22516
10634785601162328892.gif

FAQ | Mielőtt kérdeznél olvasd el!!!

NFS Carbon Garage Topik

Olvassátok a FAQ-t MINDEN infót megtaláltok ott!!!


Mindennemű warezzel kapcsolatos hozzászólás, kérdés tilos!


Ha warezolsz, intézd magad minden problémáját, vagy max kérdezz valakit PRIVÁT ÜZENETBEN.
Aki ezt nem érti meg elsőre, büntetőpontot kap. Aki másodikra sem, az bannolva lesz.
NE tegyétek fel ugyanazt a kérdést százszor!
Ott a FAQ vagy olvass vissza!

  • argo001
    #22516
    Üdv! Úgy gondoltam, nosztalgiázom kicsit, és végigviszem a Carbon karrier módját, de az a problémám, hogy akárhányszor újraindítom a játékot, nullázza a karriermódomat. Így gyakorlatilag minden belépésnél kezdhetnék mindent elölről.

    Valaki találkozott már ezzel a problémával? Esetleg tud rá megoldást is?
  • Bal0924
    #22515
    Sziasztok!

    Mi lehet a gond a játékkal?
    "A(z)NFSC.exe hibát észlel ezért leáll..."

    Az első 2 ellefél megverem, utána a 3.nál mikor a területre megyek akkor ezt kapom válasznak.
    Karrier teljesitve:36%

    Valaki másnál is előfordult már?
  • Kotomicuki
    #22514
    Üdv!

    Rakodás közben előkerült és felraktam a játékot: hátha újra átélhetem az első rész nyújtotta élményeket...

    Hát nem!
    Az első 3 területen szinte mindegy milyen kocsival megyek: nyerek. A 4. területen szinte mindegy milyen (max 2. tier, ugye) kocsival megyek: nem nyerhetek - "kicsit" feljavulnak ua-k az kocsik (végsebesség közelében ránitrózok, miközben a jócskán lemaradt kísérőm, a térkép és a tükör szerint az én sebességem + min. 200 mph sebességgel, 2 másodperc alatt leküzdve a köztünk lévő, több száz métert, utolér -> egy rakéta nem gyorsulhatna így...; az ellenfeleket meg még így sem tudom utolérni ), amik a másik térképeken a 3. kanyarban eltűnnek a tükörből...

    Mazda 3, 70-80 mph: belép a blur effekt, érzetre nagyon gyorsan "megy" az autó...
    Tier 3-s, (kimaxolt) speciál-gép 170-180 mph: csak ekkor kezd megjelenni a blur effekt , érzetre olyan "gyors", mint a Mazda 3-s... (a tier 1-s gépekre alig tudok 10 sec időt ráverni vele, körönként )

    Gondoltam, hogy arcade, de hogy ennyire gagyin, azt nem! Hogy ezért, valaha több, mint 10k, jó, magyar forintot elkértek...
  • hanta
    #22513
    Sziasztok!
    Gondoltam újra előveszem a játékot, de mikor elindult kikapcsol a monitor. A játék megy, mert hallom, hogy az introkat lejátssza, de a monitor kikapcsol és se az introk alatt, se a főmenüben nem kapcsol be. Ugyanezt csinálja Most Wanted-nél is. Mi lehet a baj?
  • mester1987
    #22512
    A Shift alkotójától jön a Test Drive Ferrarri Racing Legends is, szerintem köze nem lesz a Test Drive unlimited sorozathoz.
  • janihunk
    #22511
    XD jó pár hónapos kérdés:D
  • jackoneill90
    #22510
    a kontrollereddel van a baj nem a játékkal.
  • Novotsik
    #22509
    Hi,ha controllerrel játszom félrehúz az autó lehet ezt orvosolni vhogy vagy vmelyik patch orvosolja?
  • pistaaa
    #22508
    Helló.
    Miért jelenik meg ez a szöveg játék közben?
    ACTIVATE NOW
    Press activate crew member button
  • GtaDORIFTO
    #22507
    Sziasztok az a segítség kellene, hogy hogyan tudom berakni a végigjátszást és hogyan tudok játszani online
  • rossi24
    #22506
    Sziasztok segítségre lenne szükségem windows7-re felraktam a játékot játszok vele minden oké majd amikor kilépek és vissza kidob exe hibával. Elolvastam előtte az FAQ-t próbáltam save game editorral patchel crackat is raktam de semmi nekem nincs több ötletem. A játék 1.2-es verzió
  • ml85ml
    #22505
    hogy lehet megszerezni a Bonus & online vinyleket?
  • Zsolesz089
    #22504
    Üdv.
    Egy kis segítség kellene nekem
    Ott kezdődik a gond hogy win 7 em van és a kompatbilitás átállítása után sem hajlandó elindulni a telepítő .
    Miért nem indul el ? és ha van rá (windows reinstallon kívül)valami megoldás segítenétek nekem ha tudtok
    Köszi szépen
  • coosto
    #22503
    hogy tudok online játszani?
  • 38tibi38
    #22502
    Ömm,nincs olyan,hogy muscle:(
  • 38tibi38
    #22501
    Oké,megpróbálom,kösz.
  • DIESEL DOG #22500
    Igen... kereskedésekben a muscle kategóriás autókat keresd, mint pl. dodge charger, chevrolet camaro... stb...
  • 38tibi38
    #22499
    Mármint nagy darabokkal? És ha úgyse sikerül?
  • DIESEL DOG #22498
    Hát talán próbáld meg izom autókkal...
  • 38tibi38
    #22497
    Hali. Miután legyőztem Angiet,elég nehezek lettek a versenyek:( A versenyháború nekem rémálom volt:S A traffipaxról ne is beszéljünk,és még a sprint se megy már. Vettem egy porsét ugyanúgy feltuningoltam de azis elbukott:( A kocsim ami jelenleg a legjobb a garázsomba az kenji kocsija. Az autó kereskedésben sincs jobb autó. Ötlet? Még annyit hozzáfűzök,hogy a fék és a kanyarodás nem valami jó. pls help
  • DIESEL DOG #22496
    Szivesen...
  • steweee
    #22495
    köszönöm...
  • DIESEL DOG #22494
    Na akkor belekezdek, remélem nem kavarom össze, ha igen akkor elnézést kérek...

    - Need For Speed: Underground
    - Need For Speed: Underground 2
    - Need For Speed: Most Wanted (Most Wanted Black Edition)
    - Need For Speed: Carbon (Carbon Collectors Edition)
    - Need For Speed: Pro Street
    - Need For Speed: Undercover
    - Need For Speed: Shift
  • steweee
    #22493
    valaki le tudná írni hogy mely részek jelentek meg sorrendben az utóbbi 4 évre visszamenőleg?
  • DIESEL DOG #22492
    Ahhoz terjeszkedned kell területileg a Stacked Deck területére (továbbá Darius)...

    Pontosan nem tudom hogy melyik területrész megszerzése után oldódik fel az EVO...
  • coolpet
    #22491
    Hali!

    A FAQ nem terjed ki arra hogy egyes kocsikat hogyan lehet unlockolni.
    A lancer evo IX erdekelne. Azt olvastam, hogy le kell gyozni Kenji-t duelben es unlockolodik.
    A gond csak annyi, hogy Kenjit mar letoltam reg, mind duelben, es mind canyonban is.

    Az alap autoval maszkalok, tuner kategoria mazda rx8 semmit nem fejlesztettem rajta.
    a tuner es muscle varosreszek fullosan enyemek, kenji es angie megverve, mind a 2 race wars megnyerve.

    Nem akarok masik autot venni, mert az evo-t akarnam majd fejleszteni ara gyujtom a lovet.

    Szoval hogy lehet unlockolni ezt a Tier 3-as autot?

    Le kell tolni az exotic varosreszt is?

    Help me :)
  • bency
    #22490
    De megvan halva a topik...
  • KCSDUCK
    #22489
    Üdv!
    Valaki tud segíteni abba hogy törtel hogyan lehet multizni?
  • augusz23
    #22488
    Helló!
    Nem tudná valaki megmondani honnan lehet leszedni a Carbonba plusz autókat?(úgy hallottam le lehet xD)
    Előre is kössz!


    ui:sürgős lenne xD
  • norbi2fraktal
    #22487
    csinálj egy képet róla és segítek;)
  • steweee
    #22486
    hogy lehet telepíteni a játékot ? még csak a próbaverzióm van meg, de hiába mountolom, nem indítja a lemezt, és olyan fájlt sem látok a könyvtárába amivel lehetne indítani egy installt vagy setupot ?


    help plíz !
  • imihaver
    #22485
    sziasztok segítsetek nekem lécci hogy lehet a ezt a játékot neten játszani?? mi kell hozzá?? és mit hova másoljak?? kérlek titeket segítsetek nekem. köszönöm előre is
  • Cyca0903
    #22484
    sziasztok.lenne egy kérésem ,ha lenne valaki olyan kedves és meg van eredeti lemezen valamelyik nfs,amelyiket lehet online játszani,odaadná a kódját,hogy fel tudjak csatlakozni vele a netre?hálás lennék,tudom,hogy nem mindenki szeret úgy játszani.szeretném kipróbálni :D ha lenne valaki akkor a [email protected] küldje.nagyon megköszönném.Kata
  • nesto
    #22483
    Helló, faq-ban olvastam, hogy akinek kifagy az első főnök legyőzése után az állítsa vissza a magyar verziót angolra. Az a kérdés, hogy kell visszaállítani, mert én sehol sem találom. (v. razor)
    Köszi
  • blackfire001
    #22482
    Csáó!
    Megvan eredetiben a játék, de nem tudok interneten játszani!
    Tud valaki segíteni? :S
  • jana4
    #22481
    Szevasztok!
    Tudom, hogy már old a topic, de a kérdésem:

    Lehet valahogy belső nézetet előhozni?
    mert kormánnyal játszok...

    üdv!
  • Carbonátor
    #22480
    cső írjatok hogy ha izé az endzsit lehagyom mind a 2 a kanyonba meg az utcán ak mér írja hogy vesztetél cím:[email protected] vagy ide valást kérek elöre is köszi
  • Atesz91
    #22479
    Ma próbáltam ki először és tetszik, de sajnos kb fél óra után kilép a windows-ba 800x600-as felbontáson és semmit se ír ki csak kilép és 800x600-as lesz. A kilépést még elviselem mert automentés van, de a felbontás változása miatt újra kel indítanom a gépet és ez zavar, lehet volt a kéréds, de ilyenkor már nincs sok időm visszakeresni, szal vmi patch javít ezen, vagy mitől van ez ag ond?

    Előr is kösz!
  • norbi2fraktal
    #22478
    autokat nem lehet letölteni, + autokat tudsz benne megnyitní a Need for Speed: Carbon CONTROL PANEL v1.03
    itt leszedheted, vagy egy 100% save-t. LINK
  • csaba4444
    #22477
    valaki legyen szíves sagíteni
    honnot tudok leszedni még autókat és betenni?
    meg vannak benne eclipse stb... amiket csak egyedi meccsnél tudok használni azt hogyan tudom átteni hogy rendesen is tudjam tuningolna és használni?