2318
  • grebber
    #478
    Ha Steam-en rendeled meg, az első rész ajándék
  • Prince23
    #477
    Sztem a modik minket büntetnek, miattam:DDDDDDDDDD
    Bocs és elnézést fiúk, h banneroltam tucatnyi topikokat tegnap, de remélem nem miattam van gond
  • chooselee
    #476
    Nem jelenik meg nekem sem.
  • Prince23
    #475
    Nincs bannerünk?
  • chooselee
    #474
    Igen ezt javasoltam...
  • sasvader
    #473
    Nem akarok beleszólni de most ilyen butaságon mit lehet veszekedni!?Válaszatok ki egy rohadt bannert és kész!
  • Hecker007
    #472
    jóaz ahogy van szerintem
  • Prince23
    #471
    A #455-ösböl vegyem ki azt a felcsillanó napsugárfélét bal oldali felső sarokból vagy mit? nekem se jut már eszembe az effekt neve...
  • Gerbill
    #470
    Lehet, hogy bárki meg tudja csinálni, sőt szinte biztos. Nem sértésnek szánom de szerintem is jobban néz ki a 455.
  • Hellsing47
    #469
    #468

    még valaki leszavazza az enyémet berakatom azt
  • Hellsing47
    #468
    jólvan
    egy profin megcsinált háttérképpről bárki kitud vágni egy részletet és rászerkeszteni a játék logóját -.-
  • Hecker007
    #467
    szerintem is #455 nekem ez #465 nem tetszik egyártalán...:S
  • Prince23
    #466
    Hát szerintem akkor is szebb a #455.
  • Hellsing47
    #465
    összecsapott munkát is csinálsz
    kimenteni, felnagyítani és lens flare-t rakni a képek sarkára nem munka
    és én nem baszogatlak, ne is vedd annak...egyszerűen csak oda akarok kilyukadni hogy kicsit igényesebben és magadtól dolgozz :)

    mellesleg akkor a sok homofób kedvéért javitgattam a mostani banneren:



    ha igy sem tetszik berakatom a másikat -.-
  • chooselee
    #464
    Szerintem az a csillanó effekt (nem ismerem a pontos nevét)bal oldalt fent az már kicsit túlzás,nélküle jobb szerintem. De te tudod...
  • sasvader
    #463
    Új infok: Egy az Eurogamernek adott interjúban a Gearbox fejese, Randy Pitchford válaszolt egy pár kérdésre a Brothers in Arms: Hell's Highway-jel kapcsolatban.

    Az interjúban leginkább a többjátékos illetve az egyjátékos módról, és a konzolokon elérhető achievementekről beszél. A multiplayerben összesen 20 ember játszhat két csapatra felosztva. Mindegyik csapatnak lehetősége lesz vezetőt választani egy szavazó rendszer segítségével, aki meghatározhatja a csapat célját, kijelölheti a célpontokat és használhatja a Kommandó-rendszert. A többi játékos három kaszt közül választhat: harcolhatnak rohamegységként, tüzérként és különleges fegyverrel felszerelt alakulat tagjaként. A fegyverek egyébként realisztikusan sebzik majd az ellenfeleket.

    Az egyjátékos módban javítottak a mesterséges intelligencián: a gép is hibázik, megzavarodhat és taktikusan cselekszik. Az egyjátékos mód hosszabb lesz, mint a Call of Duty: Modern Warfare kampánya, de természetesen Final Fantasy kaliberű játékidőre ne számítsunk. Az achievementek továbbra is elérhetőek konzolon, s míg PC-n nem lesz ilyen lehetőség, terveznek további extra tartalmakat, amit a játékosok kívánságai szerint alakítanak majd. A játék kap DirectX 10 támogatást, de Pitchford szerint nem lesz nagy különbség: "Aki nem tudja, alig fog változást észrevenni a két változat között."

  • Prince23
    #462
    Nem, nem te rád értem... splinter cell topikba ért támadás engem...
  • Grove4
    #461
    Én nem csesztelek le a TR topicba,ne hogy félreértsd!
  • Prince23
    #460
    Akarom írni, hogy már két topik érdekében szóltam ma, hogy tegyék be az átszerkesztett bannerokat, amit szerkesztettem. Az elsőt már betették, de a másodikat nem, pedig személyesen megkértek engem, h szóljak amodiknak. A második bannernál lecsekkoltak, mert összecsapott. Gondolom egyik kollega írt pm-et az egyik modinak, mert túl sok bannert méretezek és szerkesztek át és az agyára mentem, pedig most van időm sok:DDDDD Pedig nem google-ból szerzem a képeket! Ilyen megjegyzést is írt kollega. mindegy, ma tuti nem szólok, majd holnap...

    Ez a banner tényleg nagyon jó lenne, ami a 455-ös hszben van. A mostani banner baloldala olyan furcsa, és egyértelmezése van, főleg a mai világba mindenkinek ez ugrik be: már elnézést, mintha hátulról vki beakasztotta volna neki, ő meg fájdalmában... xd, na mindegy.
  • Prince23
    #459
    Én nem szólok, már két topikban szóltam ma... és leizéltek pár topikban h összecsapott munkát csinálok...
  • Hecker007
    #458
    mostmár csak be kéne rakni a helyére :)
  • Prince23
    #457
    Sztem is jobb, de szólok előre, h már készen volt, csak felnagyítottam, meg pár effektet szerkesztettem bele.
  • Hecker007
    #456
    egész jól néz ki :) grat:) jobb mint a mostani ;)
  • Prince23
    #455
  • sasvader
    #454
    Basszák meg a jó büdös kurva anyukat!!!!!!
  • grebber
    #453
    Brothers in Arms: Hell's Highway - Esélylatolgatások a demó körül.

    A szeptember 21-én megjelenő játékból lesz demó, de egyelőre elég sok a bizonytalan pont vele kapcsolatban.

    Ha a platformokat vesszük figyelembe, akkor konzolos embertársaink egyelőre derűsebben szemlélhetik a jövőt, hiszen X360-ra 100, míg PS3-ra 99%, hogy elkészül a demó. A PC úgy tűnik, ismételten hoppon maradhat, hiszen jelenleg Randy Pitchford fifty-fiftyre saccolja egy játszható ízelítő elkészítésének és kiadásának esélyét.

    Azt sem döntötték még el, hogy mikor jelenjék meg az ominózus kóstoló. A szokásos problémával néznek szembe; befejezik 100%-osan a játékot, kigyomlálják a hibákat, vagy nekifekszenek a demónak, ami újabb csúszást eredményezhet. Ezzel tovább nő annak az esélye, hogy csak a BiA: Hell's Highway megjelenése után lásson napvilágot a demó.

    info: Gamestar
  • gstup
    #452
    Nekem tetszik!
  • chooselee
    #451
    Hát ez durva...nagyon tetszik...sejtelmes...
  • w77d
    #450
    rohaggyak meg, igazad van XD
  • Prince23
    #449
  • mikiking
    #448
    Gépigényt kiadtak már ?
  • Hellsing47
    #447
    istenem :D
  • chooselee
    #446
    Jó az új banner...bár ha poénosra veszem elég perverz a bal oldal. :D
    Az első srácnak fájdalmai vannak és a mögötte álló elég furán áll mögötte és a nézése is érdekes....
    Van barátnőm nyugi... :D
  • gstup
    #445
  • strebacom
    #444
  • Hellsing47
    #443
    esetleg egy banner csere? :)
  • Paranoia
    #442
    Behind The Scenes: Character Emotions HD
  • Hecker007
    #441

    hát igen aki az irodában is pókerezik igaz Plusi?
  • sasvader
    #440
    neoncsöves irta:én is most fogom írni a felvételit, de minek rá tanulni annyit :))

    hát ha kukás akarsz lenni felölem
  • Neoncsoves
    #439
    én is most fogom írni a felvételit, de minek rá tanulni annyit :))