11
  • shabba
    #11
    Te értelmezed félre. Itt két teljesen külön dologról van szó.

    Az egyik egy teszt project ami ápr. 24.-én indult, két Hytasos kerületben. Ott az új előfizetők a rendelt csomagtól függetlenül ideiglenesen 12Mbps-es sebességet kapnak felár nélkül.

    A másik project június 1-től indul, ezek már kereskedelmi csomagok. 12 bp.-i kerületet és 500 települést fog érinteni, hogy mely területeket az még nem ismert. Ahogy az sem mennyibe fog kerülni ez a két újonnan bevezetett nagysebességű csomagok. Ezek nem fognak automatikusan járni, ezekre úgy kell szerződni.
  • Hegyikecske
    #10
    nelégy már ilyen pesszimista! Az még 4hónap, aláírod egy évre, sztem sokan örülnének neki ha úgyis megkötik a szerződést, és lenne egy ilyen lehetőségük! nekem egyenlőre elég a 2,5 megabitem is
  • r3ga
    #9
    ja de csak szeptember 30ig ! :|
  • Riddick
    #8
    JA ez lenyomja az árakat! Én nem csipem az ilye nnagy multikat,de le a kalappal,ezek fejlesztneek a többek meg megszivják! De ez csak nekünk jó!:D
  • Hegyikecske
    #7
    Hmm vagy én értelmeztem félre, vagy ti vagytok naon hülyék :D Nah szal az én értelmezésem szerint "függetlenül attól, hogy melyik internet szolgáltatótól, mekkora sebességű csomagot rendelt az ügyfél." tehát ha megrendeled és a területen lax akko automatikusan ezt a csomagot adnák, az pedig hát elég korrekt lenne végülis... de nemtom mér csak 2kerület érintett :(
  • Ronny
    #6
    úristen:DDDD

    legközelebb figyelj oda jobban gazdaságtan órán...
  • Diocles
    #5
    Ez neked mégis milyen üzleti modell alapján jött ki?
  • drizzt1666
    #4
    OFF: Jó lenne, h ha minden ember az országban tudomásul venné, h nem bp a "város", és más város nem "település". Elegem van abból, h mindenhol ezt látom
    ON: Az lenne az optimális, ha jó drágán adnák, így vernék le az árakat más szolgáltatóknál, meg még talán sebességet is emelnének.
  • thomyka
    #3
    áhhh a 35 az sok lenne, talán 20 a 12 mbit-ért. Legalábbis ez volna optimális... számunkra... :)
  • thomyka
    #2
    Most már csak az a kérdés hogy mennyiért adják oda a nagyobb csomagokat. Ha közel annyiért mint a chello az 5 mbit-es csomagját, akkor menni fognak le az árak, vagy a sebesség fog növekedni másutt is idővel...
  • chokeerigo
    #1
    Ára? 35.000 minimum?