24
  • dez
    #24
    Feleslegesen? Bekerült a hírekbe, és talán épp ez volt a lényeg.
  • gere1
    #23
    egesz svajc megtalalhato itt:

    map.search.ch

    szupernagy felbontasban. az autokat/kisebb bokrokat is ki lehet venni. bejelolheted h aerdekelnek a hotelek, tomegkozlekedes stb. enyhen franko.
  • enkido
    #22
    Ez se rossz :) De tudod mi az igazán veszélyes? Egy medve...
  • Sanyix
    #20
    Nudizó csajok? :) max a nudizó öregasszonyokat, meg nagypapikat láthacc :D az pedig sztem senkinek nem hiányzik.
  • Ryuuzaki
    #18
    Én biztosan jól arconrúgtam volna a tábla gazdája helyében, főleg, hogy így be is jelentette a kis "Franz". Mellesleg ez ez egész hír elég szánalmas...
  • Sepu
    #17
    lehet hogy majd jönnek valami vicces kedvű ufók és szegény srácnak elrontsák a művét mire megjelenne a google earthon :)
  • HUNIgor
    #16
    Jó lenne ha a bányatavaink mellett nudizó csajok is rajta lennének már végre!!!
  • HuMarci
    #15
    Jó lenne ha Székesfehérvár is rajta lenne nagyfelbontásban.
  • atlagember
    #14
    Feleslegesen csinálta, mire frissítik a térképet, addigra már rég nem lesz meg a műve.
  • Szefmester
    #13
    maradjunk abban hogy Mo. eléggé le van maradva a frissítési és felbontási listán.. pedig állítólag mo elég szép ország.. csak így semit sem lehet belőle látni
  • QuippeR
    #12
    "A "Hello, World!" üzenetre nem véletlenül esett a választása, ugyanis a Bauhaus Egyetem hagyománya szerint egy programnyelv megtanulásakor mindig ezt a mondatot kell először megjeleníteniük a hallgatóknak számítógépük képernyőjén."

    Ez az egész programozóvilág hagyománya, nem egy egyetemé.
  • craesh
    #11
    usa ban a world trade center is ott van még vagy mi? :D
  • cSuwwi
    #10
    arra még várhatsz pár évet...
  • szombi
    #9
    Én látom. De csak azért, mert az utca végén van, és nagy nehezen sikerült kivnnem a falu alakzatát a térképről.
    De sajna azt is csak egy negyed pixel nagyságban. Pedig már nagyon szeretném felülről megnézni,
    hogy a legutóbbi vihar melyik cserepeket vitte le...
  • cr3ativ3
    #8
    Vagy Bács-Kiskun megyét. Nem ilyen hülyeségekkel foglakozni. Az én házamat még mindig nem látom GE-ben :(
  • szombi
    #7
    Inkább MO. más részeit - pl: Zala megyét - kellene nagy felbontásúvá varázsolni.
    A jelenlegi kiosztás már kezd egy kicsit unalmasabb lenni.
  • Pharaoh
    #6
    ja, jó pár éves képek vannak Bp-ről.
  • oneman
    #5
    a napokban(?) felvitték Bp térképét is a google maps-re... így már akármilyen javas mobilról is tudsz térképet böngészni
  • oneman
    #4
    Ez a Hello World sztem nem csak annak az egyetemnek a hagyománya :D:D:D
  • MetaMórfózis
    #3
    Kretén...:D Bp-t is frissíŧhetnék lassan, bs mareleg reg felepult...
  • Remetix
    #2
    2. bekezdes...
  • Shadow_THH
    #1
    lol :D és mit irt