1000
XFire
  • Cat 02 #119
    Már lehet vele videót is felvenni
  • Gvatto
    #118
    A serversbe lenyitom az all fület és nem jelenít meg semmit! mit csináljak?
  • Wreck86
    #117
    '=1
  • Wreck86
    #116
    Dungeon Siege ' és a Soldiers: Heroes of World war 2
  • DarkSector
    #115
    All fülecske alá azért nem teszi be mert nincs a listában és ekkor nem is talál hozzá szervereket, vagy nincsenek is szerverek hozzá.
    Konkrétan melyik ez a játék?
  • Wreck86
    #114
    Hali!
    Ha felismer egyes játékokat,mégsem teszi be az "All" fülecske alá(csak 2 játékot a 6ból pl)akkor az miért van?
  • DarkSector
    #113
    Ha nincs feltelepítve valami és nem rakja be a Server fülhöz, akkor bemész a Tools-ba és ott a Games fülre.
    Itt baloldalt kattints a Not Install Games-re és keresd ki a listából az aktuális játékot.
    Ezután egyet rákatt és jobboldalt meg Manual Setup-ra majd a Browse-nál tallózd be a játék könyvtárát majd leokézva berakja a Browse fölé a könyvtár elérési útját a gép.
    Ezután az Apply-ra nyomva már bekerül a Serves füllegalljára.....
    Ennyi

    Csak ha az APPLY-ra nyomva kiír egy hibaüzenetet akkor az azt jelenti, hogy a Browse-nál rosszul tallóztad be a játék könyvtárát, amibe az exe fájl van.
    Mert ugye vannak olyan játékok amibe az exe fájl nem pont a főkönyvtárban van.
    Jó games-ezést.
  • ffxi
    #112
    Tölcs le frissebbet, az már többet lát.
  • Wreck86
    #111
    mert még kb annyi szerver lehet sztem cod4ből,de sajnos ne mtudok biztosat,mert nem játszok vele.
  • xcore
    #110
    Az miért van hogy szerver keresésnél (COD4 esetén) nem add ki 89 darab találatnál többet sose ?
  • Wreck86
    #109
    elvielg felismeri az összes játékot az "All" fül alatt,lenyitod és keres,jobb oldalt emg a beállítások vannak úgy emléxem.
  • Gvatto
    #108
    valaki segítsen! hogy lehet xfire-rel szervert keresni? légyszi segítsetek
  • Wreck86
    #107
    pedig tudom,hogy ezzel a kettővel már multiztam is.
  • Wreck86
    #106
    arra kattintottam,de semmi:(
  • Cat 02 #105
    aply-re kattints
  • Wreck86
    #104
    installed game-snél vannak felsorolva,s ha rákattionto ka játékra,beadja az elérési útat,de semmi más:(
  • Wreck86
    #103
    games fülön vagyok,s itt fel vannak sorolva a játékok, amappát hogy jelöljem ki?
  • Cat 02 #102
    tools/options/games
    és meg kell adni a mappát
  • Wreck86
    #101
    Sziasztok! X-Fireben hol kell beállítani azt,hogy ne csak két játékot mutasson,hanem a többi installáltat is,ami ka gépen vannak.mert pl van a gépen bf1942,bfv,soldiers... és csak az első kettő jelenik meg a játéklsitában.ötlet?
  • DarkSector
    #100
    jah csak bohockodásból
    szerver nem kell.

    Kérdésem ugyanaz.
  • ffxi
    #99
    Klános dolog nem így működik :) először is legyen egy saját server(etek) és utána lehet gondolkodni a csapatalapításon.
  • DarkSector
    #98
    Na végre megtaláltam a topic-ot. :D
    Kéne segítség.
    Mert tanulmányozom hogy mikre képes ez a kis faxa program.
    És egyenlőre 2 dolog foglalkoztat.

    1. Ha csinálok egy klánt és meghívok egy embert, és az a meghívóz rányom a "RESPOND" vagy milyen feliratra, akkor azután hogyan tud becsatlakozni a klánomba?Vagy nekem is kell valamit állítani?
    2. Hogy lehet videófelvételeket készítení???
  • ffxi
    #97
    Váed meg míg benn legyen serveren.
  • hooper21
    #96
    HEllo!
    Felraktam az Xfire-t, felvettem 1 haveromat, elkezdtünk jáccani, de nemtudtunk csatlakozni 1más játékába... a "Join Game" ikon mellé kiirta h diasbled.. miért nem elérhető szerintetek? (Warrock-on játszottunk)
    Köszi előere is!
  • nagylaci23
    #95
    Azt szeretném megtudni, hogy az xfire-nél mit kell beállítan, hogy találjon szervereket, mert nálam egy darabot sem talál!
    A segítséget előre is köszönöm
  • qaíwsyedxrfctgv
    #94
    help!!!!!!!!!miért van az h ha meg akarom adni a crysis szerverének az IP címét akkor csak a cod4-et látja?előre is köszi!!
  • Beni521
    #93
    elméletileg van 10 giga minden meghajtón, de addig eljutottam, h amiket töröltem játékok azok is megmaradtak és nem törlődnek, valami nagyon nem stimmel, úgy látszik visszajött a vírus amit egy pár hete már elintéztem :D
  • Cat 02 #92
    nincs tele a meghajtó?
  • Beni521
    #91
    félsiker, letörölni nemtudtam, de felraktam másik meghajtóra. mostmár tudta is frissíteni, de ha felmennék egy szerverre az alábbi hibaüzenetet kapom: Call of Duty 2(R) couldn't write a file. The hard drive is probaly full.
  • Beni521
    #90
    hogy lehet törölni ezt a szart? próbálja update-lni magát de mindig vmi hibát kiír a végén connect now vagy cancel gombocskával. gondoltam letörlöm és újra felteszem, de akárhányszor uninstallálom, mindig ott marad, manuálisan meg nem lehet törölni, írásvédetteleníteni meg eddig nemtudtam. előre is köszi a segítséget
  • 062020
    #89
    Nekem csak a CoD 4-et mutatja. Fent van az ureal 3, crysis, nfs pro steet de ezeket nem mutatja.
  • ffxi
    #88
    De de, úgy csináltam. És úgysem.
  • Cat 02 #87
    be kell állítani melyik mappában vannak

    tools / options / games
  • ffxi
    #86
    Aki használ Xfire-t pls help!
    Az a helyzet, hogy csak COD2-t látja és nekem van Serious Sam2+Time Shift+Sniper Elite stb... de nem látja. Mi lehet a baj?
  • adammmmmmm
    #85
    Nekem csak a COD4-et látja. Egyépként valaki tud valamit arra hogy hiába akarok belépni egy szerverre mindig csak connectinget írja ki és nem lép fel. Ugyen ez volt a hejzet a COD 2-él is. A tűzfalat már megnéztem és az átengedi.
  • Cat 02 #84
    végre látbi cod4 szerókat
  • Cat 02 #83
    ott van a teljes is :S
    viszont ha be van kapcsolva nem lehet grafot váltani xD

    1ébként gondolom nemsokára lessz update
  • Cptmisi
    #82
    Helló
    Az xfire ne látja COD 4et
    Miért nem?
    Ráadásul csak a demoja van a games között
  • matti12
    #81
    hi all. valaki segitene? megvan ez az xfire szerverkeresö progi és az lenne a kérdésem hogy a Dark Messiah of M & M szervereit mutatná?
  • Majk117
    #80
    Sziasztok.Lenne egy problémám az x fire-val.Az hoogy ha rákattintok vmi serverre nem látom hogy kik játszanak rajta.Az mitől lehet?
    [IMG]http://[/IMG]