789


Final Fantasy XIII, XIII-2, Lightning Returns

Várható megjelenés: 2013
  • davidka003
    #789
    a Final Fantasy XIII, Final Fantasy XIII-2 és a Lightning Returns: Final Fantasy XIII valóban megjelenik PC-re, és bár utóbbi kettőt csak jövő tavasszal kapjuk meg, az első már október 9-től megvásárolható lesz a Steamen, mindössze 12,99 euróért. Annak ellenére hogy gyönyörű, a gépigénye egyáltalán nem vészes; nézzetek meg, nálatok futna-e.
    Minimum gépigény

    Oprendszer: Windows XP SP2
    Processzor: 2 GHz-es kétmagos CPU
    Memória: 1 GB RAM
    VGA: Nvidia GeForce 8-as sorozat vagy ATI Radeon HD 2000-es sorozat 256 MB VRAM-mal
    DirectX: 9.0c
    Szabad hely: 30 GB
    Hangkártya: DirectX 9.0c-kompatibilis
    Ajánlott gépigény

    Oprendszer: Windows Vista/7/8
    Processzor: Intel Core 2 Quad (2.66 GHz) vagy AMD Phenom II X4 (2.8 GHz)
    Memória: 1 GB RAM
    VGA: Nvidia GeForce GTX 460 vagy ATI Radeon HD 5870
    DirectX: 11
    Szabad hely: 30 GB
    Hangkártya: DirectX11-kompatibilis
  • zsotesz
    #788
    okt. 9-én jön pc-re a XIII, steamen már meg is lehet venni elővételbe, az ára is baráti.
  • edios
    #787
    akkor lehet, hogy lesz időm xiii-2-re.. :)
  • zsotesz
    #786
    most néztem xbox-on trailert, megjelenésnek csak jövő évet írnak a végén
  • davidka003
    #785
    Most nyomom a 2. részt. Kb 15 órám van benne, tetszik, hogy sok fele lehet menni, különböző időkbe, viszont a harcrendszer kicsit uncsi. De maga a világ elviszi a hátán a játékot. Meg a fragment gyűjtést is szívesen csinálom.
  • janihunk
    #784
    Köszi
  • edios
    #783
    úgy látom, hogy innen származik. (ez a készítő oldala)

    ha helyes a feltételezésem, akkor ennél nagyobbat csak felméretezettet találhatsz, vagy írhatsz neki.. :)
  • janihunk
    #782
    Ez nincs meg valakinek a fehér keret nélkül FHD-ba?:
  • janihunk
    #781
    Az első Trailer:


    Hát a harc náltnemtom mi van, most a kör kocka x háromszöget nyomogatva kell majd támadni?
  • janihunk
    #780
  • edios
    #779
    igen, törlik a kis sneciek
  • davidka003
    #778
    "FFXIII-3 Lightnin..." Ez a videó már nem érhető el Square Enix Co., Ltd. szerzői jogi követelése miatt.
  • Seth
    #777
    Nem arról volt szó ,hogy a harcrendszer real time hack&slash lesz? Unom már ezt a FF13-mas rendszert :(
  • Seth
    #776
  • edios
    #775
    teaser szerűség

  • janihunk
    #774
    Nagyonkomoly.
  • Seth
    #773
    Van olyan szó,hogy "túldizájnolt"? Mert erre pont ráillik :D
  • edios
    #772
    igy fog kinezni az uj light ;)
  • janihunk
    #771
    Semmi videó vagy kép?
  • zsotesz
    #770
    ha jól vettem ki a lentebb linkelt video-ból akkor igen
  • Seth
    #769
    Nagyon remélem :)
  • janihunk
    #768
    Szerinted 1 részes lesz a Lightning Returns?
  • Seth
    #767
    Mi ez a többes szám? 13, 13-2 már megjelent, a Lightning Returns meg vmikor jövő év első felében
  • janihunk
    #766
    Jönnek ezek majd X360 ra?
  • zsotesz
    #765
    annyit bőven megért
  • davidka003
    #764
    3300 Ft-ért tudom megvenni itthon. Tökéletes állapotú. Úgyhogy le is csaptam rá. :D
  • zsotesz
    #763
    én végigvittem, nem rossz, a 13 story-ban jobb, viszont a 13-2 játékmenete köteltenebb, zavvin már 10 font körül lehet kapni, annyit bőven megér
  • Seth
    #762
    FF13-2 . A sztori mindfuck, de mint játék változatosabb, több lehetőség van benne, bár én beleuntam félúton
  • davidka003
    #761
    Ha az FF13 tetszik(most nyomom) akkor érdemes megvenni a folytatást? (hallottam, hogy gyengébb lett)
  • Seth
    #760
    Remélem a végén kinyírják Lightning-ot végre. Elég volt. Nem is értem, hogyan jutott idáig a Square, hogy már a 3. játékot csinálják ugyanabban az univerzumban, és valószínűleg még nincs vége
  • zsotesz
    #759
    kíváncsi vagyok mit alkotnak
  • edios
    #758
    Lighting Returns: FFXIII bejelentve (már egy ideje :) ), ennek örömére egy kis frissítést kapott a topik.

    Bejelentés, konkrétumoktól szinte mentesen..

  • zsotesz
    #757
    nem zártad le azt a kaput ami pont ezek előtt van?
  • Victor1103
    #756
    Valaki segítsen már légyszi mert elakadtam. Az 5 db Graviton Core-t kell összeszedni amik különféle korokban vannak, de amikor visszamegyek pl New Bodhumba 3AF vagy mondjuk Academia 400AF-be a játék újra azt a fejezetet indítja el. Szóval nem onnan folytatódik a dolog ahol abbamaradt hanem olyan mintha az első fejezetet játszanám megint végig. Ez miért van? Én vagyok a béna vagy ez valami hatalmas bug?
  • Victor1103
    #755
    Na, most jutottam csak el odáig hogy bepróbáljam az FF XIII-2-t. Idáig tetszik, meg hozza azt a színvonalat amit a XIII nyujtott, de néhány területen kicsit fura. A leginkább érdekes újítás a vokális soundtrack többsége. Tetszenek, van köztük egész jól csengő dallamok is, de pl ami a nagy paradicsom szörny elleni boss harc alatt megy zene az több mint komikius. Egy Devil May Cry-ba elmegy, de egy FF-ben ráadásul egy ilyen boss ellen..:D
  • Seth
    #754
    Persze hogy nem ingame, viszont realtime
  • janihunk
    #753
    Hát de ez nem ingame, vagy az? Renderelt videók már a XIII, XIII-2 ben is szépek voltak.
  • Seth
    #752
    Fincsi, de ilyen minőségben kb 10 évente kapunk majd új részt :)
  • janihunk
    #751
    A következő grafikus motor:
  • janihunk
    #750
    Akkor jó, mert jó lenne ha X360 ra is jönne. Bár szerintem már boxot nem fogok venni. Inkább PS3 mat veszek ha veszek.