1528
Francia bajnokság és válogatott |FFF|
  • báttyó02
    #1168
    hát nemtom,én Trezt nem nagyon csipem :\ juvéban lövi a gólokat ezerrel,de itt a válogatottban már réges rég csak kínlódik...
    helyére simán jöhetne cissé,ugyanis én ugy tudom h nem sérült,csak domenech vmiért nem hivja be,hogy rohadna meg
  • SLICK
    #1167
    ők sérültek voltak. Nasrit én is sajnáltam, h későn jött, pedig jobban élénkült a játék.
    Amúgy Trezeguet kicsit csalódás a számomra, nagyon szeretném végre olyan formában látni mint régebben. Bár még mindig egy nagyszerű csatárnak tartom mai napig is.
  • France men
    #1166
    Bazkiii! Én úgy remegtem már az egyenlítő gólért.. Bazz Nasri-t is minek ilyen későn behozni! Látja Domenech, hogy nem bírunk gólt lőni akkor még minek van a pályán Viera és Makelele? Ők nem igazán a támadásokat segítik... Malouda, Ribery kifutotta a belüket de a skót sorfalat nem bírták feltörni sajnos még ők sem! Annak viszont nem tudom a hátterét, hogy valyon mit keres Henry a lelátón és Cisse meg a környéken sincs! Talán sérültek vagy Domenech flúgos Trezeguet meg ááá :@
  • Mor3llo
    #1165
    Lesz ez még ígyse...
  • LasCar16
    #1164

    :P
  • 5w0rdf15h
    #1163
    ://// ittis a skótok b+
  • SLICK
    #1162
    ejj nagy f*szom :@@
  • báttyó02
    #1161
    ennyi :||
  • báttyó02
    #1160
    :\
  • SLICK
    #1159
    na bazz... 0:1 Skótoknak :c
  • SLICK
    #1158
    Na végre már vmi szép játék is! Nem semmi volt az utóbbi két támadás :|
  • SLICK
    #1157
    nem tudom, én enm értek hozzá :S

    Nincs Euro Sportod, amúgy?

    Egyébként felettébb jó a meccs, nagy az iram :)
  • Zizou5
    #1156
    na arra. csak nem jutott eszembe a neve. na szal van stream?
  • SLICK
    #1155
    No Trezeguet ismét bizonyíthat
  • SLICK
    #1154
    stream-re gondolsz vagy mire?
  • Zizou5
    #1153
    van ize. na az nem jut eszembe a neve, ilyen netes tv. : D
  • SLICK
    #1152
    Akkor Go Ukrainische
  • 5w0rdf15h
    #1151
    20:45 Ukrajna-Olaszország
  • SLICK
    #1150
    Fekák közt Száxos, tehát nem :c

    olaszok mikor játszanak? Vagy már kikaptak? :D
  • báttyó02
    #1149
    .DD
    siess keciek,még a barátokköztöt is beiktatod előtte,nemkérdem :c
  • SLICK
    #1148
    Gyorsan megkéne csinálni házimat :D
  • báttyó02
    #1147
  • 5w0rdf15h
    #1146
    :D pont most akartam berakni
  • báttyó02
    #1145
    jaja,mijó!







    21:00 Labdarúgás
    UEFA Euro 2008, selejtező: Franciaország-Skócia
    - élő közvetítés a párizsi Parc des Princes-ből
    23:00 Labdarúgás
    UEFA Euro 2008, selejtező, összefoglaló
  • SLICK
    #1144
    Este meccs!!! :))))
  • SLICK
    #1143
    azért nem ártott volna, ha csak egy gólt is, de bekotorunk digódáknak :c
    de jó lenne, ha a többiek elkennék a szájukat ^^
  • báttyó02
    #1142
    :D:D:D
    jaja
  • France men
    #1141
    Párhuzamosan a meccsel meg szurkolni kell az ukránoknak! Bazz belegondolok otthon játszanak az ukránok, egy jó közönség kéne és meg lehet fogni a digokat Uh belegondolni is csodás lenne nélkülük egy EB
  • báttyó02
    #1140
  • France men
    #1139
    Eurosport élőben adja a meccsünket szerdán, juppiee!!!! ;) Ha nyerünk ott vagyunk ha nem akkor baj van S:S::S:S:
  • báttyó02
    #1138
    OLASZORSZÁG-FRANCIAORSZÁG 0-0. Roberto Donadoni együttese többet támadott, de képtelen volt bevenni Mickael Landreau hálóját
    Gólnélküli kilencven perc Milánóban, a franciáknak jó a döntetlen
    Az Európa-bajnoki selejtezősorozat B csoportjának rangadóján a világbajnoki címvédő olasz válogatott gólnélküli döntetlent játszott Franciaország legjobbjaival. Ez a döntetlen a franciáknak jó, akik megőrizték vezető pozíciójukat a csoportban. Ukrajna ikszelt Grúziában, a skótok 3-1-re verték Litvániát.
    Óriási küzdelem Milánóban, gól nélkül
    Óriási küzdelem Milánóban, gól nélkül
    fotó: Reuters

    A világbajnoki finálé óta másodszor találkozott a két sztárokkal teletűzdelt futballnagyhatalom. Tavaly júniusban, a Zidane-Materazzi affér miatt is emlékezetes berlini vb-döntőben tizenegyesekkel győztek az olaszok, és negyedszer is elfoglalhatták helyüket a világ legnépszerűbb sportágának trónján.

    A németországi finalistákat egy csoportba sorsolták, így a döntő utáni következő randevúig csupán szeptember 6-ig kellett várni, ekkor a gallok hazai környezetben 3-1-re verték a taljánokat a párizsi presztízscsatán. A találkozót megelőzően a franciák 18 ponttal vezették a csoportot a 16 pontos olaszok előtt, a hazaiaknak három pontra volt tehát szükségük, hogy a csoport élére törjenek.

    A házigazda a Buffon - Oddo, Cannavaro, Barzagli, Zambrotta - De Rossi; Camoranesi, Gattuso, Pirlo, Del Piero – Inzaghi összeállításban kezdett, a látogató pedig a Landreau - Diarra, Thuram, Escude, Abidal - Ribery, Vieira, Makelele, Malouda - Henry, Anelka kezdőtizeneggyel várta a csatát.

    Pokoli hangulat és teltház fogadta a francia válogatottat Milánó futballszentélyében, a San Siróban. A két csapat között heteken át folyó nyilatkozatháború és ellenségeskedés megtette hatását, szomorú előjátéka volt a mérkőzésnek, hogy a teljes olasz szurkolótábor füttykoncerttel zavarta meg a francia himnuszt, a Marseilles-t.

    Hatalmas taktikai csatával kezdődött a mérkőzés, a két vb-döntős gárda az első perctől egymásnak feszült. Pirlo szöglete után adódott a meccs első lehetősége, a Real Madrid védője, Fabio Cannavaro robbant erre be, s Landreau nagy bravúrjára volt szükség, hogy újabb szöglet, és ne középkezdés következhessen.

    Ezután Anelka és Camoranesi is lövőhelyzetig jutott, de az olaszok nem igazán tudták fogást találni, a nagyon kompaktnak mutatkozó francia csapaton, az egy szem csatár Filippo Inzaghi teljesen elszigetelődött elől. A 32. percben sárga lapot Gattuso, így kihagyni kényszerül az ukránok elleni jövő szerdai vendégjátékot.

    A félidő vége azonban az olaszoké volt: a 33. percben Camoranesi verekedte be magát a franciák büntetőterületére, majd pazarul tálalt Del Piero elé, aki azonban joblábas lapos lövésével éppen Landreau-t találta telibe. Egy percre rá Inzaghi durrantott rá 14 méterről, cimbalomszögből, valószínűtlen ívelése a felső lécről vágódott a kapu mögé. Az első félidőt Malouda remekbe szabott kapáslövése zárta, Buffon kapust azonban nem tudta meglepni próbálkozásával.

    A fordulás után az olasz fölény már a múlté volt, a franciák uralták a játékot. Azonban az olaszok játékában továbbra is benne volt a gól. A győzelem reményében Roberto Donadoni igyekezett cserékkel felrázni a csapatot, Simone Perrottát és Christiano Lucarellit is pályára küldte.

    A végjátékban Alessandro Del Pierót is lehozta, a helyére Antonio Di Natale állt (aki az augusztus 22-i magyar-olaszon szerencsés góljával megráncigálta az oroszlán bajszát, hogy aztán a házigazda meg se álljon három remekbe szabott találatig).

    A hosszabbítás perceiben jobbára a hazai térfélen zajlott a játék, de gól nem született. Az idegenbeli döntetlen igen értékes a franciáknak, ugyanis megőrizték vezető pozíciójukat a csoportban.
  • báttyó02
    #1137






  • báttyó02
    #1136








  • 5w0rdf15h
    #1135
    :DDDd
  • báttyó02
    #1134
    hát szerintem mindhármat simán hozni lehet
    ukránok se nagy számok,csak sevcsenkó miatt fosik tőlük mindenki :c
    ja én meg közbe indulok domenechez tüntetni,hogy cissét hivja vissza :S:C
  • báttyó02
    #1133
    egyébként diarra játéka nagyon szimpi,ahhoz képest h milyen fiatal,nagyon harcos,és rengeteg támadást állitott meg a szélen

    meg a belső védősor,thuram-escudé is nagyon magabiztos volt

    egyedül elől voltak problémák,henry-nek szinte momentumai sem voltak :\ anelkának volt pár,de vagy ziccerből kilőtte a nézőket,vagy bele a kapusba

  • 5w0rdf15h
    #1132
    skótok után még van három meccs amiből 2 simaliba 1 húzós de szvsz az már nem oszt nem szoroz majd addigra

    feröer (I)
    litvánia (H)
    ukrajna(I)
  • báttyó02
    #1131
    jaja
    bundabanda ellen ez simán jó volt:P
  • SLICK
    #1130
    a kurva élet :c
    nem baj idegenben nem rossz az. Végülis jól elpicsáztuk őket elsőnek asl.. :o))))
  • 5w0rdf15h
    #1129
    jóez idegenbe...

    szerdán el kell verni skótokat hazai pályán és akkor már nem lehet nagy baj