488
Winning Eleven 10 / Pro Evo Soccer 6
  • zsalesz
    #488
    Sziasztok!

    Valaki segítsen nekem abban, hogy az amerikai változatot(Pro evolution soccer 2007) is lehet a pes6 patcheivel módosítani? Nagyon kezdő vagyok e témában de jó, hogy rátaláltam erre a fórumra! A játék a legjobb a foci progik között! El tudom képzelni milyen lehet patchelve! Húúúúúúúú!

    Üdv.
  • Csabesz6
    #487
    jolvan siker .psu a memokártyás mentések formátuma
    egy átalakito progi segitett
  • Csabesz6
    #486
    nah roberto rajtamn segithecc:D
    helóz
    azt szeretném kérdezni, hogy milyen formátumuak a ps2 mentések?pro evo 6nak a peccselt options file-jét szeretném femásolni,de állandoan corrupted datát ír:S van itt .npo , .max, .xps kiterjesztés is. egyiket se ismeri fel a memo ,miután rámásoltam az mp4 lejaccorol ulauncher segitségével.
    pls help

    tudni kell hogy wemerica peccses a pes6om
  • roberto0915
    #485
    Ez a játék többett érdemel. Hol van a sok PES fan?! ;)
    Igen jó játék.. csak sajna már otthon nekem nincs ps2.. :(
    De gondoltam beköszönök a régi és új arcoknak..
    ..szal Szép napot mindekinek!

  • Solidus
    #484
    inkább szedd le ezt #470
  • deco88
    #483
    Honnan tudok leszedni ps2-re kiegészítőt és hogy kell feltenni?
  • Csabesz6
    #482
    töröltem a régi opt .filet memorol. és amiota uj van, a csaparoknak nem igazán stimmel a stadionjuk. beállitani edit modban nemtom, mivel nem engedi.valami megoldás?(pl villareal stadionja most a bernabeu-.-,elötte normalis volt.) ötlet?
  • Csabesz6
    #481
    nane...Deleted all your previous save PES6 (data and ligue master)
    ml mentést is törölni? azt már nem.2013 ban vagyok.ehh
    más megoldás nincs?:S
  • Csabesz6
    #480
    olvastam readmet hogy lekell törölni a meglévö option filet a memory stickröl, megvolt ,de igyis csak a playstation feliratot hozza be.régi option file törölve lett...fasza csinálhatom ujra majd a csukákat+pes pontok.ez idegesit,hogy letöröltem és ráadásul nem is sikerül a patchelés.
    help plz-.-
  • Csabesz6
    #479
    valaki segitsen:\
  • Csabesz6
    #478
    léccilécci
  • Csabesz6
    #477
    és hogy menne eza másolás?O_o beteszem a cd-t. kiirja playstation, scee és semmi.van mp3 lejaccom,felismeri a ps, azonkeresztül nem lehet megcsinálni valamelyik másik fájlal?mert nekem ez a cd-s nem sikerül.mit csesztem el?
  • Csabesz6
    #476
    oh köszönöm szépen ,arra gondolok igen:)
  • shevy
    #475
    ha option filera gondolsz, akkor a bin/cue-t kiírod egy cd-re, beteszed a ps-be és felmásolod a memkártyára
  • shevy
    #474
    valakinek nincs meg a Mymy Stadiums v1?
    leszeretném szedni a mymy patchet, de ezt az 1 fájlt nem tudom leszedni, nem jók a linkek
  • Csabesz6
    #473
    erre valaki?
  • Solidus
    #472
    köszöntem szépen!
  • Csabesz6
    #471
    ehh de ritkán látogatott eza fórum...
  • Csabesz6
    #470
    tessék:
    http://thepiratebay.org/tor/3670108/WEmerica_Project_V4_Ultimate_UK_%5BPES6-PS2%5D.rar
  • Csabesz6
    #469
    sziasztok
    tudtok nekem segíteni?
    leszedtem torrentröl egy wemerica v4 ultimate-patches pes6 iso-t.playstation 2 re.tehát már rajta vannak a kiegészítők, direkt ilyet kerestem:). DE, a rostert hogy lehet megcsinálni hozzá? van itt 5 fajta belőle: bin-cue, max, normal, npo, xps.
    elöre is köszi
  • gabe paul logan
    #468
    bocs ezt muszájvolt...http://files.filefront.com/sulirar/;7300577;/fileinfo.html
    csak nemtuttammegjegyezni a linket...
  • mohus
    #467
    dehogy is:)

    most gémeltem a pro evo 2007-tel...nemrossz!!!
    egyre több az alapból licenszelt csapat
  • roberto0915
    #466
    .: ez a topik is halálra lett itélve :.
  • roberto0915
    #465
    hát én se tok olyan linket.. nekem pl 8 különböző patch van a pes6-omba...
  • Solidus
    #464
    Én egy linket szeretnék a játékhoz ami full patches... :)
    De már nagyon.Nem találok sehol PES6-ot patchelve ,pedig PES5-öt full patchel találtam régen.
  • roberto0915
    #463
    Hi all!

    Szeretném, ha majd megjelenik a HEP6, akkor ps2-re is meglegyen vmilyen formában...
    ...szerintem nem vagyok egyedül

    Ehhez mi is szükséges? :

    -magyar mezek
    -csapatok logoi a játékon belül
    -OF (ez tartalmazza a csapatok, játékosok neveit, kinézetét és tehetségét) -ez sztem könnyen megoldható, csak Save Bulider-rel átkonvertáljuk ps2-es OF-ra

    Ezen felül, ha lehetséges még:
    -magyar reklámtáblák
    -szurkolói hangok
    -arcok (bár gabe-nek már meg is van Gera :)
    -transzparensek... meg még a fene tudja

    HA TUDTOK VMIBEN SEGÍTENI ÍRJATOK, MERT ÉN NEM NAGYON ÉRTEK AZ ILYESMIHEZ.
    A legfontosabb az első három lenne, a többi csak hab lenne a tortán...

    Üdv.: Roberto
  • gabe paul logan
    #462
    Használhatsz game graphic studio-t úgy látod pontosan melyik ember fejét cseréled le...de mivel dkz-vel szedtem ki a 0 textből így nem bin formátumban vannak hanem str-ben asszem, mind1 a lényeg lehet ha ggs azt írja ki h file is too big....akkor nézd meg kinek a helyére cserélnéd ggs-el, jegyezd meg a fájl számát és nyisd mega 0 textet újra dkz studioval és ott rakdbe a fájlokat.

    majd ha kijön megnézem milyenek a mezek:D
  • roberto0915
    #461
    Gabe!

    Hogy lehet ezeket a fejeket berakni a játékba?
    Még vmi.. ha lesz pc-re fradi mez, akkor áttod majd konvertálni ps2-re is??? ...asszem mintha régen mondtad volna, h megtod csinálni...
  • roberto0915
    #460
    COMING SOON!

    ..de sztem google-ba, ha keresel, csak ad vmit...
  • VanPersie
    #459
    nem tudjátok ilyen kiegészítők elérhetők xbox360-ra is?
  • gabe paul logan
    #458
    köszi, aha ps2:D

    aza gáz hogy 1-2 arcnak más a 3dés modellje pcén és én csak pcéről tudok képet csinálni az emberekről...és pl c. ronaldo és ronaldo feje teljesen más:( amúgy ps2őn a 2 legjobb arcaim közé tartoznak.(sajna digitális fényképezőm meg nincs szal azokról nemtok még a tvéről se képet készíteni)

    de kirakom majd a linket, legfeljebb látatlanban kell beraknotok
  • roberto0915
    #457
    ...naon durva, azaz Qrvajoo :)
    -ez ps2-re van?
  • gabe paul logan
    #456
    Hát mivel nemto a patchem közzé tenni , itt vannak az arcok amiket csináltam hozzá...lassan jönni fog ki több is.

    evo-web


    !regisztrálni kell hozzá hogy be tudjatok lépni!
  • roberto0915
    #455
    ..ez érdekes, mert én is a peshungary-n kérdeztem és Querasma azt mondta, h működik...
  • gabe paul logan
    #454
    Nekem a peshungary-n mondták h nem működnek a pcés stadionok, me lefagy a játék , ha beteszed őket.
  • roberto0915
    #453
    Gabe!

    PC-és stadionokhoz visszatérve,
    -miazhogy nem 1ezik a kódolásuk a file-oknak???
    -nem 1 a kiterjesztésük? .bin és .str ugyanúgy, mint a ps2-nél és belenéztem ggs-el is és ugyanúgy néz ki, mint a ps2-es pályáknál...
    Biztos, h nem 1ezik?

    Ez azért lenne fontos, mert végre elkezdtem foglalkozni a stadion-szerkesztéssel... nem is olyan nehéz kezelni, igaz el kell vele 1 kicsit bajlódni (konvertálni .bin file-ba, texturák..stb), de nem vészes.. és nem szeretném, akkor feleslegesen pazarolni az időmet a szerkesztéssel, pedig megszeretnék "csinálni" néhány magyar stadiont...

    szal? Lécci nézz már rá Te is, h legalább elviekben működne-e 1általán!
    THX!
  • roberto0915
    #452
    msi megoldva...
  • roberto0915
    #451
    HELP!

    Game Graphic Studio kéne (6.1.1 -asszem ez a legújabb)... pedig volt már eccer, de formatálni kellett a gépet... a neten csak .msi kiterjesztésűt találtam.. ez vmi tömörítési forma??? ...de amúgy bele tudok nézni, h mit tartalmaz, de semmi hasonlóságot nem találtam az én volt ggs-emhez... még 1 .exe sincs ott..
    ...ilyenkor mi van??? kezd már nagyon idegesíteni...

    THX!
  • roberto0915
    #450
    ...na én is peshungary-ról szedtem le... és mégis xarakszik...
    régebben meg volt nekem is a ggs, csak azt nem tom, h csináltam, h működjön.. na mind1..

    amúgy ps2-ön játszom... pc-és szóba se jöhet.. :P

    azért kösz!
  • gabe paul logan
    #449
    Nekem ilyen problémák sose voltak...www.pesungary.hu letöltéseit nézd meg.

    pcés lasztik nem jók ps2őn
    de ha pcén jáccol akkor csak szed ki a labda 2 fájlát és csak cseréld ki azzal amit nem szeretnél már a pes6ban látni, ggs el csináld úgy könnyebb, van egy fájl amin láccik majd a labda képe és van előtt egy hozzátartozó mdl fájl, az rakja össze végülis a labdát. Ezek kellenek. Sok sikert.