1000
XFire
  • DonSzykla
    #400
    Üdv.

    Lenne 1 olyan kérdésem hogy nemrég telepitedtem fel a Need for Speed Shift-et és az xfire számlálja és is meg ki írja is azt hogy eddig menyit játszodtam vele de valamiért a játék alatt meg nem müködik nem tudok képeket csinálni és beszélgetni sem a játék közben ez miért van és hogy lehetne orvosolni.
    Már azt is kiprobáltam hogy Ezközök>Beálitások>Játékok menüben hogy be álitodtam a játék elérési útvonalát de semi.
    Aki tuv segiteni vagy tudja hogy mi a baj akkor segitsen.
  • Cat 02 #399
    Berakod a screenshot mappába, olyan kiterjesztésben amilyenbe van a többi.
  • Pusztító_78
    #398
    skacok
    x-re hogy a cucliban lehet feltölteni nem x firevel készült képeket pl fel akarom tölteni a pb által készített képet
    már átneveztem olyan névre mint amilyen néven shotol az x de ez sem elég neki:( ötlet? szerkesztet videókat tudok telepíteni.
  • mascarun
    #397
    sikerült rájönni
    kösz
  • mascarun
    #396
    hello!
    megtudjátok mondani nekem a videókat hogy tudom feltölteni x en keresztül?
  • Benny04
    #395
    amióta fent van a windows 7, nem jegyzi meg a legutóbb látogatott szerverek listáját :S
    nektek sem?
  • Benny04
    #394
    bocsi, csakúgy jött a "-.-" :DD
  • Legend Killer
    #393
  • Benny04
    #392
    XD
  • Legend Killer
    #391
    ami valszeg vírusos, nem? most mit vágod -.- pofát? nem én tehetek róla, szar linkek és kész, nem kell foglalkozni vele.
  • Benny04
    #390
    ha rákattintassz, akkor egy rapidshare-os cucc jön be -.-
  • Legend Killer
    #389
    ezt nekem is küldték, leugattam, hogy kussoljon :D, nem kattoltam rá a linkre, csak visszaírtam :D.
  • Benny04
    #388
    úristen.... msn vírusról már hallottam, de xfire vírus??
    ::/HWS/::Rag .:SQUAD:.Boc: HAHA Michael Jackson Gay :D >> http://looool.machiaeljacksondied.com
  • The Protector
    #387
    [/URL]
  • Cat 02 #386
    Attól még nem biztos h van live is.
    Itt nézegess.
  • mophisto
    #385
    Csasztok.Az lenne a kérdésem hogy Xfire-vel mért nem tudok felvenni videót amikor Combat Armsozok?:)valamiért nem megy,nem is inkább a videó a lényeg hanem ez az Új Live közvetítés érdekelt volna.van olyan h egy játékhoz nincs ilyen Live támogatás?Pedig a CA benne van az xfire games listbe:Dköszi előre is
  • Legend Killer
    #384
    realtek hd audio input van csak.
  • Cat 02 #383
    Xfire-ben biztos nincs, csak utána lehet.
    Legend: video fülnél Audio Device-t állítsd be meg alatta What U hear-re
  • Legend Killer
    #382
    nemtom :S. ehhez béna vok. bővebben? :S
  • SzocsA
    #381
    magyar de a beállításokat tudom képkockát rátettem 60 re teljes méret 10 másodperc lett 250 mbt!!

    de volt ilyen tömörítési izé felírat vagy valahol láttam csak nem tudom!

    be kell pipálni a videó rögzítés beállításnál alulról a jobb oldalt lévő kockát! de előtte be kell állítani a programban ezt azt, nekem sundmaxom van. mert eddig csak sípolást zörgést vett fel maxon voltak a hangerők!

    és az élőhangnál lehet még finomítani rajta
  • Cat 02 #380
    Hát ha több hangkártyád van akkor nézd meg h melyik van beállítva.
  • Legend Killer
    #379
    és, hogy hangot is vegyen fel rögzítéskor? be van állítva beállításoknál a hang felvétel, de nem vesz fel videónál hangot. hangfal van, mikrofon is kellene?
  • Cat 02 #378
    Tools/Options/Video

    De az xfire szerintem nem tömörít alapból semmit, emiatt nagy a mérete. Viszont ha feltöltöd, akkor előtte elég kemény betömöríti, de felvétel közben nem tudja egyből.
  • SzocsA
    #377
    hogy tudom a videofelvételt úgy beállítani hogy az normális minőség legyen? hogy ne legyen 1 perces videó 300 mbt! mert nincs helyem de ha nem lehet megcsinálni akkor xfirével át lehet tömöríteni kisebbre?
    vagy valamilyen más program kell hozzá?
  • joci950811
    #376
    hy
    vki adna egy linket egy működő xfire 1.3 patch-ről?.
    Sürgős lenne.
    Köszi
  • ToM1113
    #375
    kösz, kipróbálom.
  • Jaffa 2843
    #374
    tedd másik billentyűkombinációra.
    ha nemjo akkor force updatelj. nyisz egy cset ablakot, beirod /forceupdate, ujrainditod az xfiret és talán jo lesz
  • ToM1113
    #373
    hi!
    az miért lehet hogy játék közben,(cod2)
    Ha scrollock + x et nyomok, bejön az ablak, de egyböl el is tünik, így nem tudok írni senkinek, szval pillanatra jelenik csak meg az ablak, aztán eltünik.... elég idegesitő, help pls!
    eddig ilyen nem volt.
  • Legend Killer
    #372
    HP, VT benne van.
  • ricsa008
    #371
    a 3 benne van de az újj nincs a Harry P -t megtaláltam? milyen időközönként frissítik a listát?
  • Cat 02 #370
    Várni kell. Ám Virtual Tenis mintha benne lenne.
  • ricsa008
    #369
    és ha ezek még nincsenek a listába? Fuel, Harry P,Trine , Virtua Tennis
    akkor nem tudok mit tenni?
  • Cat 02 #368
    Tools/Options/Games kiválasztod a listából, Manual Setup és betallózod.
  • ricsa008
    #367
    manuálisan hogy lehet játékot adni a listához? mer a helye megvan a beállítások között de nem tudok tallózni
  • Doki17
    #366
    Erre már én is rájöttem magamtól. Nagy segítség voltál.
  • Legend Killer
    #365
    LOL
  • Cat 02 #364
    Skip-eljétek át :p
  • Jaffa 2843
    #363
    ez engem is érdekelne :S
  • Doki17
    #362
    Ki lehet azt valahogy kapcsolni, hogy az indulásnál ne ellenőrizze a telepített játékokat?
  • Legend Killer
    #361
    most viszont jó kábé egy órája.

    nemtom mé csinálja ezt, h hol jó, hol nem. általában updatenél szokott így lenni, de most nem volt az.