633
MNASZ Autós Gyorsasági OB
  • Minstrel
    #73
    csütörtökön Sport1-en Swift Kupa 18.30-tól!
  • b-type
    #72
    Nem tudok én sem semmi biztosat, nincs hivatalos nyilatkozat :(
    az idézet:
    "A krónikáskönyvhöz az is hozzátartozik, hogy a tegnapi nyilatkozata után Makai György nevezését a Zengő Motorsport visszavonta, így ezen a futamon a tavalyi bajnok már nem indulhatott."

    végül is lehet hogy csak a vasárnapi versenyre szólt. Az én olvasatomban úgy tünik hogy végleges, de valóban nem egyértelmű, és nem is valószinű hogy ilyen döntést hoznának egyik napról a másikra.
    Majd később okosabbak leszünk..

  • fb2
    #71
    b-type, lehet hogy igazad van...... Szoval szerinted ok bontottak szerzodest, ami azt jelenti hogy Makai szezonja kesz van a Zengovel? En ugy ertettem a nyilatkozatban mintha csak erre az egy hetvegere lett volna felfuggesztve....(?) Lehet hogy nem jol olvastam...
  • b-type
    #70
    Sztem ez egy csalódott srác keserű nyilatkozata.
    Tény hogy nem túl profi, de sztem csak ez alapján nem bontana szerződést a Zengő.
    Jól elmagyaráznák hogy mi merre, de nem rúgnák ki.

    Itt sztem van mellé még vmi probléma, feszültség, elégedetlenség, és ez a nyilatkozat csak befejezése a dolgoknak.
  • Mik
    #69
    Ha fizet érte ha nem, nem ez a helyes hozzáállás. Gondolom már ő is bánja de gondolokozott volna előtte egy kicsit. Tudni kell veszíteni is.
  • fb2
    #68
    Szoval a Makai ingyen kapja a futamokat? Vagy pedig van szponszora? Ha igen, akkor vajon a szponsorok mit lepnek erre a nyilatkozatra?
  • fb2
    #67
    JA. nem akartam tobbet hozza tenni, vartam hogy ti mit szoltok...szerintem ez nagyon nem korrect politikailag. Szoval a Zengo kihuzta a dugot alola hah? An nem semmi. En ilyet soha nem mondtam volna, meg akkor sem, ha en fizetem a versenyt. Most vajon mit for Makai tenni....?
  • gordon 24
    #66
    Az a baja annak a srácnak hogy túl nagy arc.Szerintem egy ilyen nyilatkozatott még a Schummacher-től sem fogadna el a ferrari.(Pedig tavaly mondhatta volna)
    Túl sok minden jó megérte tavaly: Bajnok lett,NASCAR stb. Vissza kéne kicsit vennie, mert igy nemhogy NASCAR, meg bajnoki cim lesz, hanem lehet nyomni majd hálozatba haverokkal PC-n.
  • Mik
    #65
    De már azzal is az ő költségén. :)
  • gordon 24
    #64
    Kb erre számitottam!! Valszeg én is ilyen döntést hoztam volna.
    Egyébként ha pedig van olyan jó az a diesel kisteherautó akkor legközelebb induljon azzal.
  • Mik
    #63
    Mit szól? Vasárnap: "A krónikáskönyvhöz az is hozzátartozik, hogy a tegnapi nyilatkozata után Makai György nevezését a Zengő Motorsport visszavonta, így ezen a futamon a tavalyi bajnok már nem indulhatott."
    Erről ennyit. Azokat szidni, akik vannak olyan jók és a segge alá rakják a kocsit és így beszél róluk... MAX RESPECT Zengőéknek, ezt így kellett elintézni.
  • gordon 24
    #62
    Az igen!!! Mit szól ehhez a csapat? Tulajdonléppen kerek perec azt mondta hogy egy Szar!!!!
  • fb2
    #61
    ugy latszik Makai sem volt megelegedve az autojaval. EZT OLVASD hogy mit mondott Szombaton!!

    Makai György: Ilyen rossz versenyem régóta nem volt. Kőkemény kínlódás ezzel az autóval. Az én autóimat évről évre eladják, ebből kifolyólag mindig kapok egy másikat, csak sajnos a tendencia azt mutatja, hogy évről évre rosszabbat. Tavaly a danubiusos Világi Péter autóját kaptam meg, az sem volt egy főnyeremény de ez ráhajaz. Az egyenesben nem tudok tempót tartani a többiekkel. Délelőtt 1000 fordulattal hamarabb leszabályzott, most meg dadog. Olyan, mintha a dízel teherautómmal indultam volna
  • Mik
    #60
    Elég nem szépen nyilatkozott az autóról. Vissza a gyökerekhez > PS2 :))
  • Papailaca
    #59
    bezony, és finoman szólva most több ideje marad most a szimulátorozásra
  • avcom
    #58
    na jó, de...
    nincs de, inkább megyek képet linkelni
  • Alexease
    #57
    Makai a PS2-es :)))
  • avcom
    #56
    pardon
  • Tomo15
    #55
    oks, köszi!:)
  • Papailaca
    #54
    hungarian gtr masters
  • avcom
    #53
    tudtommal PS2
  • Mik
    #52
    Uhh, Orfű jön? Akkor egy nagy kalappal, elvileg ott elvállik ki a tökös gyerek. :)
  • Papailaca
    #51
    Swift bajnokság állása
  • b-type
    #50
    Origo-s cikk
  • b-type
    #49
    HSW is versenyben :)
  • JuanG
    #48
    én is gratulálok minden versenyzőnek, szombaton kint voltam b-type-al meg Sanzik-al, jó futamok voltak!!! Aztán vasárnap is voltam akkor már csak a wankell ls Clio futamokat láttam...Kiss Norbi-t nem lehetett megverni :)))...
  • b-type
    #47
    Hát jelenleg nem tom, de ment LFS-l és GTR-l is.
  • Papailaca
    #46
    Köszi, és gratula Elliotnak!
  • fb2
    #45
    En tudom hogy mirol beszelsz, mert az a lenyeg hogy nem a computer, hanem a wiring (vezetek) van meg-vagdalva, es a forrasztas tort ell benne. Nekunk ugyanez volt, 20% ero hiany volt Penteken Szombaton. En nem tudom hogy errol beszelhetek e reszletesen itt, de azt ajanlom hogy hivd fel Ifj. Tibor Rabocsi't a www.rabocsiring.hu on. Tibor a Rally Cross bajnok es a csapat tulajdonosa. En biztos vagyok benne hogy jo iranyt fog nektek mutatni a computer hiba miatt. a telefonszama a web oldalon van. Remelem ez segit nektek, es remelem minden rendben lessz a kovetkezo versenyre!
  • Tomo15
    #44
    A Michelisz Norbert melyik játékkal/ligában versenyzik?
  • Laffite
    #43
    ...persze ami késik nem biztos, hogy múlik is... :)
  • Laffite
    #42
    Hajrá minden "SG-s" versenyzőnek! Kár, hogy nekem egyelőre nem futja egy kis versenyzésre, pedig szívesen kipróbálnám a dolgot! :D
  • Papailaca
    #41
    hi
    néztem a fiadat jól ment, sajna nekem ugyanez a problémám ami neki, valamilyen hiba eltárolódik a computerben, és kb 15-20%-al csökkenik a teljesitmény. emiatt nem tudtam egyik futamon sem olyan tempót menni, amit a jó elektronikával tudnék. ha nem sértelek meg vele,nem mondanád el,hogyan oldottátok meg a fiad problémáját? sajna mi még nem találjuk a megoldást.
    Thx
  • Alexease
    #40
    A Proex az jo! :) Abszolut pozitiv volt toluk, hogy foglalkoztak "tehetseg kutatassal es tamogatassal", keszitettek "promo videot", fejlodik a weboldal, es szinte kozvetlen kapcsolatban vannak az "erdeklodokkel":)
  • avcom
    #39
    a magunk részéről (Proex) mi az év folyamán jelentős fejlődést próbálunk majd eszközölni, vannak tervek bőven és szerencsére nem igazán anyagi, inkább logisztikai és időhiány miatt nem csináltuk meg őket és még ez a rohadt érettségi is bekavart

    a lényeg az, hogy az év folyamán mi igyekszünk egy magasabb színvonalú tájékoztatást megoldani, ami azért nagyon fontos, mert a saját lapunknak urai vagyunk a nyomtatott médiával elég nehéz a történet...
  • Mik
    #38
    Mi lesz jó ajánlólevélnek? Mi?Mi?Mi? :D
  • b-type
    #37
    Lassan ez jó ajánlólevél lesz :)
    huh...egy jól megtámogatott szimes versenysorozat lan-ban...első díj egy tesztfutam a Suzuki kupában.
    De szép lenne.
  • Mik
    #36
    És reméljük, hogy a közeljövőben még kerülnek be a márkakupákba szimes emberkék..
  • b-type
    #35
    Ne viccelj :)
    Fiad versenyző, tehát hajrá neki.
    Mi akkor járunk jól ha írsz ide infókat, sztem nyugodtan lehet elfogultat is, a magam nevében beszélve, minden beszámolónak örülök, nagyon hasznos.
    Versenyez még a Suzuki sorozatban két srác akinek drukkolok/unk Pápai László és Michelisz Norbert, mindketten szimesek is(autószimulátor versenyeken is bizonyított srácok).
    Ezzel együtt nehogy úgy érezd vigyázni kell a beszámolókkal, mert dehogy, sokan versenyzünk online ligákban, hozzá vagyunk szokva hogy a versenyhangulatban másképpen fogalmaz/lát az ember.

    Szintén autószimulátoros körből került ki két Clio-s versenyző Wéber Gábor és Kiss Norbert, nekik is drukkolunk :)
  • Alexease
    #34
    Az igazi cel az lehetne, hogy a mostani teljes Clio-s, Swift-es mezonyt "lecserelni" olyan fiatal es tehetseges versenyzokre mint, Kiss, Michelisz, Papai, Hatvani es termeszetesen Elliott, stb.:)

    Nepszerusiteni kellene hogy a media rendszeresen foglalkozzon vele, ne ugy kelljen levadaszni itt-ott a hireket.

    Tobb verseny kellene, tobb versenypalyan (Pannonia-Ring, Euro-Ring).

    Mar eleg sok "sport csatornank" van, jo lenne egy-egy hosszabb kozvetites, osszefoglalo, vagy csak egy-egy verseny leadasa (pl. egyik nap csak Swift, masik nap csak Clio).

    Normalis, komoly weboldal infokkal, adatokkal, hirekkel, riportokkal, forummal stb. Esetleg kommentatorral kozvetitett jo minosegu online adas.

    Es meg sorolhatnam... Sajnos, egyelore Zengoek es a csapatok el vannak, kigazdalkodjak a penzt ami kell, marad is belole amennyi kell, de osszessegeben az egesz csak "langyos viz" :(
    Kellene 1 komoly media-reklam-marketing szakember, aki az elozokkel - es meg jonehany dolggal - tudna foglalkozni...