2318
  • Pluskast
    #438
    Majd ha elkezdesz dolgozni akkor ilyen jellegű problémád nem lesz soha többet.
  • Prince23
    #437
    Legalább ha őszre jön ki, több lesz a játékidő. Nem fogtok fanyalogni, h ez rövíd volt... sookal hosszabra nyúlik a játékidő így. XD
  • sasvader
    #436
    jah 2009-re annyi játék kijőn hogy belefulladok a temérdek játékba!!De persze játszani nincs idő mert ez a szar suli!!Ráadásul én idén irom a felvételit szoval még anyi időm se lesz gépezni szinte semmi!
  • Hecker007
    #435
    ez állt így szokott lenni:( egész nyáron nemjön ki semmi értelmes aztán majd mikor már kezdődik a suli és nincs idő gémelni csak alig akkor jönnek a gémek kifele...
  • Neoncsoves
    #434
    hát kapják be ezt nem hiszem el... azt hittem még suli előtt lesz valami normális játék amivel lehet játszani DE NEM!!!
  • Paranoia
    #433
    A Gearbox elmondása szerint a Brother's in Arms 3.része, a Hell's Highway szeptemberben most már tényleg a boltokba kerül.

    Matt Baker újabb kalandjait feldolgozó rész sokat csúszott az utóbbi időben sajnos, ám azonban a Gearbox elmondása szerint a munkálatok nemsokára révbe érnek és szeptemberben a boltok polcaira kerül a játék.A Market Garden hadműveletet feldolgozó játékban ismét Matt Baker bőrébe bújhatunk, akivel kisebb szakaszokat irányíthatunk.A játék Limited Editionje is napvilágot látott, amiben a lemez mellett még egy Matt Akcióbábu is megtalálható.
  • sasvader
    #432
    valaki valami új hirt vagy videot?????
  • Grove4
    #431
    Szeptember 23...
  • Neoncsoves
    #430
    nyáron remélem még kijön...
  • HUmanHunter
    #429
    szeptember 23. az szép kitudja akkorra elkészülnek e vele
  • Nyers
    #428
    IGN - Hell's Highway Delayed + Limited Edition
  • Code92
    #427
    mondatalkotási skillt még fejleszteni kell, de csében biztos osztod a headshotokat, átlagos 14 éves srác
  • sasvader
    #426
    késni fog:( olvassátok el a pc guru oldalán
  • Hellsing47
    #425
    dehogyis, már megjelent...
  • HUmanHunter
    #424
    mikor gyün a gém? vagy lemaradtam valamiról? ha jól tudom má sokat késik a megjelenése
  • gstup
    #423
  • Adam II
    #422
    Te melyik bolygóról jöttél?
  • kemencebalázs
    #421
    hol látod azt a szót brothers volt már jó játék is
  • Paranoia
    #420
  • kemencebalázs
    #419
    ez játék mit jelent pcre,nekem megvan eze blood hell in arms jó juj
  • grebber
    #418
    2 oldalas júniusi GS cikk
  • sasvader
    #417
    Én szerintem meg az europai diszdobozz jobb!de mindenkinek más az izlése!
  • Grove4
    #416
    Akkor az euróoai lesz más mindegy,valamelyiken sötét(éjszakai)háttér és távolabról mutatják az embereket,mint ahogy a Band of brothers "logojában" ha jól emlékszem.
  • Prince23
    #415
    Épp ez benne a pláne, h ez az amerikai disz doboz (US)
  • Hellsing47
    #414
    hát remélem mert ez szerintem nagyon szar :D
  • Grove4
    #413
    amerikában asszem más dobozkép lesz
  • Prince23
    #412
  • Danecay
    #411
    Sőt már 2006 őszén, telén meg kellett volna jelennie.
  • Prince23
    #410
    Gamekapocs.hu

    Olvassatok ottani cikkeket, előzeteseket, bemutatókat, és extra cikket a játékról! nagyon jókat írnak, és igazat, Kivéve a megjelenés szurják el általában, mint minden számitógépes honlap. pl ez a Bia rész már 2007-ben meg kellett volna jelenjen.
    pl ott tudtam meg, a cod legújabb része a world at war nem is 5. rész, hanem csak egy visszatérő rész a második világháborúba. Úgy kell érteni, mint a Gta 3 és 4. rész között elkészült San Andreast. És sokan úgy tudják még most is, h a cod 5. része a world at war lett. TÉVES. a Cod 5 egy készülö scifi fps.
  • sasvader
    #409
    Ezt hol olvastad??
  • Prince23
    #408
    Matt Baker-t fogjuk irányítani. Ugyebár a Road to Hill 30-ba előléptették. Így nem 2 szakaszt fogunk irányítani, hanem 3-at. 2-őt a gép adja, a 3.-ik szakaszt meg mi választhatjuk a továbbiak közül: bazookás, aknavetős, mg-s és rádiós. Utóbbi segitségével tüzérségi -és légi támaogatást is kérhetünk. Elképesztő!
  • underclass hero
    #407
    ez talál megfelel, de SPOILERES!
    + ha visszaolvasol találsz párat..
  • sasvader
    #406
    Ha valaki tud új vidokat,bemutatokat,traileket az kérem feltétlenűl linkelje be ide!KŐSZŐNŐM!
  • Prince23
    #405
    Beszélgetés a játékról az E3-on
  • Nyers
    #404
    Megint bocs!
  • Danecay
    #403
    Ugyan az mint a #398-ben linkelt video.
  • Nyers
    #402
    E3 Vid - Baptism Of Fire - Walkthrough Video
    GamersHell
    [URL=http://www.fileshack.com/file.x/12482/Brothers+in+Arms:+Hell's+Highway+Movie+#10]FileShack[/URL]
  • sasvader
    #401
    Remélem a DEMOT nemsokára bejelentik mert aztmodták lesz D.E.M.O!!
  • underclass hero
    #400
    Ne nekem köszönd, inkább Gamespotosoknak..ők töltötték fel..
  • sasvader
    #399
    kősz hogy ezt feltöltöted örök hálám üldözni fog!