1528
Francia bajnokság és válogatott |FFF|
  • 6unn3r
    #1528
    18.-án duplával tér vissza sérüléséből. 21.-én kiállíttatja magát. Pályáról levonulva még celebkedik egyet és odaadja a mezét egy szurkolónak, majd leüti a kamerást. Nincs vele bírás.

  • Rudee
    #1527
    Balotelli duplával tért vissza a sérüléséből.
  • SLICK
    #1526
    ámen! ^^
  • báttyó02
    #1525
    na mondom én geciek, alázni fogunk idén!! :D
  • SLICK
    #1524
    Lloris, Sagna, Varane, Koscielny, Evra, Pogba, Matuidi, Cabaye, Valbuena, Benzema, Griezmann kezdőt várok
  • báttyó02
    #1523
    jaja:D viszont ah nézem most a keretet, giroud helyett remélem griezmann lesz a kezdő, nagyot dobbanthat ő is a vb-n
  • SLICK
    #1522
    végülis ahány csapatban megfordult már, mindegy milyen mezt vesz magára :D

    amúgy kiváncsi leszek én is, hogy mi lesz kihozva a keretből. Nasrit azért sajnálom, hogy nem jöhetett. A fiatalok viszont tényleg jók, Varane, Pogba... Remélem sokáig jutnak, vagy akár meg is nyerik a VB-t :P


  • báttyó02
    #1521
    buzi anelka még belga mezbe feszít

  • báttyó02
    #1520
    szerintem most meglepetést okozhatunk, szvsz egész jó a keret 1-2 kivétellel ( giroud pl) , de sok a fiatal akik kurvajók lehetnek..én spec jobban is örülök hogy ribery nem jöhetett.
  • SLICK
    #1519
    mit vársz, hogy szereplünk majd? :D
  • SLICK
    #1518
    patay úrfiag!!! c:
  • báttyó02
    #1517
    up! :D
  • SLICK
    #1516
    Yann M'Vila miért nincs a keretben? Mégsem annyira jóvagy sérült vagy mi van vele? Pedig fel volt kapva nyár elején...
  • Effe88
    #1515
    erős kis keret
  • bakkerman
    #1514
    huhúú tényleg,nekemis ő ugrott be ,szerintem valamilyen formában megfog jelenni a bajnokavatáson...:DD
  • karajjj
    #1513
    rémi gaillard keresztbe leszopja magát :D
  • bakkerman
    #1512
    azért durva,hogy a Montpellier lesz(?) a bajnok,eszem faszom megáll,amióta végetért a Lyon nagy sikerszériája,azóta Bordeux,Marseille,Lille bajnoki címek,idén meg az előbbiekhez képest kiscsapat nyeri :O
  • karajjj
    #1511
    Gomis? :O
  • báttyó02
    #1510
    A FRANCIA VÁLOGATOTT BŐ EB-KERETE



    Kapusok: Cédric Carrasso (Bordeaux), Hugo Lloris (Lyon), Steve Mandanda (Marseille)

    Védők: Gaël Clichy (Manchester City), Mathieu Debuchy (Lille), Patrice Evra (Manchester United), Laurent Koscielny (Arsenal), Philippe Mexes (AC Milan), Adil Rami (Valencia), Anthony Réveillere (Lyon), Mapou Yanga-Mbiwa (Montpellier)

    Középpályások: Yohan Cabaye (Newcastle), Alou Diarra (Marseille), Yoann Gourcuff (Lyon), Florent Malouda (Chelsea), Marvin Martin (Sochaux), Blaise Matuidi (Paris SG), Yann Mvila (Rennes), Samir Nasri (Manchester City), Franck Ribéry (Bayern München)

    Csatárok: Hatem Ben Arfa (Newcastle), Karim Benzema (Real Madrid), Olivier Giroud (Montpellier), Jérémy Ménez (Paris SG), Loic Rémy (Marseille), Mathieu Valbuena (Marseille)
  • IXEMGabeo
    #1509
    ez nagyon nagy meccs lehetett

    9 gól esett és a 92. percben dőlt el a meccs
  • Redmer
    #1508
    Ligue 1 4. forduló

    Eredmények


    Tabella


    Góllövőlista
  • karajjj
    #1507
    In the 2009-2010 Season, a final day of the season away defeat relegated Strasbourg to the National as they suffered their second relegation in three seasons. The 2010-2011 season saw them narrowly miss out on promotion back to Ligue 2 as they finished 4th behind Guingamp.[22] on July 17 2011, Racing Club de Strasbourg entered total liquidation and were removed from the National in favour of AS Cherbourg.
  • Gaba94
    #1506
    Srácok, nem tudja valaki, hogy a Strasbourg miért csak a 4. osztályban szerepel, mikor tavaly 4.-ek lettek a Nationalba?
  • bakkerman
    #1505
    na meg a Monaco 2004-ben még BL döntőzött...anyagi gondok vannak ott,vagy mi az oka? ahogy nézem transfermarkt-on elég fiatal a keret,és tele van (számomra) ismeretlen kölykökkel
  • karajjj
    #1504
    úgy jártak, mint az mtk
  • Oziris666
    #1503
    Monaco , Lens a francia utánpótlás fellegvárai... érthetetlen
  • karajjj
    #1502
    jó kis szezon volt, az biztos, kár, hogy a digisport hanyagolja
  • báttyó02
    #1501
  • Voyager5
    #1500
    Up!

    Bajnok a Lille, 2. a Marseille. Rajtuk kívül még a Lyon indulhat a BL-ben.
    Gólkirály: Moussa Sow (Lille) 25 góllal.

    EL: indulók: PSG, Sochaux, Stade Rennais FC.

    Kiesett: Monaco, Lens, AC Arles-Avignon

    Hát kemény...
  • karajjj
    #1499
    nagyapám ilyenekben járt kapálni...
  • geo91
    #1498
    a hazai még hagyján, de a vendégmez nagyon gány azokkal a csíkokkal... :D
  • geo91
    #1497
    hát beszarok :D
  • karajjj
    #1496
    komolyan
  • bakkerman
    #1495
    neszopass,te jóég
  • báttyó02
    #1494
    jesszusom
  • karajjj
    #1493
    a fehér az idegenbeli, ez a hazai

  • bakkerman
    #1492
    jesszus de szar ez a mez...ebből találja ki valaki,hogy a francia válogatott játszik...kezdőben kb. 6 néger,2 marokkói,2 algír,a mezből meg fullra nem derül ki milyen ország játszik...:DDDDD
  • karajjj
    #1491

  • geo91
    #1490
    micsoda????? :O
  • SLICK
    #1489
    Adidas mindig sokkal jobb mezeket csinál, kár volt lecserélni :(