1000
XFire
  • RoboKutya78
    #1000
    na majd 6 óra múlva kiderül:)
    Azért kételkedek mert rengeteg videjóm van odafent és nem hiszem hogy 7 gigába beleférne tömörítés nélkül
    Azé adhattak volna gyorsabb letöltési sebességet is.
    Arról nem beszélve betolhatták volna egy torrent fileba
    Óhatatlanul lecsukom a firefoxot még jó hogy figyelmeztet hogy letöltök.

    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2015.06.15. 11:21:42
  • SzirmosSzisza
    #999
    Szerintem a tömörítés annyi, hogy berakja a tárolt fájlokat 7z-be és ennyi, nem fog rontani rajta.
  • RoboKutya78
    #998
    hm elfogyott a 16000 felhasználó mögülem
    7 giga anyagot talált a szerveren a fiókomban Kicsit keveslem a mennyiséget 6 óra alatt szedi le a tömörített filet.
    Valszínű olyan minőségre tömörítették a cuccost hogy élvezhetetlen minőségű lesz a cucc.
  • RoboKutya78
    #997
    hm csak 1500 hellyel vagyok beljebb a kezdeti 16000 hez képest.
    kb két hét alatt csak hozzájutok:)
  • RoboKutya78
    #996
    én már csak arra volnék kíváncsi mekkora sebességet adnak a letöltéshez és hány gigányi anyagom csücsül a szerverükön:)
  • RED BULL F
    #995
    A szolgáltatás ma leáll, de arról nem volt szó, hogy a lementés is. Gondolom akik "beálltak a sorba" azok még letölthetik a cuccaikat... vagyis nagyon remélem, mert alig haladunk :D
  • RoboKutya78
    #994
    Legalább a fényképeket le tudnám csekkoli a videoknak úgyis annyi
  • RoboKutya78
    #993
    szinén zenész:)
  • Plata
    #992
    Bakter,sok régi wow-os raid meg egyéb videóm van fent,meg több száz kép,sok sok régi játékból.
  • RoboKutya78
    #991
    Na ennek a topiknak is annyi
    az xfire bezárt végleg
    Ha emlékszel még a jelszavadra és van türelmed meg esélyed a feltöltött anyagaid levadászására Ezen az oldalon megteheted
    ha valaki meg tudja fejteni meddig lehet elérni a feltöltött anyagokat az jó lenne ha megosztaná mert a szövegből semmi se derül ki
    16500 as várólistám van esélytelen lesz a letöltés is a több ezer kép és videjó sajnálni fogom
  • Peetboy
    #990
    Sziasztok!

    Az XFire -ben hogyan lehet ország szerint szervert keresni?? A legújabb verzióban nem találok ilyet.
  • StoneCold7
    #989
    Illetve, ez a legújabb kinézet, hisz már jó pár éves.
  • StoneCold7
    #988
    Nekem is voltak ilyen problémáim, nem hiszem, hogy lehetne ezt orvosolni. Egyszerűen rohadt buggos lett az xfire, mióta van ez az új kinézet, és szarnak rá.
  • Tower Guard
    #987
    Üdv!
    Olyan problémám lenne, hogy ez a legújabb xfire nem észleli a gamekat. Manuálisan beállítom neki pl. a World of Tanks-ot akkor észleli, el is tudom xfiren keresztül indítani, de ha kilépek xből és vissza, akkor újra be kell állítani manuálisan és ez kb minden játékkal így van (kivéve cod2, nem tudom miért)
    Erre esetleg van valami orvosság?
  • RoboKutya78
    #986
    Elvileg a régi desing oldaláról működik a dolog
  • RoboKutya78
    #985
    Ha meg akarjátok menteni a videóitokat akkor ajánlom figyelmetekbe a GeFLV letöltőt
    max végig kel katintgatnotok a videókat egyszer hogy bekerüljön az elérés a letöltő menübe ennyit megér a dolog nem?
  • mester1987
    #984
    Ha valaki még használ innen Xfire-t, nem tudja, hogy a régi verzióhoz (1.133) új játékokat lehet-e társítani? Bármilxen megoldás érdekel, ha tud valaki.

    Köszönöm előre is!
  • RoboKutya78
    #983
    Srácok még mindig nincs olyan megoldás hogy a felhasználói fiókodról valami progi segítségével le tudd tölteni a képeidet videóidat?
    A flasget Progi jó lenne de az csak az éppen aktuális oldal képeit szedi le és csak a miniatűröket.
    Hogy lehetne vele megoldani hogy a miniatűr alatti képet is leszedje?
    Nézzetek már utána ha nem nagy kérés Sajna olyan jól nem tudok angolul hogy utána érdeklődjek a fórumaikon.
  • mester1987
    #982
    Én a régit használom néha, ahhoz nem kellett, de van már az új is, lehet ahhoz kell ha vannak új feature-ök.
  • Prince23
    #981
    Az X fire codec az kell? most raktam fel a progit, de mellé ezt is felrakta
  • SzirmosSzisza
    #980
    Nem tudom, kattintgattam és ez jött be, tippre a classic.xfire.com ilyen.
  • ffxi
    #979
    Hű ez hasznos. Hogyan lehet elérni? Úgy értem kell valamit beállítani a saját profilban vagy alapból lyen?
  • SzirmosSzisza
    #978
    hoplacsek, régi design :D

    #977: hát nem tudom akkor :/
  • Maximus4
    #977
    Megpróbáltam,úgysem jó sajna:(

    Ez az xfire hibaüzenet miután kidobott:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    <?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?>

    <ExceptionReport Version="4">
    <Application Build="387" Command="MOHAA.exe"/>
    <OperatingSystem Type="2"><Version Major="5" Minor="1" Build="2600"/></OperatingSystem>
    <Exception Code="C0000096" Address="0D622A1C"></Exception>
    <Registers EAX="0D625564" EBX="047A440D" ECX="482F9082" EDX="0000002F" ESI="00000000" EDI="00000000" CS="001B" EIP="0D622A1C" SS="0023" ESP="01BE3388" EBP="01BE33A0" DS="0023" ES="0023" FS="003B" GS="0000" Flags="00210202"/>
    <BackTrace>
    <Frame ProgramCounter="0D622A1C" StackAddress="01BE3388" FrameAddress="01BE33A0">
    <StackHexDump From="01BE3388" To="01BE33A0">a9 29 62 0d 69 55 62 0d 70 69 44 76 6b 1f 01 1f 0c 44 7a 04 00 00 86 04</StackHexDump>
    </Frame>
    <Frame ProgramCounter="004A0BB1" StackAddress="01BE33A8" FrameAddress="01BE33A8">
    <Module Section="0001" Offset="0009FBB1" FileName="k:\J÷tÈkok\MOHAA\MOHAA.exe"/>
    <StackHexDump From="01BE33A0" To="01BE33A8">9c 39 00 00 b1 0b 4a 00</StackHexDump>
    </Frame>
    <Frame ProgramCounter="00499F74" StackAddress="01BE33B0" FrameAddress="01BE33B4">
    <Module Section="0001" Offset="00098F74" FileName="k:\J÷tÈkok\MOHAA\MOHAA.exe"/>
    <StackHexDump From="01BE33A8" To="01BE33B4">6b 1f 01 1f 74 9f 49 00 70 d4 55 00</StackHexDump>
    </Frame>
    </BackTrace>
    </ExceptionReport>

  • SzirmosSzisza
    #976
    Őőő, az a warez verzió az másra vonatkozott szerintem. (mikor az készül akkor gyakori volt, hogy Steames verzió lett törve azt meg nem látta az Xfire). MoHAA-nak szerintem kéne mennie anélkül is. A DetectExe, ha jól emlékszem amiatt van, mert vannak játékok amiknek külön van launcherje és maga a játék. Esetleg még azt kipróbálhatod, hogy kikapcsolom az X-fire ingame opciót, néhány játék fagy emiatt.
  • Maximus4
    #975
    Sziasztok!

    Én még csak most ismerkedem a programmal,de máris lenne egy kis gondom.A FAQ-ban olvastam warez verzió esetén,hogy a xfire_games.ini-ben át kellene írni a 2 exe-t,viszont nekem nincs DetectExe nevű sorom.A problémám az,hogy elindul a játék,de ahogy csatlakoznék egy szerverhez,rögtön kidob a játék.Ja és ha a programon belül a játéknál rányomok a szerverekre,akkor nem történik semmi.Xfire nélkül simán tudok játszani multiba.

    Itt van az ini fájl tartalma.Remélem valaki tud segíteni.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    LongName=Medal of Honor: Allied Assault
    ShortName=mohaa
    LauncherDirKey=HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\App Paths\MOHAA.exe\Path
    LauncherExe=MOHAA.exe
    LauncherPasswordArgs=+password "%UA_GAME_HOST_PASSWORD%"
    LauncherNetworkArgs=%UA_LAUNCHER_PASSWORD_ARGS% +connect %UA_GAME_HOST_NAME%:%UA_GAME_HOST_PORT%
    Launch=%UA_LAUNCHER_EXE_PATH% +set cl_playintro 0 %UA_LAUNCHER_EXTRA_ARGS% %UA_LAUNCHER_NETWORK_ARGS%
    ServerStatusType=MOHAA
    InGameRenderer=OGL
    InGameDelay=10000
    InGameFlags=ENABLE_MOUSE|USE_WINDOWS_INPUT|ENABLE_FPS_MODE
    ;VistaInGameFlags=USE_WINDOWS_INPUT
    InGameOGLTextureOffset=32000
    ForceJoinPasswordedServer=1
    IdGameStatsClass=MOHAA WinConsole
    IdGameStatsCmd=name;
    IdGameStatsTimer=60000
    GameClientDataType=GAMESTATS
    ParseIdClientSide=1
    DisableRawUpload=1
  • RoboKutya78
    #974
    az érdekes nekem sikerült rendesen beregelnem. Én a http://www.razerzone.com/gamebooster oldalról szedtem le a legfrissebbet ezzel simán megy a regisztrációs gomb.
    Úgy működik hogy első telepítésnél felismeri a játékokat amik fel vannak telepítve ha nem akkor hozzá kell adni és a menüjéből kell indítani a programot.
  • Kalash17
    #973
    Értem, köszi!Nos letöltöttem felraktam a progit de nem igazán érzem a hatást.Vagy ahhoz hogy működjön fiókot kell csinálni?Mert azt viszont nem engedi.Amikor elkezdem, az elején nem lehet rámenni a Create account gombra
  • RoboKutya78
    #972
    ha rutert használsz vagy megosztott netet akkor gázos a dolog. A ruter esetében meg kell győződnöd arról hogy csak te használod főleg ha vezeték nélküli
  • RoboKutya78
    #971
    ezért sok minden felelhet net kapcsolat vga stb stb...Elsőre pl próbáld ki ezt a progit Razer Game Booster ez minden felesleges memózabáló cuccot kikapcsol letilt mindaddig amíg játékban vagy.
    Ha más nem megy és tudod is hogy mit csinálsz ping beállítás kisakkozásához akor itt van egy videó ezalatt van egy cfg beállítási parancshalom. Ha nem haklis szervereken játszol engedi a használatát.
    A progi ugyanezzel a hardverkonfiggal készült ami le van vésve a vonalam alá:)
    http://www.xfire.com/videos/26cda1
  • Kalash17
    #970
    Rendben köszi, megoldottam a kérdést :) Viszont most azt szeretném tudni hogy hogy lehetne lejjebb vinni a pinget, mert nagyon zavar, hogy lövöm az ellent és kitáncol a golyók elől...(internet, torrent bezárva)
  • RoboKutya78
    #969
    vagy használd a http://www.gametracker.com progit ö is talál még szervereket.
  • RoboKutya78
    #968
    Az x-firevel ismertesd fel a játékot legyen benne a telepített játék listájában ha bent van elvileg automatikusan bekerül a szerverek menübe ott frissíted és lesz szerverlista.
  • Kalash17
    #967
    Üdv!Call of duty 4-el szeretnék multizni, de sajnos elakadtam.Biztos van aki játszik vele, megköszönném ha segítene.Szóval felraktam a játékot, és az 1.6-os majd az 1.7-es patchet...Valamint az xfire-t is.Itt azonban elakadtam, nem tudom, hogy kell szervert keresni...Valaki tudna tippet adni?Előre is köszi
  • Ombika
    #966
    Mindig ezt kapom, kiveve ha vmi ossze-vissza kriksz -kraksz neved adok be, vagy 12 karakterbol????!!! :-(

    Usernames must be made of only lower-case letters and numbers.

  • RoboKutya78
    #965
    Valaki adjon ötletet mért nem mükszik az új kliens a gépemen.Feltelepítem rendesen elindul bekonfigol belépek leteszi a kislogót az óra mellé mintha minden oké lenne ráhúzom az egeret és eltűnik a logó?
    VALAKÍÍÍ utána érdeklődne a nagy fejesek közt?
    Köszíí.
  • TheGrinder
    #964
    Aztakurva. :D http://fr.xfire.com/communities/musicp/ Ezzel a linkkel behozza a régi xfire-t és ha beloggolsz, minden a régi marad. :D
  • RoboKutya78
    #963
    Ez most mi véletlen vagy totál lekapcsolták a régi verzió játék felismerését semmilyen játékot nem lát nem lehet felismertetni vele.
  • RoboKutya78
    #962
    feltelepült elindítom és lehal
  • RoboKutya78
    #961
    valaki használja közületek már az új klienst?
    Nekem fent van a régi az ujjat telepítettem és nem hajlandó elindulni.