1000
XFire
  • mester1987
    #960
    Csak olyanoknál mutatja, ahol cd-kulcsos védelem van multiplayeren. Nincs már jövője ennek. Minden steam-es/origin-es/uplay-es, aminél nincs rá mód X-fire-n.
  • wleihtmab
    #959
    Sziasztok
    Lehet h ismerős lesz amit írok, de nekem ez a problémám az Xfire-el.
    Amikor játszik egy barátom egy szerveren és felszeretnék menni hozzá, nem mutatja azt a kis jelet amivel tudok csatlakozni (Csatlakozás a játékhoz Tiltva) ezt írja ki ha ráviszem az egeret. Valami megoldás?
    Előre is köszi :)
  • TheGrinder
    #958
    Valamit megint nagyon elbasztak a kedves xFire munkatársai. Nem látom pl. az ismerőseimet amikor cod2 szerveren játszanak, így csatlakozni sem lehet + nem ismeri fel az xfire-t játékon belül. Vicc...
  • RoboKutya78
    #957
    Ezek a szerencsétlen nyomoronc x fire felhasználók kibulizták hogy végre legyen mozgó avarra lehetőség a profilképnél erre a majmok a mostani rendszerrel totál megszüntették kemény error felületet kapok.
    Nevetséges ez a rendszer. Ha steamen keresztül futtatok néhány játékot ami nem steames pl nsf world akkor a régi kezelő totál lehal.
  • SzirmosSzisza
    #956
    Hm, most már nekem, délután jó volt :D
  • TheGrinder
    #955
    Nekem erre is az újat hozza be. :S
  • SzirmosSzisza
    #954
    Érdekes, németül maradt minden a régi. (gondolom elfeledkeztek róla, hogy ilyenük is van :D)
  • RoboKutya78
    #953
    Szavazzatok erre a képre köszi
    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=433307863417865&set=a.433306750084643.1073741825.120894394659215&type=3&theater
  • RoboKutya78
    #952
    Ezt valaki le tudná fordítani nekem?:
    "Unfortunately I don't think such an option exists, but a suggestion exists on UserVoice ("Feedback & Support" link at the right of the Xfire website), it's called "Add an option to download all the screenshots and videos". Use the subject ("Enter your idea") box of the "Give Feedback" tab to find this suggestion (look at the search results on the left) and cast your vote."
  • RoboKutya78
    #951
    steames alkalmazásra tett world pl totál ledobja az xet ha elindítom.
    De szerencse hogy a videók egész hamar töltődnek lefele max darabonként mentegetem őket.csak a képekkel lesz gond.Ami progit írtam az max a kisméretű cuccot szedi le a többi marad sajna:(
  • SzirmosSzisza
    #950
    Nekem az oldal se jó :)
  • TheGrinder
    #949
    Nekem most be sem logol a progi.
  • RoboKutya78
    #948

    ilyen faszságokkal telebasszák az oldalt hogy minél nehezebben jöjjön le de a lényeget nem adnák oda.
  • RoboKutya78
    #947
    Ez vicc kemény 6 napjukba telt mire visszaírtak hogy túrót a fülembe nem kapok ftp címet.
    Akkor most megint várhatok 6 napot hogy megtudjam milyen más lehetőségem van a cuccaim tömeges letöltésére.
  • RoboKutya78
    #946
    tudom de érdekes módja annak hogy még véletlenül se tudj hozzáférni:)
  • DarkSector
    #945
    Az hogy vírusnak jelzi nem feltétlen jelenti hogy vírus.
  • Bugi Misi
    #944
    rendesen szívatnak
  • RoboKutya78
    #943
    Az új kliens meg el se indul ehh .
  • RoboKutya78
    #942
    Az egészben a legfurább hogy a Linken található file a régi kliens és vírusnak jelzi a vírus irtóm Csak az új verzió jön le rendesen.
  • RoboKutya78
    #941
    Ezeket a görcsöket ez már tényleg parasztság
    Teljesen szarrá verik a régi kliens működését
    Lekapcsolták az Játék felismerő rendszert
    Nem látja a régi felmentett képek neveit csak a dátumát
    Totál szét cseszik
    Az új dizájn meg egy rakás szar semmi skinelhetőség legalább a régi külsőt fel lehetne tenni rá
    A másik meg azt nem vágom mért kell a legnagyobb file mérettel rendelkező bmp képeket készítenie az új rendszernek mért nem jó a png vagy a jpg?
  • RoboKutya78
    #940
    Na mindegy 5 napon belül úgyis kiderül mit firkálnak vissza
    Vagy ha más nincs 2300 képet és 404 saját videót lassacskán leszedem majd:)
  • SzirmosSzisza
    #939
    Szerintem mindent elvesztesz mikor feltöltöd hozzájuk. FTP meg hülyeség, nem úgy tárolják ezek, mint az ingyenes kis webhostok :)
  • RoboKutya78
    #938
    Ezt meg végképp nem hinném hogy nem adnának mivel saját szerzői jogom van ezekhez a tartalmakhoz
    Az X-fire meg csak tárolási hozzájárulással rendelkezik.
  • RoboKutya78
    #937
    Annyit elértem már hogy a bizonyos kiválasztott játék képkönyvtárában a miniatűröket letöltötte de lejeb nem akar menni:(
  • RoboKutya78
    #936
    akkor feltöröm az oldalukat ezzel a progival:)
  • SzirmosSzisza
    #935
    LoL 100% hogy nem adnak FTP elerest.
  • RoboKutya78
    #934
    Aki szeretné menteni a menthető dolgait az oldalról itt van egy honlap lopó progi elvileg működik most tesztelem a fotókat simán szedi lefele
    Most játékkategóriák alapján töltöm a dolgot
    Elvileg úgy megy a dolog hogy kijelölöd a játék fotó könyvtárának első oldalát megadod a jelszavadat majd elindítod a letöltést
    Kicsit hozzáérő emberke azt is be tudja állítani hogy milyen filet szedjen le csak.
    Szóval amíg nem adnak FTP elérést ez is megteszi.
    A videóknál még nem tudom megy e a cucc.
    http://www.httrack.com/
  • RoboKutya78
    #933
    Na sikerült hozzájuk intéznek egy levelet 5 napon belül kapom a megoldást
    remélem adnak ftp elérést mert morcos leszek ha mindent nekem kell letöltenem.
  • RoboKutya78
    #932
    Skacok aki kitartó és volna szíves felvenni ezekkel a jó madarakkal a kapcsolatot valamilyen módon Megtudakolná tőlük hogy van e lehetőség a profil rendszerünk FTPjéhez hozzáférni és letölteni a feltett dolgainkat mert ha ez így megy én búcsút intek ettől a szartól.
  • RoboKutya78
    #931
    Na jó ez most betette a kaput nálam most már fotókat se lehet feltenni mert a barmok átállították a rendszert BMP file készítésére mi a faszt csinálnak ezek?
  • DarkSector
    #930
    ja ez a sima.
    színekben egyforma, csak müködésre meg elrendezésben eltérő.
  • SzirmosSzisza
    #929
    Oh, azt nem tudtam, hogy van új kliens is

    Xfire Copyright (C) 2003-2012
    Version 1.153 Build 46071
    Jan 24 2013 at 20:21:23

    Ez van most fent.
  • DarkSector
    #928
    Xfire 2.0-át nem automatán tölti le, a régi változat van még mindig.
    Ezt a 2.0-át a weboldalon külön tudod letölteni.

    Szóval ez nem egy update, hanem 2 külön program, viszont a gépeden egyszerre csak az egyik lehet fent.
  • SzirmosSzisza
    #927
    Nekem ugyanúgy működik minden, mint eddig, csak a honlap lett más :(

    De ha így folytatják, akkor Steam kilöki őket.
  • DarkSector
    #926
    Hát ezt nem értem miért hagyták ki.
    Ráadásul oldalirányba nem is lehet széthúzni az ablakot.
    Meg azt hittem az az X logos menü kint az asztalon lesz mint egy gadget, aztán kiderül hogy ingame.

    DE MIÉRT, ingém ki a fazsnak kell egy kis menü?
    Mikor a gyorsgombok pont ingame-re vannak, eddig a scrollock+x-re azonnal bejött a chat, most ez a kis kiegészítő jön be és pont középre, hiába helyezem át a kép egyik sarkába, és rá kell nyomnom a felhőre hogy bejöjjön a chat.

    Ez idiótáknak van.

    Ahogy minden a helyén volt ott elvettek, ahogy meg pont az egyszerűség volt a lényeg ott túl lett bonyolítva, nincs olyan pontja ami fejlődött volna, tök olyan mintha ez lenne az xfire 0.5.
  • Bugi Misi
    #925
    eléggé elkurták
  • DarkSector
    #924
    Az gáz.
  • Bugi Misi
    #923
    ott a gond hogy nem lehet(előttem lévők is írták)
  • DarkSector
    #922
    Tedd vissza a régit.
    Mondjuk ezen az újon 2 dolgot nem tudok, csoportokat létrehozni, és az oldalsávot elővarázsolni, már ha van...így elég gáz.

  • Bugi Misi
    #921
    úgy látom a régi xfire-t nem lehet vissza csinálni...
    képeket se tudom megnézni amiket csináltam vicc az egész még lapozni se lehet...