1000
XFire
  • RoboKutya78
    #840
    egy tuti ötletem van a dologra nyugodtan uninstaláld bár ilyenkor a gépről leveszi a készített képeket videokat amik még a könyvtárban vannak
    mentsed őket.
  • DaniLson
    #839
    sziasztok!
    van egy problémám.Eddig minden szép és jó volt a programmal,de most feldobtam a Cod2-t és az X-fire teljesen megzavarodott.Bejelöltem,hogy 'saját ország' szervereit mutassa és orosz szervereket dob ki,de a többi játék esetében is ami eddig jól működött.Mi lehet a baj?Válaszotokat előre is köszönöm
  • RoboKutya78
    #838
    Srácok.
    Karácsony van Dolgoznak egy kicsit a srácok.
    Be kell hozni valamikor az egész éves lemaradásukat. Ennél már csak jobb lesz a progi... Talán.
    Sok játék jött ki az év végére is,bár nagyon nem tudnék felsorolni egyet se.
  • ffxi
    #837
    De szintén.
  • Gedrageddon
    #836
    MI a frász van az x-fire-el ??????????

    Az elmúlt pár napban naponta többször updatelt és minden egyes updatenél változott,vagy látta a Steames játékokat vagy nem látta.
    Nem csak a tört játékokat nem ismeri fel steamben,hanem az eredetieket sem -.- ,a másik gépen is ugyanezt csinálja másik profillal.

    Nálatok (nagy gamerek) nincs semmi b*szakodás?
  • menedzser
    #835
    életveszélyes a nénikéd :D.

    kattide

    megkérdeztem.
  • uscGhost
    #834
    Van egy életveszélyes gyerek x-en, akire ráír azt ledobja az xfire. Ez mért van?
  • Jakuza001
    #833
    Orulok, hogy orulsz. ;)
  • Titan
    #832
    Köszi! Ez bevált! :) _O_
  • Jakuza001
    #831
    Probald a klienst fix window modban hasznalni, hatha ugy jo lesz.
  • Titan
    #830
    Skacok!

    Az Eve online-t támogatja az Xfire és mikor képet csinálok, vagy videót, akkor csak fekete képet rögzít! Más játéknál rendesen működik ez...:( Van valami megoldás?
  • DarkSector
    #829
    Kajak süti.

    Youtube-ra fel lehet küldeni, kár hogy szerintem Fraps+tömörités Bigasoft-al sokkal egyszerűbb mert te állíthatod be milyen vidit akarsz.
  • RoboKutya78
    #828
    Fasza már az x-firebe is beférkőzött a youtube és a facebook.
    videót képet meg lehet osztani feltöltésnél.
  • RoboKutya78
    #827
    Ha jól tudom van egy c:\programDATA\Xfire and search for xfire_games.ini file ami tartalmazza a számoláshoz való információkat abban kellene kutakodni.Én a city2011 hez találtam megoldást pont az x fire fórumában:)
    http://www.xfire.com/forums/182627/topic/2340528/
  • Gedrageddon
    #826
    Sziasztok!

    Egy éve lassan,hogy x-firet használok,de lenne vmi amit nagyon nem értek.
    Vannak bizonyos tört steames játékok amiket a steam/steamapps/common mappában a betett exe inditoval fel tudok ismertetni,hogy mutassa az óraszámot.Viszont van olyan amit betesz a játékaim listájába de mégsem mutassa hogy játszok velük (pl:cod mw2 ,cod bo , cod mw3...)azt szeretném megtudni miért?
  • RoboKutya78
    #825
    De megoldottam csak az a dolog nyitja hogy ftp elérésre kell feltölteni.immár mozgó robokutya feszít az adatlapomon szupii:)
  • Wreck86
    #824
    Nem támogatja sztem,csak a sima képet.
  • RoboKutya78
    #823
    Skacok valaki tudja véletlenül hogy mükszik az animációs avatar dolog? van egy amit feltettem de nem mozog:(
  • Wreck86
    #822
    Rendszergazdaként telepítsd az x-firet,mert cod is úgy van ezek szerint.
  • benibenassi
    #821
    hello.
    ma probáltam játszani a cod2-n és az xfire eztirja ki:az xfirének züksége van az fff engedélyezésére hogy a játékot futtathassa ..mért van ez?
  • lolSL
    #820
    játékon belül keress, nem állandó szerverek vannak hanem amit épp elindít egy játékos.
  • ffxi
    #819
    Nem játszanak vele már sokan.
  • Leo 1991
    #818
    háj
    egy olyan gondom lenne hogy az Xfire a legújabb és nem találok egyetlen szervert se GTA4hez
    valaki tudna benne segíteni??1000 kösz
  • RoboKutya78
    #817
    Srácok egy kérdés.
    Nálam jelenleg minden szuperül műkszik az x-firén, csak az az egy gondom van hogy nem tudom hogyan tudnám elérni hogy a játékok felvételénél az én hangomat is lehessen hallani a videóban?
  • tudjukki
    #816
    Bocsi,nem tudjátok hogy az Xfire miért nem tölti fel a videókat?Eddig minden játéknál felrakta.Most csak azt irja ki hogy "Kódolás". Igazából csak a FIFA 11 játéknál nem töltötte fel,vagyis csak annál probáltam,és nem rakta fel.De régebben viszont feltette,mostmár nem.aki tudja, hogy mi lehet a baja az legyen szives irja le :) Köszii :)
  • DarkSector
    #815
    TNX
  • uscGhost
    #814
    http://www.xfire.com/register_community/
  • DarkSector
    #813
    üdv.

    Hogy is kell most saját klán kreálni xfire-ben?
    Régebben megtaláltam az opciót, de most a menüben sehol nem látni.
  • nighed
    #812
    a ruterem kb 4 hónapos az új
  • nighed
    #811
    d-link
  • RoboKutya78
    #810
    Egy ötlet
    Próbáld ki ruter nélkül, ha úgy jó akkor egy frissítést kellene tenned a ruteren.
    De előtte kérj ötletet a progi fórumában.
    Lehet kapott az xfire valami frissítést amit nem tud lekezelni a ruter.
    Milyen rutered van?

  • nighed
    #809
    ruterem van de már vagy 4 éve és eddig nem volt vele baj most az elmult 1 hónapba csinálja ...
  • RoboKutya78
    #808
    valahon a forumban valaki volt már hasonló helyzetben ha jol emlékszem.
  • RoboKutya78
    #807
    rutered van? lehet hogy az szórakozik ha igen sajna nem tudom mit csinálj vele.
  • nighed
    #806
    mi lehet a baj ? :/
    http://kep.psharing.com/570622.jpg

    egyszerűen már újra tettem legalább 5x
    új felhasználót is csináltam.
    a szerver adatokat nem írja ki normálisan kik vannak fent stb stb
    a barátoknak azt írja hogy le van tiltva hol ott nincs a tiltás listába semmi . help !!!
  • RoboKutya78
    #805
    srácok Kérdés
    Másnál is kiakad az állapotjelző vagy csak nálam van probléma
    need for speed wordel tolom mostanság és akkor is azt írja ki hogy azzal játszom mikor már nem is tolom vele.
    Igaz a játék kis ablakban fut nem tudom ez mennyire zavarhat benne.
  • RoboKutya78
    #804
    tűzfal vagy ruter Ha van rutered és ki tudod esetleg kerülni lesd meg ezeket is. mert lehet hogy valami a ruterben van rosszul konfigolva.
    ha ruter akkor ruter resett.de előtte minden beállítást kiírni belőle.
  • uscGhost
    #803
    Elegem van -.-' Valaki segítsen már mikor töltök fel képet ledob mindig ez a b*zi xfire már ilyen fél éve, gép is újra volt már húzva valaki segítsen már légyszives mit csináljak hogy ne dobáljon le ha töltök fel képet? Beállítások -> Fájlok, mindent maximumra tettem állítgattam már többször de mégse jó!
  • Wreck86
    #802
    :D ne már, ettől nem dől össze a világ még.
  • RoboKutya78
    #801
    az előbb rám is a frászt hozta:) eltűntek az összes videóim azt restart után helyreált:)