30
  • Atti12
    #30
    akkor is a régi szebb
  • KDOG
    #29
    te beteg vagy :)
  • vg
    #28
    kvarcjáték?
  • jin
    #27
    MOST KOMOLYAN: Kit akarnak ezel a kvarcjátékkal beetetni? A szokásos nindenó hülyeség, amiért még fizetni is kell. Kiadja ugyanazt hússzor, miközben az első sem ér egy vasat sem. Ds Lite, Micro stb...
  • csomi
    #26
    Nah a haverja, a masik hulye gyerek. Anyad se szeret teged se mi?
  • csomi
    #25
    Szerintem meg komplett idiota aki ilyet ir mindenfele alap nelkul.
  • Borgi
    #24
    ojojojoj!
  • onimusha
    #23
    nemtom én a tokija designoktól nem vagyok oda, de látom sok okos ember van itt, élőben ki sem próbálta nem is látta nem is játszott vele, de már szar meg 10ből 1, jól van ügyik vagytok
  • rozsdas
    #22
    nokia jeee csak a népmobil :)
    jól néz ki ez a DS remélem itthon is kb annyiba fog kerülni mint a régi a megjelenésekor
  • asysoft
    #21
    Fotók alapján nem lehet ezt megítélni. Nekem anno a Motorola V3 tetszett képek alapján, aztán láttam élőben, ahol meg nem:) Palm Zire 32-vel és iPod nanoval fordítva jártam: képek alapján nem tetszett, aztán mikor láttam...
  • vg
    #20
    Látom itt sokan szidják ezt a kis gépet! Valószinűleg azok az emberek akik szidják soha nem játszottak DS játékokkal, és csak irigységből írkálják ezeket! Ezekre az emberekre csak egy valamit lehet tenni :
  • Dave9214
    #19
    10ből 1 et adok rá, kalapszar
  • tomsolo
    #18
    nekem tetszik.
  • Davidus
    #17
    nem a dizájnal játszol hanem a játékokkal. aki májerkodni akar a plázacicák elött az vegyen psp-t
  • orkenyid
    #16
    Így néz ki:
    http://www.cheapassgamer.com/forums/showthread.php?t=88115
  • gameplusz
    #15
    Japánoknál ez a desgin ^^ Bár nálunk nem hiszem, hogy 40e alatt megállna az ára.
  • Capra Ibex #14
    Én meg azt hittem, hogy aki játszani akar, az a játékok miatt vesz egy gépet, nem azért mert jól néz ki...
    De kösz, hogy megmondtad a frankót! Leborulunk előtted, és mivel különben igénytelennek tartanál minket, megígérjük nem veszünk egyet sem!
  • Capra Ibex #13
    Sima DS-ből kb 14 milliót adtak el (2006 január végi adat). Az első Nintendo "konzol" amiből hiány lépett fel a Japán piacon.
    Így ott debütált ugye a Lite, első körben 550ezer darabbal, ami egy hónapon belül elfogyott.

    Durva...
  • DjDano
    #12
    aki ezt megveszi nagyon igénytelen, mocskosul ronda és elavult a kinézete... javaslom a dizájnereknek, nézzék meg a legújabb nokiákat, tudom az telefon de az legalább a fomatervezés csúcsa
  • Shadow_THH
    #11
    kicsit elkésett a szerk :)
  • Zenty
    #10
    Lehet többet adtak el!Az egyik hírbe mint ha azt olvastam volna hogy 10-es milla?
  • Zenty
    #9
    Jah kb több mint 10 millio embörnek :D
  • Nexxuss
    #8
    a szín nekem sem tetszik. GCben is csunya a fehér :D
  • echo
    #7
    Viszont 26k-ért nem csodálom, hogy a japók imádják. Itthon mennyi egy DS vajh?
  • echo
    #6
    Tényleg olyan mint valami kvarcjáték a nyolcvanas évekből. Na meg elég lestrapáltnak is tűnik ez a példány.
  • kidintwo3
    #5
    azér egy korrektebb promóciós képet is berakhattak volna a szerk
  • Atti12
    #4
    Hát ez nagyon egy gusztustalan szin
  • orkenyid
    #3
    Nézz át a Nintendo DS topicba ;)
  • roliika
    #2
    Ja, olyan jó kis borotválkozó tükör.:)
  • karben
    #1
    Nem akarok kritikus lenni a designra, de az olyan mintha az előző évszázadban gyártották volna.. :) höhö A régi vágású játékosokat nem ismerem. Bejön ez valakinek?