693
Fifa 94-től kezdve 2003-ig,illetve más régi focisjátékok
  • hunbasser
    #12
    96ban olyan szép gólokat lehetett lőni,csak ki kellett tanulni csínját-bínját.
    a 97 meg teli volt buggal,félpályáról olyan gólokat lehetett lőni,h kapus keze mellett ment el,meg ilyenek.ya,meg csak úgy felpattant a labda a semmitől,bár én már ilyet a 06ban is tapasztaltam:D
  • gergelyanevem
    #11
    nintendo 64 en meg volt egy focis game(fifa 64) ahol lehetett bedobásból is gólt szerezni :D és megadta?DDD
  • Breki33
    #10
    Actua Soccer





    Emili Hugnes Soccer
  • hunbasser
    #9
    :)vicces
  • Zséé
    #8
    asszem a 94-ben volt olyan, hogy amikor a bíró lapot akart adni, akkor el lehetett szaladni, a bíró meg futott utánad egészen addig amíg utol nem ért vagy meg nem áltál :)
  • sweech
    #7
    sensible soccer ^^
  • Fido4life
    #6
    Én a Fifa 99-el rengeteget játszottam, első focis játékom, és nem is játszottam többet 1 Focis játékkal se...
  • blackgamer
    #5
    asszem még Dos-os volt, nemtom a címét akkoriban is sok volt már, de jókat hülyültünk vele

    ami nekem foci szinten nagyon tetszett, az a Fifa 97' utána már nem érdekeltek a focis játékok, bár pár demót még kipróbáltam
  • donpedro
    #4
    Nekem az első és örök kedvencem nem PC-s, hanem még C64-es, a Microprose soccer, az a maga idejében zseniális volt, a nagyon jól eltalált játékmenet, és nehézségi szint miatt.

    A Fifa sorozatból csak a Fifa98:RTWC tetszett igazán. Kb. addig fejlesztett úgy az EA, ahogy kell, évről-évre teljesen újraírták a játékot, és mindig jobb és jobb lett. Azóta ez egyáltalán nem mondható el róluk. Az utolsó komoly újítás, az OTB például szerintem simán hülyeség volt, és egyáltalán nem vált be.

    Megjegyzem, hogy én a Pes sorozattal sem vagyok teljesen kibékülve, a PES3 pl a maga idejében jobban tetszett, mint akár a 4, akár az 5. Ezzel együtt még mindig jobbnak tartom mindet, mint a Fifa utóbbi részeit, pedig én licenszmániás vagyok.
  • hunbasser
    #3
    komoly?:)melyik volt az?:)
  • blackgamer
    #2
    volt egy amiben egy pucér csaj néha átszaladt a pályán
  • hunbasser
    #1
    ide lehet írni szép emlékeket régi focisjátékokról,véleményeket,stb.
    aki tudja honnan lehet leszedni a fifa 94-et,95-öt,98-at,az írjon linket!!
    amúgy nem ezekkel játszok,csak most beakarom gyűjteni az összes fifát,nameg vannak szép emlékek a régi focisjátékokkal kapcsolatban!