2318
  • underclass hero
    #358
    Következő Gametrailers TV-s epizódban a Hell's Highwayról is szó fog esni, remélhetőleg minél több újdonsággal.
    Amúgy nemtom észrevettétek-e de az is benne van,amelyik pályát a tavalyi Ubidays-en és E3-on nyomattak, csak átalakították kicsit..
    ittmegtekinthető az előzetes.
  • gstup
    #357
    Ok,megpróbálom.Thx az infót
  • MikroID
    #356
    De ne image file-ba, csak simán!
  • MikroID
    #355
    Másold fel a gépre és onnan telepítsd, ezzel a módszerrel nekem megy vista alatt is!
  • gstup
    #354
  • Kandurex
    #353
    Átírom teljesre a topik nevet mert gyanús, hogy nem fogják a keresőben megtalálni. Egyébként tényleg nagyon jó játéknak ígérkezik!
  • gstup
    #352
    Akkor nincs is megoldás rá(tudom rakjam vissza az xp-t,de ez nem igazán jöhet szóba)?
  • Prince23
    #351
    Hát az alpból nem vistás játék, hiszen emlékeim szerint valamikor 2005-2006-ban jött ki...
  • uHs Gerzson
    #350
    Gondolom nem Vista kompabilitis.
  • gstup
    #349
    Sziasztok!

    Az EiB-t hogyan lehet működésre birni vista alatt(installt sem kezdi el,xp-n igen)?!

    Üdv All
  • Neoncsoves
    #348
    tényleg jo a trailer! de, 1-2 helyen elég szánalmas hogy a .30-as talpa a levegőben "támaszkodik"... de elég jó azon kivül. végre van vidkarim amivel tudok ezzel is MAJD játszani
  • gstup
    #347
    Sziasztok!

    Egy kicsit off lesz sorry.Nosztalgia képpen fel szerettem volna rakni a BIA EiB-t,de amikor bemountolom,semmit nem csinál,esetleg vlmi ötlet?

    Üdv All
  • grebber
    #346
    Preview
  • Danecay
    #345
    Na ugye megmondtam :(
  • Prince23
    #344
    Meg egy kicsit van benne Gears of Waros rész is, mikor a téglasánc mögött van fedezékben, és úgy mozog.......
  • gstup
    #343
    Eszméletlen,hatalmas,über,ennyire nem vártam még játékot...Az a fal mögül kihajlásos dolog nem a Rainbow 6-ben van?Mindegy nekem ott is tetszett!Agusztus?De messze van még!
  • dante3
    #342
    Elég meggyőző a videó, várjuk szeretettel!
  • Prince23
    #341
    Tuti benne lesz az év játékai közt, top 5-ben
  • underclass hero
    #340
    Szerintem elégnek kell lennie, de hát...ki tudja?

    interview
  • Prince23
    #339
    Vajon geforce 7-es sorozat elég lesz e neki? vagy inkább már 8***? :(
  • grebber
    #338
    Remélem tényleg jön már Augusztusban!
    Amúgy fasza a trailer!
  • underclass hero
    #337
    Újtrailer!!!!
  • underclass hero
    #336
    3 új kép itt
  • BlackShadow
    #335
    inkább csússzon a játék és tökéletesítsék mint h kikapjunk egy bétatesztet sztem.
  • grebber
    #334
    Hát most sajna nagy a pangás de addig végigtolom a régi gameket újra.
  • gstup
    #333
    Biztató....
  • Prince23
    #332
    Karácsony:)
    addigra megjelenik...
  • Adam II
    #331
    Én is remélem nem lesz több tologatás. De sajnos a Gearbox másik játékával amit nagyon várok eszerint a tendencia szerint nem játszhatok csak 2010ben :(
  • Hellsing47
    #330
    én inkább azt remélem hogy nem lesz későbbi dátum :)
  • Danecay
    #329
    Sajnos elég kiábrándító ez a sok tologatás :( először ha jól emléxem valamikor 2006 őszére akarták kihozni együtt a CRYSIS-el és a Windows Vista-val egyetemben végül a 3 közül egyik sem jelent meg, sőt a CryTech valami nyilatkozatot is tett miszerint a CRYSIS megjelését nem befolyásolja a a Vista későbbi megjelenése, na ez mint tudjuk nem így lett, a CRYSIS késett 1 évet. A BIA: HH sem jelent meg persze, de úgy volt, hogy 2007 tavaszán megfog, majd nyár, vagy augusztus, majd megint év vége, majd január, március-április, most meg már június. Azt hittem a UBISOFT fogja kiadni nem a THQ (STALKER) :D Kíváncsi leszek a júniusi dátum után mi lesz a következő :(
  • chooselee
    #328
    :D
  • gstup
    #327
    LoL
  • uHs Gerzson
    #326
    ...kölcsönben xD
  • grebber
    #325
    Crysist megvettem. Fear Combat és az Americas Army ingyenes a többi meg hát izé.
  • chooselee
    #324
    Te ezt a sok játékot mind megvetted??? :) tyyyűűűűűűű :)
  • Prince23
    #323
  • grebber
    #322
    720GB összesen de mindig tele van sajna sok film meg game :(
  • gstup
    #321
    LoL
  • Prince23
    #320
    ááá 15-nél kezdődnek a betegség jelei:DDDDDD
  • Hellsing47
    #319
    te beteg vagy :D
    énmeg azt hittem hogy az a 7játék ami nekem fent van az már sok :D