39
  • norti
    #39
    myvipnél mióta beszélhetünk "dizájnról"? LOOOOOOOOL
  • M0rph3u5
    #38
    akinek nem teccik az IWIW, annak ott a MyVIP... kevesebbet tud, de a design-ja százszor jobb...

    NEM CSAK AZ IWIW LÉTEZIK!!!
  • M0rph3u5
    #37
    akinek nem teccik az IWIW, annak ott a MyVIP... kevesebbet tud, de a design-ja százszor jobb...

    NEM CSAK AZ IWIW LÉTEZIK!!!
  • sathinel
    #36
    az hogy ki kicsodát ismer, és mindenki levélcíme+egyébb adatok szerintem nem ok hogy egy multihoz kerül akit folyamatosan deljelentenek a fogyasztóvédelemnél és kész!!!!!!

    Erre varjál gombot.
  • sathinel
    #35
    Birka! A T-online nem a barátaidat vette meg, hanem az üzemeltetési/tulajdon jogot.

    Na ha ennyire nagyon tudod akkor nézz utánna mennyibőljönne ki ennek a megírása és az az összeg töredéke mint amennyiért megvették. Ha üzemeltetni szeretett volna valami ilyet akkor megírt volna egy jobbat. Náci banda az egéssz. Az adatait az embereknek meg megkérdezésük nélkül hogy lehet átadni egy profitorientált cégnek? Na ez a gáz ha te ezt normálisnak tartod elmehetnél hozzájuk dolgozni.
  • VRSDM
    #34
    ez is vicces körlveél :D

    Kedves Felhasználó!
    > > >
    > > > Ezúton szeretnénk segítségedet kérni az további
    > > fejlesztése
    > > > érdekében.
    > > > Nyilván te is észrevetted már, hogy az utóbbi
    > időszakban a
    > > > szolgáltatás sebessége lényegesen lassabb lett, illetve
    > > sok
    > > > funkció nem elérhető.
    > > > Ennek az az oka, hogy sok inaktív felhasználó van jelen
    > a
    > > > rendszerben. Ezek sajnos az aktív felhasználóktól veszik
    > > el
    > > > az amúgy is szűkös erőforrásainkat.
    > > > Hogy kiszűrjük ezeket a felhasználókat, a TE
    > segítségedre
    > > > is szűkségünk van!
    > > > Kérjük, küld tovább ezt a levelet az összes
    > ismerősödnek.
    > > > Az üzeneteket regisztrálni fogjuk, és ezzel teljes
    > > > biztonsággal meg tudjuk állapítani, hogy tényleg aktív
    > > > felhasználó vagy.
    > > > Fáradozásaidat minden 50 elküldött üzenet után egy Új
    > > > meghívóval jutalmazzuk.
    > > >
    > > > Segítségedet előre is köszönjük.
    > > > Mi továbbra is azon fogunk dolgozni, hogy az minél több
    > > > örömöt szerezzen minden felhasználónak.
    > > >
    > > > Köszönettel,
    > > >
    > > > Simó György vezérigazgató
    > > > T-Online Magyarország Zrt.
    > > >
    > > > http://t-online.hu/iwiwinfo
  • NagyMedve
    #33
    Sztem itt egy egyértelműen pénzszerzés céljából létrehozott dologról van szó, ami egyébként máshol már bevált dolog volt. Valószínűleg a fejlesztők is pénzből élnek, és úgy gondolták, hogy ezáltal kissé kibővítik ezirányú lehetőségeiket...nos, dógoztak vele, oszt bejött nekik. Más nem csinálta ezt, nekik nem is lett több pénzük.

    Azért ettől ez még lehet egy jó dolog. Nem értem azokoat, akik az eladás hírének hallatán rögtön azt mondják, hogy Akkor én ki is szállok!!!
    Birka! A T-online nem a barátaidat vette meg, hanem az üzemeltetési/tulajdon jogot. Ha te ezért nem beszélsz a barátaiddal az iwiwen, akkor talán nem is igazán voltak ott barátaid...

    Mellesleg nem vagyok iwiw-es, csak rosszul vagyok az efféle idióta hozzáállástól, ami sajna közel sem csak erre az esetre jellemző...
  • Hegyikecske
    #32
    Később valszeg még többet kapott volna érte, hacsak nem rontja el radikálisan!
  • Cat #31
    A hivatalos közlemény szerint majd 4 millió euró.
  • lancelot28
    #30
    Ez van :

  • lancelot28
    #29
    Újabb közmondásszerű tapasztalattal lettem gazdagabb.

    "A pénz beszél, mi pedig bottal üthetjük a kutya nyomát"

    By-By iWiW !
  • sonicXX
    #28
    900? Szerintem reálisan itt milliárdos nagyságrendű összegről beszélhetünk. 650000 emberes bázis, iszonyú sok a magyar netes viszonyok közt, ez az itthon aktívan netezők nagyjából fele, vagy több. Ha emberenként csak 1 ezer forintot fizettek, akkor az 650 millió ft. De mivel ők nem ezt, hanem a potenciált vásárolták meg, ezért ez az összeg ennek a többszöröse kell, hogy legyen. Reálisan 2-3 milliárd ft, de elképzelhető, hogy 5-6 is. Namost ennyi pénzért én csak a farkamat nem adnám el, bármi mást igen. Főleg ha már eleve is ez volt a cél, hogy eladják.

    Amúgy már legalább annyira unalmasnak és szánalmasnak tartom ezt az eladás hitóriát, mint magát az egész iWiW-et.
  • norti
    #27
    Mikor kérdezik meg Tőled, hogy emelhetik-e a gáz árát? LOLmár
  • sajoati
    #26
    igazad van, köszönet, és bocsánat a félkész prekoncepcióért. :)

  • Reznor
    #25
    Egyetértek. Én is ezt tettem... :)
  • Hunreal
    #24
    Ha én találtam volna ki az iwiwet és odajönne hozzám egy cég és benyögné "fiam kapsz érte 900 milliót", lesz*arnék mindenkit és úszkálnék a pénzben.. Azokat a hozzászólásokat nem értem aki szerint meg kell kérdezni a közösséget.. Ennyi pénzért mondja már meg valaki kit érdekelne másnak a véleménye? Egész életében nem kell dolgoznia... Ha ö lenne ebben a helyzetben ugyanezt tette volna... 1 szó, mint száz okos volt aki kitalálta és volt esze, hogy eladta.. Aki meg rinyál, hogy elb*sszák az iwiwet, az ne menjen fel rá ilyen egyszerű...
  • JTBM
    #23
    Az iWiW olyan, mint minden internetes szenzáció, amikor hirtelen fellendül, akkor kell eladni. Utána beáll egy átlagos szintre, ami akár a csúcs 1%-a is lehet és pontosan a századát éri a site, mint a csúcson.

    Szerintem a tulaj pont jókor szállt ki.
  • kbupdate
    #22
    ja, nevetséges el se kell olvasni a cikket. PÉNZ. én is eladtam volna.
  • GulaSoft
    #21
    A válasz a címre ennyi:
    Pézért!!!
    Nagyon, nagyon, nagyon sok pénzért!
  • BiroAndras
    #20
    "Miért adták el az iWiW-et?"

    Pénzért. Mért kell ezt túlmisztifikálni?
  • pedrohsi
    #19
    ez azért van, mert más kategóriába tartozik - IT/Techben nem találod meg
  • sajoati
    #18
    aha, és akkor nézd most szépen végig az IT/Tech cikkeket.

    sehol nem találod.

    historyból utóbb kikerestem ezt a címet, de a linkjét levették.

    mondhatnánk, hogy azért, mert most jött ez a rövid hír, de nem, mert a kettővel korábbi meg fent van.
  • Tinman #17
    Gratulálok mindazoknak, akik Csonka Bandival egy rendszerbe tartoznak
    Ding-ding-dong... énekeljétek együtt... sálálá... ding-ding-dong

    /És most jöhetnek a flamek /
  • Cat #16
    te vagy vak.
    http://www.sg.hu/cikkek/44303/iwiw_remalom_es_paranoia
  • CsabiDuke
    #15
    kitérdekel hogy megvette a T?? Örüljetek neki, legalább nem kell perceket várni hogy betöltődjön az oldal, mert profi, gyors háttere lesz.
    Engem nem érdekel a T, sosen függtem tőlük, ezután sem fogok.
  • sajoati
    #14
    Na jó, akkor még egyszer: HOL VAN a tegnap még vezércikként szereplő írás?

    Ki kötelezte az SG.hu magazint ennek levételére? Esetleg önkorlátozás? Erős magenta nyomás?

    (Vagy csak én szenvedek futballvakságban, és valahol ott virít?)
  • Benoke
    #13
    Meglátjuk mi lesz a jövőben, de egy csomó mindenen ott a T testvér keze és ez a zavaró inkább. Így is abszolútte monopol helyzetben vannak, hát ha még az ilyeneken is rajta van a kezük. Arról nem beszélve hogy valami más banda átveszi a fejlesztés és "szép" (inkább undorító) rózsaszín lesz az egész oldal a jól megszokott T -s céges design és használhatatlanságot is átveszik. Mert valljuk be a céges oldalaik ritka szarok. De hiába ír az ember nekik építő kritikát, mire valami illetékes megkapná, addigra design váltás történik amitől még nehezebben használható az egész :) Túl nagy a bevételük, ezért túl pazarlóak, emiatt nagy a bürokrácia. Személy szerint mindent elkerülök ami T csoportal kapcsolatos, de a monopol helyezet miatt 100% -ban ezt senki nem tudja megtenni. Ezek után ne várja azt senki, hogy mindenki ujjongva fog örülni annak amit csinálnak.
  • irkab1rka
    #12
    FLAME ON
  • Ecology #11
    Egyetértek! Nem tudom mit kell itt pattogni!? Eddig egyik felhasználó sem fizetett azért ,hogy az iWiW-en keresgéljen most mégis mindenki hőbörög. Véleményem szerint ha nem fizetünk egy szolgáltatásért akkor nincs is jogunk reklamálni érte. Ha valakinek nem tetszik a rendszer szépen leszedi magát és kész!Szerintem.
  • GodBadka
    #10
    Miért lenne hazug? Szóval nem említette, hogy élő tehénről van szó. Lehetne, akár egy plüss boci is.

    Meg mi ez a szöveg, hogy igaz ember, meg hazug ember? Ugyanmár. Ilyenek a világon nincsenek. Egy cselekedet alapján nem lehet ilyen besorolást alkalmazni, ha meg globálisan vizsgálod a szóban forgó embert, akkor úgyis kiderül, hogy nem fehér, vagy fekete, hanem nagy szürke paca.
  • sajoati
    #9
    hovát tűnt a tegnap még vezércikként szereplő írás? (az IWIW-ről)

    levették? miért?
  • bunny
    #8
    Nem igazán vágom mi a gond, lesz egy erős háttér a dolog mögött, így talán meg is lehet nézni a csatolt képeket, miegymás. Ha meg a személyes adatok féltése miatt a para, akkor kérdeznék kettőt:
    1. Elolvastad a feltételeket, amikor beléptél?
    2. Komolyan elhiszed, hogy az előző tulajdonosok nem használnák fel az adataidat úgy, mint a T-monstrum?

    Ne legyünk már gyerekesek emberek, komolyan azt hiszitek egy ilyen több serveren nyugvó szolgáltatást csak úgy haveri alapon, zsebből, valaki hobbiként fentart? És hogy "minket meg kellett volna kérdezni, mi vagyunk az IWIW". Hát persze, ezt lehetne akkor mondani ha mondjuk bedobtál volna te is 10-20 rugót, akkor mondhatod. De amúgy, csak haszonélvezője vagy egy szolgáltatásnak.
  • semi
    #7
    ez a rossz gondolkodás, ha igazat beszélsz, akkor azt nem lehet csak félig harmadáig elmondani!
    pl.: Kisorsolok a tombolán egy tehenet!
    Te nyered, mondjuk. Sorsolás után derül ki, hogy az a tehén döglött!
    Minekl tartod azt aki kisorsolta? Igaz ember, vagy hazug ember!
    sztem hazug
  • kisgabo
    #6
    iwiw hirdetési portál... a sóher meghívókkal ugyan szépen fékezik a népesség robbanásszerű növekedését, de előbb utóbb ráunnak a népek a rokonkeresésre...

    2 hétig nézegettem az oldalt, találtam x ember, aztán megállt a tudomány... innentől aki akar megtalál engem ( kapok mélt ) nem nézegetem az oldalt.
  • Yv@n
    #5
    ne nevettesd ki magad :)
  • Pharaoh
    #4
    Gondolom ha az SG tulajdonosában felmerűlne az sg eladása nem minket kérdezne meg róla, hogy eladja-e
  • sly007
    #3
    Az iwiw 650 000 embernek köszönheti létrejötét. Talán meg kellet volna kérdezni minket, hogy mit szeretnénk (mint ahogy az ország fontos kérdéseiben is történik). Most már mind 1.
  • Blasta
    #2
    "tegnap meghalt 10 ember"
    "tegnap megöltek 10 embert Aprajafalván"
    "tegnap al-kaida terrorista merénylet áldozatául esett 10 ember Aprajafalván"

    Háromféle módon írtam le egy "igazságot" ;) Gondolom ez után nem nehéz elképzelni, hogy min nem tudtak megegyezni az új és régi tulajdonosok.
    (ami amúgy sztem is vicc)
  • Keem1
    #1
    "az aláírás után pedig a régi tulajdonosok nem tudtak megegyezni az új tulajdonosokkal a kommunikáció mikéntjéről."

    Nevetséges... Ilyen hülyeségeken morfondírozni, ahelyett h kerek-perec megírták volna.
    Nem mesét kell írni. Az igazat. Azt pedig nem lehet több mődon.