponta 50x-er, tudomásul vettók hogy eggyeseknek nem jönbe a még igazi trailer mentes játék, de akkorse kéne ennyire fikázni, sztem itt senki nemfogja megvenni eredetibe, midneki warez vagy torrentezni fog......
    Utálom amikor egy gamet szarrá fikáznak mert egyéb okok miatt, pl nem törik.....
    Amit javitani kéne nekik az egy dolog, hogy a rendőrők picit taktikásabb okosabb, és sportszerűbbek legyenek, ennyi. nahmeg egykét ujitás sem árt, de ha ezt véghezviszik jokis game lesz, és aki enyire fikáza az akkor lese töltse!
  • SZilaJMaGGoT
    #407
    Csak az számít lopásnak ha valakit úgy fosztanak meg a tulajdonától, hogy azzal utána többé nem rendelkezik... :P :D Különben nem gondolom én komolyan ezt az egészet, csak unatkozok... Barátnőm nem ráérős és alkoholizálni se jön senki...
  • SiteDisagner
    #406
    TOCA Race Driver 3-at meg is vettem, meghát nekem tetszett, és megérdemelték a készítők hogy megvegyem (szvsz).. deee, ezen még gondolkodok..
  • bertino
    #405
    egyet hogyne játszanék vele
    MW-vel is egyet játszottam
    egyet, két hétig össz vissz

    hallod az olyan játékok érdemlik meg, hogy megvegyék őket, mint a Flatout és CRC és 1nsane

    nem ezek a műanyag sz@rok
  • MikX
    #404
    Akkormeg tleg nem érzed,hogy nem jogos a fikázás?
    Az autótolvaj is bemegy panaszolni a BMW-kereskedésbe, mert nem tetszik a mólt héten ellopott X5-ös? vagy mi? Ez kb olyan szintű...
  • MikX
    #403
    hát ezaz, nagyonis igaz ez...
    sőt, akárhogy is fikáz mindenki, úgyis letölti, úgyis játszik vele egyet...
    ésami a legfontosabb, kár itt a bill-t koptatni, mert úgysem fognak egy játékot teljesen máshogy csinálni holmi kisjóska kedvéért, a nagytöbbségnek ez kell, ebből jönnek a milliárdok, ennyi...
    Sztem abszolút felesleges ezen itt órákon át rágódni!
  • bertino
    #402
    meg TÉK is volt -.-
  • SZilaJMaGGoT
    #401
    Ilyen szart nem is fogok megvenni... :P XD Az igazán jó gamekat megveszem a multi miatt... Amelyik télleg teccik.. Nekik kellene tenni valamit azért, hogy meg akarjam venni..
  • bertino
    #400
    csssssssss psssszztttttttttt
  • ZS90
    #399
    Hi all!!!

    Én úgy gondolom hogy amíg az itt lévő emberek 90%-a warezról tölti le addig egy büdös szót ne szóljon senki. Igaza van Mavericknek, lehet jobbat csinálni. Csak annak van igazi joga fikázni bármilyen játékot aki fizet érte...
  • SZilaJMaGGoT
    #398
    Egyáltalán nem életkor kérdése... Valaki a feleségét veri ha nincs kaja, én meg legalább 10 évig nem is gondolkodok házasságon... :D (na nem férre érteni nem vernék meg egy nőt XD)
  • MaverickSXT
    #397
    hat ez csak novemberben derul ki de szerintem az EA s fiuk sokat jarnak moziba,eddig halalos iramba volt most majd lesz tokio drift
  • DJ Skyline
    #396
    tudom,csak asszem az multis volt,és aztán nem NFS néven adták el,hanem csak simán Motor City Online néven! vagy nem? én így emlékszem!
  • SiteDisagner
    #395
    Abban biztos vagyok, h összegubbadva gondolkoztak mi legyen ujitás, mert tudtak ha egyet sem mutatnak fel, akkor sztrájk lesz. Betették a muscle carokat, meg ezt a csapatmegosztásos bigyulát! Tényleg én nem is értem igazán mi is ez az egész, hogy mindenkinek van feladata. Ezt hogy??? Választasz verseny elejé, hogy te milyen szerepet akarsz betölteni vagy micsoda? Ez tökre komplikálás basszer.
  • MaverickSXT
    #394
    vmi jo kis utos carbon kellene de az EA nem kifejezetten engem vagy teged vagy a tobbi ertelmes gondolatot fogja meghallgatni sajnos
  • SiteDisagner
    #393
    annyi baj legyen!
  • Seaweed
    #392
    Kifelejtetted a Need for Speed: Motor City Online-t!
  • SiteDisagner
    #391
    akkor egy rugon jar az agyunk... ennyi...
  • MaverickSXT
    #390
    vitassuk meg de felesleges,hidd el en is sok mindenen valtoztatnek ha lehetne
  • bertino
    #389
    én is gamelok lásd visszább :)
    nem akarok belédkötni, de értelmetlen volt ez a "csinálj jobbat, ha már fikázod" dolog...
  • MaverickSXT
    #388
    Jezusom hat en is pont azt irtam hogy boven lenne mit ujitani de ez penzrol szol es nem arrol hogy x,y mit akar a lenyeg hogy minnel tobbet adjanak el belole es nem az hogy jo e,minden evben jo egy ilyen egykaptafas,mi userek meg csak remenykedunk hogy na ez talan jobb lesz,en mar lemondtam errol leszedem gamelok aztan uninstall ennyi
  • MaverickSXT
    #387
    na most akkor belem akarsz kotni?tevedsz en nem eltetem az nfs reszeket de nem is fikazom,vannak veluk bajok de azert en gamelok veluk,es az EA magasrol tesz az ilyen kis userekre ,nekik megeri ti meghettek egy melegebb helyre
  • bertino
    #386
    épp, hogy azokat kell szindi, akik ilyen csóri játékokat adnak ki, nem pedig azokat, akik más milyet szeretnének xD
    tényleg melyik is a fontosabb ? az élmény, vagy az igény ? :DDDD

    hát igen, sztem is elgondolkozhatnának már ott az EA atós játék részlegén xDDDDDDD
  • SiteDisagner
    #385
    Tul komolyan veszed... ök értunk vannak, mi éltetjuk öket, vásárlók. Néha le kéne nézni ilyen forumokra h rájöjjenek, hogy a kedves társadalom 2006ra nem a 2003-as játékból kér, ami 70%-ba ugyanaz, csak más a borítás...