22516
10634785601162328892.gif

FAQ | Mielőtt kérdeznél olvasd el!!!

NFS Carbon Garage Topik

Olvassátok a FAQ-t MINDEN infót megtaláltok ott!!!


Mindennemű warezzel kapcsolatos hozzászólás, kérdés tilos!


Ha warezolsz, intézd magad minden problémáját, vagy max kérdezz valakit PRIVÁT ÜZENETBEN.
Aki ezt nem érti meg elsőre, büntetőpontot kap. Aki másodikra sem, az bannolva lesz.
NE tegyétek fel ugyanazt a kérdést százszor!
Ott a FAQ vagy olvass vissza!

  • SötétBarom
    #464
    Ma már nem jelennek meg nagy gémek, csak folytatások.. HL2, D3, Q4, NFS9 (?), Tomb Raider, Hitman, AoE3, Total War 4, Heroes 5, Resident Evil 4, DMC3, Elder Scrolls 4, ... stb.. Minden rókabőr..
  • Broafka
    #463
    újabb bőr a rókáról?
    nem unja már ez a need for speed?
  • soulhunter
    #462
  • SiteDisagner
    #461
    Butafijúú, akkor már rég tele lenne szemét "Nem indul, mijapicskut csinájjjak, segitsetek mer ha nem ti nagy szarszemétszaralakok vagytok!!" hszekkel..
  • ngcsnet
    #460
  • Evogordon
    #459
    Kijött már az új níd for szpíd?
  • soulhunter
    #458
    nah, nem is vágtam,h lesz ilyen játék :)
    elolvastam kb. 150 hsz-t (amennyit mutat 1 oldalon)
    tanulság:
    aki törést akar,az játszon az MW Challenge módjával, a zsernyec kocsik törnek rendesen, bár nincs hatással a jármü sebességére :DDD
    vagy játszon rally játékokkal...

    én azé letöltöttem,toltam joideig az MW-t,mert ennek végre volt értelmes története, nemcsak menni,menni menni menni menni, és a változatosság kedvéért menni... ja, néha kanyarodni is kellett :DDD
    de már bánom,h meg is vettem...
    3-4 honapig jo volt,h 2 dologra kellett figyelni: bounty + verseny...
    aztán ha meguntam,akkor jöhetett a challenge :)

    de azért bevallom, olvastam a tanulmányt, miszerint azok,akik ilyeneken nőnek fel, több balesetet okoznak az utakon,mint azok,akik rendes töréses kocsis játékokkal játszanak... mer utobbiak ugyebár motiválva vannak,h ne hasitsanak 300 kmph-val a falnak,mer vagy volt kocsi,nincs kocsi, vagy sokba kerül a javitás... és ha ezt megtanulják a játékban,akkor az életben se fogják leszoritani a másikat,mert ezzel nőnek fel,és kicsit nagyobb realitás tudattal száguldoznak... ugyebár...
    (na persze nem árt,ha legalább 1 tescos kormányt is vesznek hozzá - mármint a játékhoz) :)
    ha máshol nem,az előbbiek az utakon vagy ott hagyják a májukat, és megtanulják a leckét, vagy rájönnek,h nem mindig lesz pénz a kocsi javitására,mert senki sem törésálló,és nem is isten :)
    és akkor marad a busz :DDD
    azé remélem ilyesmi mégiscsak jár az EA fejében is,h necsak zugjon a nép 300 kmph-val,hanem mondjuk ugymond "fejlődjön" is...

    hát, remélem nemcsak éjjeli szutyi arcade lesz ez is,ami össz vissz arra lesz jo,h az ember ne lássa a kanyarokat :DDD

    ennyi a véleményem :)
  • Bandi 18
    #457
    Szerintem a Juicedre gondolsz aminek nem is a csapatos részével volt gond hanem az irányításával..és a társak mi-ével. Amúgy nem rossz 5let ez a csapat dolog, meg kell szokni :):)
  • DJ Skyline
    #456
    szerintem úgy gondolták,hogy annak hepi' end' a vége,dzsoni megmenekült a nagy ugratással,és kész
  • leslieboy
    #455
    A video dolgot nem értem!Tényleg,hogy lehet mindent elmondani róla,ha egyszer az se biztos,hogy ingame,hanem intro?!:S..Viszont ez a csapat dolog remélem egy rossz vicc!Nem olyan rég kijött valami autós game,amiben ilyen volt,neve nem ugrik most be..De ott valami katasztrófális volt a dolog!Egyáltalán lesznek benne rendőrök?Ha igen,akkor most ez az MW folytatásaként jön?..Mert azért ha valamit,hát az MW történetét szivesen látnám,hogy megy tovább..A történet vége ott nagy meglepetés volt..Kár lenne egyszerűen eldobni:(
  • 12346
    #454
    kösz a védelmet szilaj:D

    nagyvonalakban végigolvastam a beszólásom utáni okosságokat, hát jaj:C minek ilyen szarságokon több oldalas flémet eröltetni?:D
    mellesleg farok felfogás elfogadni azt, hogy ez már csak a pénzről szól. nem így kéne lennie. nem is értem a sikerét... há fakk. tisztára, mint a gta. befutott 1-2 jó résszel ez is az is, aztán azóta csak stagnálás van. semmi új ötlet. csak ugyanaz, új dobozban. de sztem befejeztem. ez se lesz élvezetesebb az előző 3 hülyegyerek tuningos nfs-eknél, oszt heló^^

    lehet reagálni:D
  • Bankrupt #453
    Oooooh igen, hp 2, milyen szép volt...
  • SLICK
    #452
    hm eddig kicsit visszaolvasgattam és látom ha vmi teamet kell összehozni a játékban... ha nem így van akkor sry
    sztem nem olyan rossz ez nekem még tetszik is. Amúgy meg az U1-2 ben is már ilyen autós bandát kellett lenyomni (U1-ben az Eastsiderz, U2-ben meg a kaszásokat) sztem jó kis ötlet h te is létrehozhatsz egy ilyet, persze egy másik módban vagy pl amikor végigvitted a gamet, már úgy értem hogy levertük a fő ellenfelet és utánan lehetne létrehozni saját teamet és versenyezhetsz más team-ekkel.
  • SZilaJMaGGoT
    #451
    Egyetértek...
  • SZilaJMaGGoT
    #450
    Látszik, hogy amik... Nagyon emlékeztet a rugbyre...
  • Schwarz
    #449
    talán a porsche volt az a rész ami nekem a legjobban tetszett, klavval játszottam jó sokáig, aztán időhiány miatt abbamaradt a dolog, valahol még megvan a mentés is :), nfsu végigment, nfsu2 már nem, mw-n meg csak egy kört mentem, igaz a gépem amin játszható is tőlem 140km.re van, laptopon nemigazán megy
  • SiteDisagner
    #448
  • Csori
    #447
    Majd lesz Blokk Gusztáv 3csillagos hátráltató, + Luft Aladár 4csillagos szélfogó, és persze ne felejtsük el Józsit az úthengerrel aki síkra vasalja előttünk az utat :DDD
    Asszem ezt a lehetőséget ha lehet hanyagolni fogom.
    Ezt a rémhírt én is olvastam, remélem nem gondolják nagyon komolyan. De ha nem kötelező használni 1 csapattagot sem verseny közben, akkor + kár is ezen mérgelődni.
  • SiteDisagner
    #446
    ahhhaa, értem én, de erre a dologra most felkaptam a fejem. Furdal a kíváncsiság.
  • Csori
    #445
    Szerintem őket nem kell külön irányítani, csak kiválasztani. Az én gondom az a dologgal, h ne szabónéni nyerje már meg nekem a versenyt, mikor éppen 1 szétfúrt Mustang GT-vel nyomom :DDD

    Az h vannak csapatok az okés, de senki nem nyer a másiknak versenyt. Ez csak F1-ben volt divat Ferrariéknál ... mert ugye summcinak nyernie kellett :DDD
  • DJ Skyline
    #444
    lehet,hogy vólki' tolkin' vagy min kommunikáltok majd!:DDD
    " A csapatot nekünk kell majd összeállítani" tehát gondolom majd az elején kiválasztod a tagokat...mondjuk én is kíváncsi vagyok mire gondoltak konkrétan,de majd biztos lesz valami videó ezzel kapcs...vagy nem :D
  • SiteDisagner
    #443
    De hogy irányitasz egyszerre 4 embert? Vagy az elején te választod kivel is akarsz lenni??? Nem értem igazán. Erre tényleg várom a választ az EA-től.
  • DJ Skyline
    #442
    vannak csapatok! itthon is vannak ilyen olyan városok racing teamjei,meg hasonlók!
  • SiteDisagner
    #441
    "Attacker" De istenem, ez tényleg fura lesz... Én sem fogok ezzel a sok "kisegítéssel" élni. Illegális versenycsapat?
  • Rolesz
    #440
    5.a topik?MEgjelent a gém vagy mi?:D Csak vicceltem:D Miről beszél itt mindenki?Arról hogy a NFS:PU után már szar az nfs szerintem is szar vagy nem is szar de roszabb lett azt a szegény belsőnézetet miért kellett kivenni?Tényleg ebbe lesz belsőnézet?
  • Csori
    #439
    Ez a team játék tényleg baromság szagú. De remélem h nem lesz kötelező a dolog, szal team nélkül is versenyezhetek, és már meg is oldottam, mert csipetcsapat nélkül tolom végig ismét :)))
  • SLICK
    #438
    /fav
    látom felkerült a 4. helyre a topik :D nem akarok már lemaradni semmiről -.-
  • SötétBarom
    #437
    Ez egy akkora f*szság h iszonyat.. Miazhogy szélárnyék biztosítása??? Ami gyorsabb, azután nemtok menni, mer leég a motor, hameg lassabb, akkor a szarnak egy pofon.. Blocker?! Ez egy vicc.. Remélem lesz attacker is, aki biturbo hummerral ledarál minden szembejövő mazsolát.. WÁÁÁÁÁÁHÁÁHÁHÁHááá
  • SNAKE01
    #436
    fikázás,fújjozzás le hurrogás és sok sok OFF!-.-
  • SötétBarom
    #435
    Az ég adja h eccer kiadjanak egy nem budget street legalt..

  • Sland
    #434
    90 új üzenet????????

    Mi a ppöcsöm megy itt? :o
  • SiteDisagner
    #433
    Már nem birom követni a fejleményeket. De egy új téma: vajon mi a szar lesz ez a versenymegosztás? "Érdekesség, hogy ezúttal csapatostul is versenyezhetünk majd. Mielőtt a falnak mennétek, tudnotok kell, hogy ez nem egy sima team match játékmód lesz, itt bizony minden társunknak meg lesz a konkrét szerepe. A Blocker-nek az ellenfelek hátráltatása lesz a feladata, a Drafter a szélárnyékban való száguldozásunkat biztosítja, a harmadik csapattárs munkája viszont még nem ismert. A csapatot nekünk kell majd összeállítani, hiszen mindegyik helyi vagány gyerek más képességekkel és gyengeségekkel, valamint különböző teljesítményű verdával rendelkezik." Gamekapocs

    Én nem vágom ezt a komplikálást...
  • SZilaJMaGGoT
    #432
    Ennek az egésznek az az oka, hogy nem jön semmi olyan játék ami ezt a témát dolgozza fel szimulátor formába... Bár ez már elhangzott...
  • Csori
    #431
    Ebben mi a logika ?
    "Töréssel is meglehet csinálni a játékot.. Pl ha törik az autó, kevesebb rendőrt dobnak be aztán csá...."
    Akkor az 5. körözöttségi szinten (már ha eljutok addig) csak a helikopter körözget felettem, nehogy véletlenül ütközzek 1 rendőrautóval. Persze időnként az is eltűnik, h legyen lehetőségem lelépni.
    Bocsi de ez veszett dolog.
  • bertino
    #430
    ja, és mikor kijön és ugyanaz lesz, te is azt fogod mondani, amit én :DD
    szal felesleges illuziokba bocsátkozni, mert a végén csak csalódik az ember
  • ZS90
    #429
    öcsééém ezt mindenki tudta, ha fizikát akarsz GTR-ezzél, abba van fizika, az NFS-ek meg arcade játékok... amúgy meg mindíg nem tom honnan veszed hogy a Carbon is full ilyen, ugyan nagy rá az esély, de te akkor is úgy állítod mint ha má játszottál volna vele..
  • Seaweed
    #428
    Nem igy arultak az usaban hogy "Need for Speed: Motor City Online"
  • MaverickSXT
    #427
    amugy a toca topik a mienk sunaval es epp az elobb irtam oda hogy latszik ma nagy az unalom mert egesz jol belenditettuk ez a topikot,vmikor a 200 adik hsznel jottunk most meg mar 4szazhuszon akarhanynal jar
  • DJ Skyline
    #426
    kezd átmenni STALKER topikká a téma!:D
  • bertino
    #425
    hát
    figy
    NFS PU utáni jövendékei EA-nak(már bocs a szóért) de még sz@rt se értek
    az Undergroundtól kezdve egészen a MW-ig (ami szintén hangsúlyoznom se kell) egy rakás fos (beleértve azt a remek jó arcade fizikát, amikor 6000 évig nyomod az előrét de a kerék még mindég egy helyben füstöl, közben meg csodálkozik az ember, hogy felidegeli magát rajta, hát igen - persze meg lehet ügyesen is csinálni, hogy jol induljon a verda, de azért ekkora szintre nem kéne lecsökkenni)
    NFS1 az, az volt még igazi fizika
    mikor belementél 200al a forgalmi autóba és ugy repült ki a pályáról az autód, ahogy azt te nem szeretted volna
    a mai NFS-ekben, már ez a fizika is búcsút mondott mert a vérpistikéknek a műanyag világ a bejövős, közben azt se tudják igazából, hogy ennél 600x jobb játékok is léteznek a világon, ha bár lehet fele ennyire nem népszerűek

    és még ezek után feltételezem én: hogy egyesek ilyenekre pénzt adnak ki ?!

    ja kérem, hát váljék egészségükre ha ez megér nekik 10k-t :D