2318
  • JonasSandor
    #2318
    Majd meglátjuk mi lesz belőle.
  • robicarlos6
    #2317
    A Gearbox vezetője csak úgy mellékesen bejelentette, hogy készül az új Brothers in Arms-játék

    Fákk yeah má megint készül... kb gázabb a szitu mint a Dead Island 2-nél..
  • Hexex86 #2316
    Esetleg valaki nem tudná valahogy kimenteni a szinkront? Steam-re megvettem és nem lenne rossz Magyarul.
    Előre is köszönöm, ha valaki segít! ;)
  • Hexex86 #2315
    Ok köszi!
  • ReszegKoldus
    #2314
    Nincs
  • Hexex86 #2313
    Kicsit régi játék, de valaki tudja esetleg, hogy a Steam-es verzióba is van magyar szinkron?
  • batman91
    #2312
    Nekem tökéletesen fut win7 alatt, semmi problémát nem tapasztaltam. Szerintem itt is gép függő a dolog. Eléggé idegesítő tud lenni az ilyen.
  • Animefox
    #2311
    Vagyis magyar szinkronos.... kár hogy a win7 miatt nem tudtam végig tolni... :(
  • Batta AV
    #2310
    Mármint a magyarítás :)
  • Batta AV
    #2309
    Nincs feltéve, mivel magyarul jelent meg
  • arty
    #2308
    erőspistára gondolsz?

    vagy magyaritasra? mert arra: www.magyaritasok.hu ...
  • Batta AV
    #2307
    Sziasztok!
    Megvettem a a gyári cd-t magyar felirattal, de a legritkább esetben sem magyar :((, azonkívül, hogy ez enyhén felizgatott mást nem tudtam tenni, mivel PlayOn honlapján szereplő elérhetőségek nem valódiak és csak enyhe bosszúként a Facebookon tett bejegyzéssel vigasztalódtam, melyre természetesen válasz nem jött...
    Tud-e valaki segíteni egy magyarosítással legalább? Előre is köszi!
  • mester1987
    #2306
    Ez így szomorú, megveszel egy pár éves játékot aztán erre tessék...
    Erre én is kíváncsi vagyok.
  • Vackor1024
    #2305
    Sziasztok.

    Most vettem meg a játékot és érdekelne, hogy lehet-e vele multizni és hogyan? Mert elvileg kell hozzá a gamespy de tudtommal bezártak. Tehát ?? :)
  • Doog
    #2304
    Értem, igen azt olvastam. :/
    Köszi!
  • Animefox
    #2303
    Windows7 a ludas, mint ahogy azt írtuk korábban is ez a játék csak XP-n fut normálisan....
  • Doog
    #2302
    Hali!

    Miért van az hogy egy 2Ghz-es dual core-os, 2 gb rammal rendelkező, 512 mb-os Ati videókártyás gépen szét akadja magát a játék?
    Windows7 legfrissebb driverek, és a játékhoz kapott directX.
  • Animefox
    #2301
    áhh, újra telepítéssel se megy tovább annál a résznél...
  • Animefox
    #2300
    [email protected] köszi szépen a fáradozásod, most épp mentettem a mentéseket és újra telepítem, hátha bejön... nagyon tetszik a játék de nem akarok ezért felrakni egy XP-t mert az sok munka lenne. A lényeget már megtudtam úgy is és az nem a story vége hanem azt hogy tudom, 2008-ban még tudtak játékot csinálni ma pedig nem!!! Ez a fedezék harc színte tökéletes! Ilyen jó metódust még sose láttam csak TPS-ben, de még ott sincs ilyen gyönyörű fedezékből való tüzelés. A fegyverek meg fenomenálisak, jól szólnak és lőnek, tetszik ahogy nekem kell célozni a saját szememmel és nincs 4x scope, meg red dot, meg sima laser scope, meg frag, végtelen gránát, hanem csak a sima fa tussal rendelkező egyszerű fegyverek amikkel nagyon könnyű eggyé válni...
  • mascarun
    #2299
    Küldj egy emailcímet!
    Küldök egy tört angol crack-et! ha azzal sem megy akkor csak annyit tudok javasolni hogy ha mindenképpen végig akarod játszani akkor arra az időre rakj a gépre egy XP-t! azzal 100% hogy nem lép ki!
  • Animefox
    #2298
    Ja... látom... vissza olvastam itt pár hozzászólásig, nem is vettem észre, szóval másoknál is volt ez, na mindegy... nincs megoldás.
  • Animefox
    #2297
    hát tört... de valamit olvastam angolul és ott az eredeti lemeznél is csinálja.. sajna a megoldást már nem találtam angol nyelven...
  • mascarun
    #2296
    Tört vagy eredeti?
  • Animefox
    #2295
    Valaki nem tudna segíteni? Már a vége fele járok és a játék lefagy a videóknál ami nem is gáz mert ha újra indul a játék akkor folytatja csak hogy egy olyan videonál vagyok ahol nincs mentés és azt a részt mindig újra kell játszani majd megint lefagy... biahh.exe nem válaszol féle üzi jelenik meg..
  • mascarun
    #2294
    Most hogy Win7-et használok már nálam is produkálja a hibákat! :(
  • batman91
    #2293
    Azért köszönöm a segítőkészségeteket.
  • batman91
    #2292
    Vsync-et próbáltam, Windows karácsony környékén lett újratelepítve, eredeti fémdobozos, magyar szinkronos.

  • mascarun
    #2291
    Amúgy eredeti a játék?
    Esetleg másik crack-et ha kipróbálsz?
  • mascarun
    #2290
    Vsync-et ha kikapcsolod? Vagy élsimítás vagy mi a frász az!
    Vagy már csak egy Windows újratelepítést tudok javasolni!
    na én nem vagyok nagy guru úgyhogy részemről ennyi a találgatás!
  • batman91
    #2289
    Én már tényleg nem tudom mit csináljak vele, hogy tökéletesen fusson. Azt hittem hogy alacsony grafikán nem csinálja a fagyásokat de aztán mégis csak ritkábban.
  • batman91
    #2288
    Alapból felrakja telepítéskor a játékoz a directx-et.
  • mascarun
    #2287
    Directx?
    Néha nagyon apró dolgon csúszik el!
    Tedd fel azt ami a lemezen van. Lehet az segít! Bár lehet hogy ez hülyeség.
  • morzsi555
    #2286
    teszteld le ezzel a videókártyádat: http://www.ozone3d.net/benchmarks/fur/
  • batman91
    #2285
    Biztos hogy nem melegszik túl, figyelek a porra és a hűtés is meg van oldva rendesen, bőven a biztonságos tartományon belül van mindennek a hőfoka, a többi játék pedig mind megy maxon pl: Medal Of Honor 2010, Call Of Duty Black Ops stb, ezekkel nincs probléma csak ezzel.


  • mascarun
    #2284
    Vagy csak ki kellene ganézni a port!
    De gondolom erre azért figyelsz!
  • Shep
    #2283
    Nézd meg megy-e rajta a ventillátor rendesen, lehet, hogy nem kezd el jobban pörögni a kártya melegedésekor, vagy az is lehet, hogy jól pörög de kispórolták a pasztát és ezért rossz a hővezetés a GPU és a hűtőbordák között.
  • arty
    #2282
    más játékok mennek "maxon" ? nem lehet, hogy túlmelegszik?
  • batman91
    #2281
    Üdv, lenne egy problémám a játékkal, az új videó karimmal geforce gt 240 nem hajlandó rendesen menni. Egy idő után el kezd fagyogatni ha maxon tolom, ha leveszem alacsonyra akkor megyszünik, de kiveszik belőle a grafika. Előző videókarimmal geforce 7800 gtx maxon nem volt ilyen problémám. Ha tudtok valami orvosságot erre akkor írjatok. Válaszotokért előre is kössz.
  • zola575
    #2280
    Köszönöm a gyors válaszotokat! A controller volt a gond nekem is. :)
  • mascarun
    #2279
    Ha tört játékot szereztél akkor előfordulhat!
    Próbálj meg valamit vacakolni az egérrel. Lehet az rendbeteszi!