27
  • gordonmail
    #27
    mi az, hogy a HD-DVD a lúzerek korongja?
    Ez pedig koma a legjobb eddig, olcsó és jó is.... Nekem legalábbis - érdekes módozatban - tökéletessen működik..
  • AgentKis
    #26
    Írd ki kettőre, vagy ha nagyon majrés vagy akár 3 ra is...
  • lmisi
    #25
    Csak kicsivel kerülhet többe mint egy 200 gigás vinyó és az élettartama is kicsivel kevesebb...
    hmmm kb. 1/5 e ;-)
  • Gerygrey
    #23
    Hát nekem nem kéne, 200 gigát nem mernék egy darab korongra bízni.
  • bertino
    #21
    1 hónap után meghaltak... xDDDDD
    pontosan hány db halt meg 1 hónap után ? :D
  • KisDzso
    #18
    humm...ha most egy dvd... mennyi is???? Akkor az mennyi lessz???
  • PyRex
    #17
    LOOL
  • PyRex
    #16
    Prototípus???
    Már kereskedelmi forgalomban van...

    LINK
  • drizzt1666
    #15
    HD-DVD-ből van már működőképes prototípus? Ha nincs (én nem tudok róla), akkor a br máris megszerezte a vezetést ;)
  • Dzson
    #14
    Miért lenne gond a kompatibilitás...? Hülyeség. A karcolódásról meg annyit, hogy pont a TDK feljesztett ki egy különösen karcálló réteget pont a BR lemezekre, olyan 1 hónappal ezelőtt az SG is megemlékezett róla. A HD-DVD a lúzerek adattárolása.
  • tothzozo
    #13
    Nagy igazság!!

    Ezért nincs állandó nőm + dvd cd íróm!
  • combat
    #12
    Hát erre szokták azt mondani, hogy a hiba nem az ön készülékében van, hanem Önben. Más embereknek évekig mennek a DVD meghajtói, írnak havi 50 DVDt is vele és jól működik.

    Egy hasonlat:
    A minap beszéltem egy figurával és panaszkodott hogy még csak 32 éves, de már 24-ik nője hagyja ott...
    Mert ő mindet szerette, de azok így meg úgy..., meg hát milyen szerencsétlen, hogy mindig csak rossz nőket fog ki.
    Hát neki is feltettem a kérdést, nem lehet, hogy azért benne is akad pár dolog, ami miatt a nők menekülnek tőle?
  • UnnameD
    #11
    Én azt mondom, nem a legjobb ez a cd-s típusú lézeres technológia. Eddig akárhány cd/dvd meghajtóm íróm volt 1 hónap után meghaltak, most vettem megint uj dvd írót, hát a dvdket nem bírja megírni. Javítok egy szervízbe asztali dvd lejátszókat, szinte az összes fejhibás (fókuszálás, a lézer megfelelő ereje pl a hiba). Na erre most még rájön a bluray, remek.
  • Szefmester
    #10
    azért ha nem az egész lemez karcolódik meg akkor még mindíg maradhat pár giga működőképes adat :) persze ez karcfüggő.. és vajon mennyivel lehetne ezt túlírni? :)
  • shabba
    #9
    Ha 1x lesz belőle kereskedelmi termék. Ha talán lesz az sem most, hanem inkább 3-4 év múlva. Addigra meg már szerintem neked sem 80GB-os HDD-d lesz.
  • AndySkw
    #8
    2x is, és még mellé felfér 7-8 DVD-d is, ha nem akarod külön cipelgetni őket. :)
  • HUmanEmber41st
    #7
    Ha most jól belegondolok, a gépemben 1 db 80 GB-s winyó van... Akkor Ghostolhatnám mondjuk az egészet 1 BR lemezre?? :) :) :)
  • Caro
    #6
    Megnéztem, a 209-es stabil.
  • Caro
    #5
    Bizmut mennyi? ;)
  • dez
    #4
    A bizmut nem radioaktív véletlenül?
  • roliika
    #3
    Hát vagy működik, de gondolom, nem 2 perc mire 1 ilyen lemezt teleírsz. És ha megkarcolódik akkor pápá 200 GB...
  • Sanyix
    #2
    Sztem soha, ezzel csak villognak, és lehet hogy nemis működik.
  • Tlaloc
    #1
    Wow, ez nagyon tetszik, csak az a kérdés,mikor fog ez az én jövőbeli BD lejátszómban pihenni!:)