1000
XFire
  • Ryder62
    #920
    Design még hagyján, még megszokható, de hogy teljesen alap funkciók hiányoznak az azért lol

    Nem tudok beszúrni videót mert nincs BBCode. Szánalmas, réginél simán ott volt videó alatt. Kb 5 másodperces művelet, tegnap meg fél óráig szenvedtem de föladtam.

  • TheGrinder
    #919
    http://forums.xfire.com/
    Itt a fórum, és hányinger ez az új design.
  • RoboKutya78
    #918
    Remélem ezt az oldalt csak viccnek tették fel és az értelmesen működő oldalon még dolgoznak Elvileg a supportjuk oldalt a fülön műkszik ha igaz lehet nekik könyörögni szeretni fogják a kritikákat. Még fórumot se látok nagyon.
  • Ryder62
    #917
    lol előbb be akartam szúrni egy videót valahova, de csak bbcode-al lehetett volna. Hát itt rohadtul nincs ilyen. Régen ez is volt.
  • RoboKutya78
    #916
    de még a fórumot is el rejtették nehogy irkálhass nekik.
  • RoboKutya78
    #915
    Nem tudom a jót mér kel szét kúrni. Valaki írjon be nekik
  • Ryder62
    #914
    Nincs benne.

    Amúgy nekem meg a classicra is már az új jön be.

    A vicc az egészben hogy teljesen használhatatlan az oldal, pl a videóknak még címük sincs. Röhej.
  • RoboKutya78
    #913
    http://classic.xfire.com/
    Itt még elérhető a régi honlap remélem elérhető is marad
    Mondjuk népszerűsíthetnének valahogy máshogy pl esetleg valamiféle szoftveráruházzal igaz ebből is sok van már a neten.
    Ha az alkalmazást muszáj lesz letöltenem remélem a régi skin benne lesz mert az új hát hadijuk:)
  • SzirmosSzisza
    #912
    Újítani kellett, mert csökken a népszerűség. Az más kérdés, hogy rossz irányba mentek. Mondjuk legalább asztali kliens jó még mindig.
  • Ryder62
    #911
    Remek, teljesen szétcseszték az xfiret. Használhatatlan. Most már a classic sem jön be hanem ez az új gány felület. Lassú, átláthatatlan és ronda.

    Pont azt szerettem hogy gyorsan ki tudtam választani a linkelni kívánt képeket erre tessék lassan tölti be ráadásul utána nem a saját shotjaimat mutatja hanem random másokét. Így mindig vissza kell menni a screenshot lapra és onnan betölteni amit kiválasztok de a 3. nál már az életkedvem is elmegy mert szar lassú az egész oldal.

    Gratulálok a honlap szerkesztőségének, szép munka igazán.
  • RoboKutya78
    #910
    az kérdés. yutubos letöltés volt azt hiszem m3u vagy mp3 vagy mi a túró volt
    Anno a fórúmban találtam valami babrálást rá fényképhez jó volt a dolog de a video készítésnél szétfagyott a játék.
  • SzirmosSzisza
    #909
    Jó a formátum?
  • RoboKutya78
    #908
    a fotó beillesztés még menne de az is csak úgy ha egy másik játék képére másolom fel a dolgot
    a video feltöltést meg próbáltam hibával ledobált.
  • RoboKutya78
    #907
    ismerem az oldalt igen ott van a leírás csak azt nem vágom ha valami egyszer ment működött mért kellett lebutítani.
    Én is a frissítésre emlékszem hogy azóta nem mükszik a dolog.
    Ezért kellene valami nagy fejest megtudakolni mi a történet mé nem megy a dolog.
  • SzirmosSzisza
    #906
    Megkeresed hova menti az Xfire a videókat/képeket, berakod oda a videót/képet és fel tudod tölteni. Ha meg Xfire nem tud videót felvenni felveszed mással, pl Fraps. Amúgy itt meg lehet nézni mit támogat és mit nem.
  • Plata
    #905
    Tavaly február óta nekem nem ismeri fel STO-t.Játék közben jött xfire patch,és azóta semmi.
  • RoboKutya78
    #904
    Kérdés nincs véletlen közöttetek star trek online fun?
    a kérdés az lenne hogyan lehet megoldani hogy x firével tudjak fotózni meg videót feltenni.A progi méri a játékidőt de se fotó se videó feltöltés nincs pedig láttam képeket meg filmeket odafent.
  • RoboKutya78
    #903
  • SzirmosSzisza
    #902
    Biztos van valami contact izé. Amúgy Xfiret használni YouTube helyett eléggé ehh.
  • RoboKutya78
    #901
    Srácok valaki nem tud egy közvetlen kapcsolatot valamelyik fejlesztő felé email cím pl?
  • RoboKutya78
    #900
    WTF?
    Remélem lesz bennük annyi gerincesség hogy nem erőltetik rá arra aki nem szeretné az újat használni, mert az új rémes ha így marad ahogy most.
    Nem találok rajta semmit.
    Nem akarnék 5 év hűség után yutubra menni:)
    Na meg jó lenne hogy ha adnának mindenkinek egy ftp elérést a saját profiljához hogy le tudjon menteni cuccokat, ezt díjaznám.
  • SzirmosSzisza
    #899
    :c
  • TheGrinder
    #898
    "Attention Xfire Users:
    On January 31st, the classic Xfire website is coming to an end.
    Don't fret, as we have some exciting stuff lined up.
    Stay tuned..."
  • st3ve
    #897
    Mikor elinditom az egérkurzor is akad mint állat a desktopon, nem tudok rájönni mi lehet a kinja.
  • RoboKutya78
    #896
    na erről még nem hallottam. ehh
    évtizedek óta megy a háttérben és semmi gondom vele.
  • st3ve
    #895
    Van arra valmi megoldás, hogy az XFIRE felzabáljaa a CPU-t, ezáltal játszhatalan(2-3FPS) lesz minden?
  • RoboKutya78
    #894
  • DarkSector
    #893
    Itt csak 1 nagy hiba van amit mondtam is.

    AUTOMATÁN tett be az Xfire, ahogy a pokeres gecibe is meg valami Clans gecibe...nem én léptem be...kilépni meg nem lehetett pikk-pakk...

    Ezért volt idegesítő.
  • RoboKutya78
    #892
    Egész egyszerű, mi a cucnak veszel fel bárkit is barátnak főleg olyat akit nem ismersz eléggé? Ha meg felvetted és nem kóser a csóka töröld a barát listából. Ennyi gond megoldva. Illetve az üzenetfogadást átteszed csak barát módba, ha jól tudom van rá lehetőség.
    2005 óta minden nap aktív voltam vagyok rajta, semmi gondom sincs vele, rengeteg videó képet tárolok rajta.
    Max csak akkor lesz ha ezt a szar béta desingt akarják majd választási lehetőség nélkül rám erőltetni. Annak örülnék ha lenne ftp hozzáférésem rendes kapcsolattal a profilomhoz hogy mindenről biztonsági másolatom lehetne.
  • DarkSector
    #891
    Hát nehéz visszafogni magam 2 hónap baszakodás után.
  • RoboKutya78
    #890
    hát te se vagy 100. asöcsém ezzel a stílussal amit ide böffentettél én is letiltanálak.
  • DarkSector
    #889
    Nem elég hogy felbasz még törölgeti is a kommenteket.
    Hú de felkúrja az ilyen stílussal az agyam.
  • DarkSector
    #888
    Ez a kis köcsög Kríszhádé gecigyerek az xfire-n töltögeti a faszkalap videóit, erre felirtam neki hogy pucolja ki magát a picsába mert kibaszottidegesítő hogy naponta 5x beugrik hogy valami gyopár videót megint feltöltött mert nincs más dolga a gyereknek, és takarodjon a gecibe.

    Erre a kis taknyos letiltott hogy ne tudjak írni neki.
    Gratula.
    Szétbazsnám a száját csak tudnám ki a faszom az.
  • RoboKutya78
    #887
    akkor fotó és tedd fel a kérdést a megfelelő fórumban mert én kifogytam az ötletekből nekem 2005 óta tökéletesen mükszik semmi gondom nem volt.
  • Cicaaa
    #886
    nem
  • RoboKutya78
    #885
    esetleg valami egyéni konfigolású windowsod van?
  • Cicaaa
    #884
    Szia,

    1:a skin mappában ugyan az van mint másoknak
    2: az van beállitva
    3: a frissitésel együtt töltöttem le
    4:sokadik reinstallon vagyok túl, mind különböző helyről letöltve
  • RoboKutya78
    #883
    1.Lesd meg a program skin könyvtárát nincs e benne olyan téma ami bezavarhat.
    2. nézd végig nincs e valami elállítva a rendszer-->spec rendszer-->Teljesítmény fül alatt tedd be a windows állítja be parancsot.
    3.Nézd meg nincs e valami új frissítés a progihoz.
    4 reinstall talán helyrehozza.
  • Cicaaa
    #882
    Sziasztok!
    Nekem egy olyan problémám lenne, hogy amikor futtatnám az Xfire-t, csak egy fekete négyzet jelenik meg a helyén...
    Win7 Home Premiumom van 64-bit.
    (tűzfalnál kivételként szerepel, kompatibilitást is próbáltam, akkor nincs feketeség,de ugyanúgy nem válaszol)
  • RoboKutya78
    #881
    Srácok van valami megoldás arra a dologra hogy a saját profilomból ki tudjam menteni egy bizonyos játék fénykép albumát?
    Nem egyesével kattintgatva, hanem az egész kép gyűjteményt. Próbáltam a FlashGotot azt ne ajánld.