513
  • Sanyix
    #240
    Te még elhiszed a trailerekben látottakat? Én bármilyen gépen bármilyen trailerből nagyon keveset láttam ami igaz is volt. Mindíg renderelnek egy szépet 3dsmax-ban, aztán köze sincs hozzá a kész játéknak (negatív értelemben), van pár ami igaz de ritka, főleg akkor nemhiszek semmit, ha a bunkó sunyi sony-hoz köze van, mert ők úgy hazudnak mint a vízfolyás...
  • [Jakuza]
    #241
    Amugy en sem hiszem, hogy nem renderelt videorol lenne szo.
    Akkor nem cutsceneket mutattak volna szerintem.
    Raadasul nem lattam az eddig osszes PS3 ingame bemutatonal tapasztalhato mozgas kozben megfigyelheto szakaszossagot.
    Pl az Assasin's Creed-nel a ruhak es egyeb gyors mozgasu targyaknal lathatoan erezheto, mint ha a framerate nem lenne legalabb 25 FPS.
    Es ez az osszes techdemoban megfigyelheto volt.
    Itt egesz mas erdekes modon.
    Szerintem egy pre-rendert lattunk, bar azt allitjak, hogy nem az.
    Igaz sehol sem mondja erdekes modon Kojima ki, hogy ez egy realtime cucc.
    Csak homalyos celozgatasok hangzottak el.
  • Televan
    #242
    Kiváncsi leszek majd a játékok árára is.
    Már most is a pc és a ps2 árai között 3-4 ezer forintos külömbség van.Mennyi lesz a ps3 játékára.
    Mert ugye a cég azon akarja a kiesett veszteséget behozni.Magyarországon mikor fog megjelenni?
    Vagy mi egy darabig nézünk mint tévémaci a moziba.
    Ja és még egy pár szó a warez kedve
  • Televan
    #243
    Foly...

    warez kedvelő egyének számára.

    A Blue Ray Disket nem lehet majd feltörni a másolásvédelmét. Nem lesz modchip és nem lesz olcsó kalóz játéklemez.
    Üdv..
  • Sanyix
    #244
    Mindent fel lehet törni, a gond az író hiánya lesz...
  • klastrom
    #245
    Assegond rátoljuk Ftp-n a Hdd-re oszt annyi...
  • KISSMYPS3
    #246
    majd egy év múlva jön az usb-s olcsó blu-ray író
    ahogy a dvd íróval volt, mindent fel lehet törni
    televan, amiket írtál ugyanazok hangzanak el minden új meghajtó, másolásvédelem megjelenésekor (nem lehet majd feltörni)
    és mégis mindig feltöri valaki.
  • klastrom
    #247
    Mi vagy te öreg ASVA alkalmazott hogy ilyen nagy az önbizalmad?
    Max 1 év és nyekk a vasnak...
  • klastrom
    #248
    Hát ez az.A Gétsz is úgy adta ki az exbox360-at hogy örül ha fél évig nem lesz rá hekk.Hát ez majdnem be is jött neki...
  • KISSMYPS3
    #249
    A ps3-ban alapból benne lesz a FIZIKAI GYORSÍTÓ CHIP, ami a grafikus chipről(RSX) veszi le a terhet, az RSX 1,8 terraflopsos teljesítménnyel rendelkezik!
  • [Jakuza]
    #250
    FF XIII Teaser
  • Yv@n
    #251
    MGS odatesz, mint mindíg, de az inkább Kojima papa érdeme, illetve társaié. És már ps2-n is hozni tudta azt a szintet, amitől az embernek megnedvesedett az alsóneműje.
  • Mike65
    #252
    ne védjed már a pc-t ennyire, te nagyon hülye érvekkel jössz, pcm, nekem is van, nem használom játékra egyáltalán, mert nem fogok rá annyit költeni, de jó mindenre, játékon kívül, konzol játékra való, én is régen pcn nyomtam, és azt mondtam elég, nem fogo annyit rá költeni, de ti ezt nem értitek meg mert nem láttatok, még konzolt, kit érdekelnek a felbontások? hiszen jólnéz ki a tv-n, hd,tvt meg lehet kapni 2 kilóért is, ugyanolyan szép, fps-t lehet simán nyomni joy-al, régen én sem hittem el hogy jó lehet játszani így de meg lehet simán tanulni, ismerek olyat aki joy-al lealázna téged, egérrel! a pc nem játékra való, nagyon nem, de sokmindenre jó, és akinek van konzolja annak általában van pc-je is, csak egyszerűen nem azon játszik, a herdverről meg annyit hogy nem fejlesztik, de ki is állja a helyét legalább 4 évig, ami a pc-nél nem mondható el, szóval elég hülyeségekkel érvelsz de mindegy...
  • [Jakuza]
    #253
    Hihi.

    Büntetőpontok

    Dátum: 2006.05.09. 22:12 Adta: Mortimer
    "te nyomorék vagy geci!"

  • Mike65
    #254
    ittam ma már kicsit :D
  • Mike65
    #255
    ilyenkor nagyon kimondom hogy mit is gondolok! :D azóta utántöltöttem szal vigyázz dzsoni!
  • DjDano
    #256
    Na ki is a pénzéhes? Xbox360 3-400 dollár, PS3 5-600 dollár...

    amugy halál a konzolokra!
  • dez
    #257
    Jaja. Én kb. 25 éve raktam össze egy ilyen faltenisz+stb. gépet, Rádiótechnikás kapcsrajz alapján kézzel rajzolt és otthon maratott nyákon. A fő chipet kinti cég gyártotta, alig lehetett itthon beszerezni. Szal a Videoton csak egyszerűen csinált egy saját változatot. Csak a tények kedvéért.

    Viszont később létezett egy olyan, hogy Videoton Computer.
  • DjDano
    #258
    most már értem, miért jöttök azzal a szánalmas szöveggel, hogy a MS minden ötletett lopott vagy átvett..
  • DjDano
    #259
    "az a kínos, hogy az atari 2600 telejesítményét tudod ma kicsikarni a pc+winfos párosból "

    Te őskövület, mielőtt ilyen nagy baromságot írsz gondolkozzál már egy kicsit... bár tudom az óriási kérés számodra..
    Bele kell törődni, hogy a technika óriásit fejlődött 25 év alatt és nem kell isteníteni a szar/ fos elavult kökorszaki gépeket...
  • dez
    #260
    Én viszont nem értem, a két dolognak mi köze egymáshoz.
  • dez
    #261
    Őskövület? Az szép. Kár, hogy sok mai fiatal szellemi frissességben egy 90 éves szintjén van (és ezzel egy időben egy 7 évesén is).
  • BiroAndras
    #262
    "Én is tudok olyat írni, amiben van HDR és vígan elmegy X700-on. Igaz, van mellette maximum olyan 40 object a képernyőn de kit érdekel."

    Fullos játék, te nagyon lökött. Sok száz ojjektum látszik egyszerre (meg nagy textúrák, meg árnyék, meg fizika, meg minden ami kell).
  • cenobite
    #263
    Nah, megint ez a pc vs konzol. Nem unjátok még? Sok gyökér...
  • BiroAndras
    #264
    "Aha tényleg csak a videovezérlő 30.000 Ft, míg a 3 éves ps2 35.000Ft de akkor már sokat mondtam."

    A kettő nem egy kategória. 3 éves csúcs GPU-t kapsz 10K-ért is.
  • BiroAndras
    #265
    "Biró úr:mellékesen,huzogattad az egeredet míg a teljesítmény abalakot nézed?"

    Mi a francnak húzogatnám? Játék közben nem kell frissítgetni a többi ablakot.

    "Majd amikor PS3-ra kijöbbek az első br-es játékok, akkor meg sírhat a szád!"

    Nem attól lesz jó egy játék, hogy BR-re jön ki.
  • BiroAndras
    #266
    "Akkor sírna a szája igazán, ha tudná, hogy mennyi a jobb konzol játékok eladási mutatói. :) 5-10x annyit lehet keresni konzolos fejlesztéssel, mint pécéssel."

    Ne aggódj, a kiadók keresnek többet, nem a fejlesztők.
    Egyébként elég jól keresek így is. Ráadásul fogunk nextgen konzolra is fejleszteni.
  • BiroAndras
    #267
    "Ki az aki az XBoxot konzolnak nevezi?"

    Az értelmes emberek.

    "Sima pc eszközökből rakják össze!!"

    Az a régi XBox volt. A 360 már egyedi fejelsztés (3 magos Power proci).
  • BiroAndras
    #268
    "Mikor játszol hagyományos TV-n 640*480-ban?"

    Ha NTSC jelet ad ki a konzol. A PAL szabvány meg 720x576. Persze vízszintes felbontás analóg jelnél nincs.

    "Jellemzően 320*240 v valami hasonló felbontásban sugározzák pl a TV adást is"

    Hát nem. Ez a VHS felbontása, ami fele a TV adásénak. De normális országokan van már HD (1920x1080) adás is.
  • BiroAndras
    #269
    "A ps3-ban alapból benne lesz a FIZIKAI GYORSÍTÓ CHIP"

    Erről eddig nem hallottam. Ha igaz, akkor mi a francot fog számolni a cell? Szegénynek nem marad szinte semmi feladat. szerintem inkább a cell fogja számolni a fizikát.
  • Davidus
    #270
    nincs benne
  • IGAZIWILLIAMS
    #271
    Az Aegia szoftveres megoldását optimalizálták a cellre,de állítólag a Havok új fizikai engine-je is tudja ugyanazt...
  • [Jakuza]
    #272
    Szoftveres megoldas miota fizikai gyorsitas ?
  • REAL_CIÁN
    #273
    Valahogy úgy kell elképezelni, hogy a 7 SPU-ból 1 vagy 2 csak a fizikát számolja ha kell, így felfogható fizikai chipnek is.
  • QuippeR
    #274
    tehát ha a kétmagos procim egyik magját csak a Word használja, akkor az szövegszerkesztő chip?
  • REAL_CIÁN
    #275
    Ne görcsölj. A Cell eleve úgy lett megtervezve, hogy minden párhuzamosan fusson és ebből igény szerint 1 vagy 2 spu a fizikát számolja. Mindegy hogy minek nevezzük, a funkció a lényeg. Valahol van egy Mark Rein interjú, ahol elmondja, hogy egy SPU-val jobb eredményt tudtak elérni mint egy PC-s PPU-val.
  • QuippeR
    #276
    ne görcsölj, a ps3-ban nem lesz fizikai gyorsító chip. ennyit akartam tisztázni, remélem sikerült.
  • REAL_CIÁN
    #277
    Nem, nem sikerült. Elmagyarázhatnád, hogy VÉGEREDMÉNYÉT TEKINTVE mi a különbség egy PPU és egy ugyanolyan vagy JOBB eredményeket elérő SPU között, tökmindegy, hogy minek hívjuk ezeket, fizikai chipnek vagy Náncsi néninek.
  • Hoz_Hun
    #278
    Látom megint öszekaptak a PC-sek a konzolosokkal (vagy forditva).
    Szerintem meg mindenki maga döntse el, hogy az igényinek mi a jobb és csak akkor kérdezze meg a másik tábort, ha döntésképtelen. Na mindegy.
    Én PC-s vagyok, de a PS3 meg fogom venni, ha minden jól megy. Ez lesz az első konzolom, és sokat várok tőle. természetessen a PC nem fogom kidobni, sőt még csak hanyagolni sem. Aztán majd a technika, ár, fejlesztések eldöntik melyikre fogok nagyobb hangsút fektetni.
  • [Jakuza]
    #279
    Szerintem te gorcsolsz.
    Az eredeti felvetes az volt, hogy valami nagyokos kitalalta, hogy lesz benne idezem szoszerint. "FIZIKAI GYORSÍTÓ CHIP"
    Nos ebbelo egy szo sem igaz, es most josz megmagyarazni, hogy a Hold az a Nap.
    Nem veszed eszre, hogy ha az egyikbe belenezel akkor bantja a szemed ? :P