1528
Francia bajnokság és válogatott |FFF|
  • LasCar16
    #1248
    zsíííííros:]]]
  • SLICK
    #1247
    HÁÁÁÁ HÁhááááá snecik.. bár sajnálom őket, olaszokat ki kellett volna szorítaniuk :c
  • báttyó02
    #1246
    :O
    lufi kipukkant:P
  • 5w0rdf15h
    #1245
    skótok épp most kúrták el a legnagyobb esélyüket h kijussanak az EBre, kikaptak grúzoktól 2-0ra :pppppppp
  • SLICK
    #1244
    Holnap az Euro Sporton 18:15-től és 22:30-tól lesz EB selejtező ismétlés. Nem tom melyik időpontban lesz a francia meccs :S Szal majd nézzétek :)
  • banok
    #1243
    Feröer-szigetek - Franciaország 0-6 összefoglaló
  • Gunnersboy
    #1242
    nemtudom..szerintem előtte a reklám alatt :DD
  • SLICK
    #1241
    Francia válogatottas meccsen? :ooooo
    Mondjuk nem volt nagy hajtás, mert könnyű meccs volt.
  • Gunnersboy
    #1240
    ismétlés engem is érdekelne..mer...elaludtam
  • SLICK
    #1239
    A kurva élet!! Rittik ilyenkor kell mennem faterral mindenfele :c
    Láttam kb 5 percet meccsből akkro is 2:0 volt, de azután megint el..
    Ismétlés lesz vmikor? :|

    6:0 az azért nem semmi :D
  • karajjj
    #1238
    az nemsemmi :OOOO
  • báttyó02
    #1237
    6:0 lett :|:D
  • báttyó02
    #1236
    juj 25méterről rothen szabigól (H) szépvolt nagon
  • báttyó02
    #1235
    ja:D
  • miki36
    #1234
    rögtön vágott is egyet.
  • báttyó02
    #1233
    Benzema fel Anelka le
  • báttyó02
    #1232
    Anelka és Henry lőtte (H)
  • báttyó02
    #1231
    nah szerencsére csak az első félidöröl maradtam le:D de látom már 0:2 (H)
  • báttyó02
    #1230
    hoppá o:
    thx kapcsolom befele :D
  • SLICK
    #1229
    Ma délután 16:45-től az Euro Sporton élőben megy a Franciaország - Feröer-szigetek EB selejtező! :)
  • báttyó02
    #1228
    geci nem is láttam EZT a golt :||||

    miszép
  • báttyó02
    #1227
    jah
    nagy ketseg ez a Ribery,de jol beszél:D!
  • SLICK
    #1226
    úgy legyen!! ^^
  • báttyó02
    #1225
    Franck Ribery: Olaszország nem fog kijutni az Európa-bajnokságra
    A francia labdarúgó-válogatott egyik legnagyobb csillaga, Franck Ribery biztos abban, hogy saját válogatottja mellett nem az olasz, hanem a skót nemzeti tizenegy jut ki az Európa-bajnokságra. A selejtezők B csoportjában jelen pillanatban Skócia, Olaszország, Franciaország a sorrend, a csapatok egy ponttal lemaradva követik egymást.

    Franck Ribery feszültséget keltő kijelentéssel rukkolt elő a napokban. A kiváló középpályás a közelgő Európa-bajnoki selejtezők előtt kijelentette: Franciaország és Skócia jut majd ki a kontinensviadalra a B csoportból. A gondolat pikantériáját az adja, hogy ez esetben a világbajnoki címvédő Olaszország labdarúgói csak TV-ből követhetnék a rangos eseményt.


    A csoportot jelen pillanatban Skócia vezeti, mögötte egy ponttal van lemaradva Olaszország, míg szintén további egy ponttal van kevesebbje Franciaországnak.

    Ami azonban a jelenleg a harmadik helyen álló válogatott esélyeit növeli, hogy a két éllovas november 17-én egymással küzd meg, míg a franciák már nem találkoznak egyik "nagyágyúval" sem.

    Ha valaki, akkor Ribery jól ismerheti a skótok képességeit. A gall válogatott ugyanis a legutóbbi mérkőzésén McFadden találatával vereséget szenvedett - ráadásul hazai pályán - riválisától. Akkor mindenki, köztük Ribery is, aggodalmát fejezte ki. Mára azonban megnyugodott a középpályás - legalább is látszólag.

    "Már nem vagyok rémült, mert biztos vagyok benne, hogy mi és Skócia kvalifikálja magát a B csoportból - nyilatkozta Ribery a The Daily Recordnak.

    "A skótok elleni vereség nagy pofon volt. Nehéz volt megemészteni, és még nehezebb volt elfogadni."

    Ribery a folytatásban hozzátette: remekül motivált a skót csapat, amely rendkívüli módon fel tudja szívni magát, így Olaszországnak nem lesz esélye a győzelemre Skóciában.

    A döntetlen pedig valószínűleg nem lenne elég Roberto Donadoni válogatottjának. Ez esetben ugyanis a skótok az olaszok előtt maradnának, míg a franciák három nyerhető mérkőzésük sikeres abszolválásával megelőznék a világbajnokot.
  • Gunnersboy
    #1224
    ááá buzi saint-etienne
  • France men
    #1223
    HÚÚÚ MOSt széttörök valamir
  • Mor3llo
    #1222
    bezzeg mi tegnap.....:S:S:S
  • 5w0rdf15h
    #1221
    és 6 ponttal vezetik a csoportot :D
  • karajjj
    #1220
    az igen :O és pont a Pool ellen
  • 5w0rdf15h
    #1219
    bajnokságba is így kéne menjen nekik :D
  • báttyó02
    #1218
    gyááá :D:D
  • 5w0rdf15h
    #1217
    Liverpool 0 - 1 Marseille
    03.10.2007 20:45
    2. félidő - 85'

  • Gunnersboy
    #1216
    navégre..
  • báttyó02
    #1215
    ideje volt már..
  • kretyás
    #1214
    ugyi nincsen már Beye :}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}
  • miki36
    #1213
    Franciaország: Emon helyett Gerets lett a Marseille vezetőedzője
    Menesztette Albert Emon vezetőedzőt a francia első osztályú labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1) szereplő Olympique Marseille, és a helyére a belga Eric Geretset szerződtette – jelentette be hivatalos internetes oldalán a Bajnokok Ligája-résztvevő klub.

    A most 53 esztendős Eric Gerets 2006-ban a török Galatasaray vezetőedzője volt, és a csapatot tavaly bajnoki címre vezette. Ezt követően elhagyta az isztambuliakat.

    A korábbi kiváló válogatot védő 2000-ben és 2001-ben holland bajnok volt a PSV Eindhoven szakvezetőjeként, és dolgozott Németországban, a Kaiserslautern, illetve a VfL Wolfsburg együttesénél.

    A Marseille rosszul kezdte a francia bajnokságot, kilenc mérkőzésen szerzett hét pontjával a 20 csapatot számláló mezőnyben csak a 16. helyen áll a tabellán.

    „Vérfrissítésre, új kezdetre van szükség az együttesnél – fogalmazott Pape Diouf, a kikötővárosi klub elnöke. – Eric Gerets az az edző, akire éppen emiatt szükségünk van. A tapasztalata és a Belgiumban, Hollandiában, Németország és Törökországban elért eredményei olyan értékek, amelyek hozzásegítik majd a klubot, hogy elérje a céljait.”
  • France men
    #1212
    Kíváncsi vagyok a BL-ben mit nyújtanak már a két komolyabb ellenfél ellen. Remélem azért összekapják magukat mint a Besikt... ellen!
  • Mor3llo
    #1211
    az bizony nem lesz egyszerű menet.......
  • báttyó02
    #1210
    durván szar a csapat
    a védelem mekkora nulla pff...
  • France men
    #1209
    Pff 9 meccs 1 győzelem :(:(:( Jövő hét Saint Etienne...