28
  • Kutuvoz
    #28
    ennek a közel 1 milliárd forintnak valahogy meg kell térülnie, méghozzá rövid távon... csak az a kérdés, hogy ezt milyen módszerekkel teszik...
  • Drawain
    #27
    Ebben van valami, az iwiw ennél már csak jobb lehet :)
  • pepe003
    #26
    Akkor mi van a freemailel? Mióta a T kezében van, azóta teli van spammel a postafiókom, meg egy csomószor nem jön be. (ezért nem is igazán használom)
  • QuippeR
    #25
    ez egy hülyeség. az általános közhangulattal ellentétben nekem még sosem volt gondom velük. ráadásul a mostani iWiW-en rontani, na ahhoz már valódi szakértelem kell. :P
  • pepe003
    #24
    Amit megvesz a T az egy időután szar lesz mint az atom
  • Polemius
    #23
    Azt hiszem az első olyan jelre törlöm magam, ami arra utal, hogy visszaélnek a wiwes adatokkal..
  • avman
    #22
    hát ja.
    empirikus tapasztalatom, hogy az egyedek gyakorta a szánalmasozással próbálják kompenzálni szerény intellektuális képességeiket...
  • PyRex
    #21
    lol, egyesek itt milyen okosak. komolyan: hülyébbnél hülyébb dolgokat olvasok itt :)))
  • Hunreal
    #20
    700 millió és 1 milliárd között kell el az iwiw... szép summa.. :D
  • DjDano
    #19
    Nem ugy néz ki, pont ellenkezőleg...,

    A M Telekom nem vette volna meg, ha nem látna benne nagy lehetőséget!
  • Panyi
    #18
    A francba hogy nem én találtam ki ezt...
    de már gondoltam hogy valami lesz mert nagyon lassú, és fejelszteni kellene és ghondoltam csinálok valami gyorsabbat meghívás nélkül, na majd lesz valami...
  • tehen_m
    #17
    A szánalmas neked ment.

    A 2bekezdést már megválaszoltam. Olvasni is kellene.
  • SYB
    #16
    még pont időben adták el: előbb-utóbb ki fog pukkani a lufi, és elkezde drasztikusan csökkeni az érdeklődés.
  • tehen_m
    #15
    Hát igaen a csello meg jelentéktelen kis százalék?
  • werwers
    #14
    szanalmas?

    megmondanad mi a baj akkor azzal hogy tonline megvette az iwiw-et?
  • werwers
    #13
    telekom=tcom,tonline,tsystem,tmobil

    ebbol a netet azt mindegyik adja...

    es mint ilyen a magyarorszagi uzleti elet min 60%-val es a maganszfera majdnem ugyanilyen szazalekanak adataival biztosan rendelkezik, ha nem tobbel
  • tehen_m
    #12
    Ezen promlémázol hogy tonline tkom tmobil mt ...
    Szánalmas.
  • werwers
    #11
    :DDDDDDD

    nezz utanna hogy a telekom es a tonline kozott mi is a kapcsolat, jajj csak nem a telekom adja a vonalat a nethez,jaj csak nem epiti ki az egeszet, jaj csak nem a telekom is egy internetszolgaltato?
    jajj csak nem t-csoport?
    mielott fikazod az egesz rendszert jo lenne tisztaba lenni azzal hogy mirol is van szo...
  • tehen_m
    #10
    Akkor a Magyar Telekom ....
    Mit nem értesz.
  • werwers
    #9
    "Tököm jó sok infóhoz jut hogy a netezők milyen nettel neteznek"

    egy internetszolgaltato????? bruhahahahahahaha
    a nap legjobb poenja, hulye



  • tehen_m
    #8
    Ez szánalmas...
    Tököm jó sok infóhoz jut hogy a netezők milyen nettel neteznek, szokásaikról, stb. Akár reklámot is ehhez lehet igazítani.

    Már várom az iwiw "megújulás" vagy az "arculatváltozás"ról szóló hírt, amiben már a tonline arculátához fogják igazítani a rendszert.

    (Jó hír a tonline + a regtörlő userek miatt gyorsulni fog a rendszer :DD)
  • QuippeR
    #7
    hmm, vagy nagyon álmos vagyok, vagy egy bekezdéssel hosszabb lett a cikk (valószínű előbbi, sry)
  • St
    #6
    cikk írja, csak el kell olvasni..
  • Tinman #5
    T-ököm...de jó, hogy eddig sem léptem be.

    "Eladták az iWiW-et" -és vele együtt pár százernyi netező adatait. Most már legalább azt is tudni fogja , T-kóma, hogy ki vagy, hogy nézel ki, kik a barátaid, mi a vodás számod, mi a kutyád neve, etc.
    Dehogy lesz összefüggésben, ha majd az új "éjjel szopatunk, nappal fizess mint állat" csomagjaikkal megkeresnek

    Bár nem ide tartozik -de azért egy kicsit mégis- ha nekem titkos a vezetékes és a mobil telszámok, akkor "Feri" a kampányolás idején, hogy a rákba tudott elérni? - ja, naív voltam.
  • mesyre
    #4
    Hát, nyáron fog meglepődni az iwiw és a myvip mikor indúl a SYF :D :D :D
  • chokeerigo
    #3
    Jézusom, csak a design ne változzon olyan magenta színűvé!!!!
  • DjDano
    #2
    Ez jó hír, egy ilyen óriáscég mint a Magyar Telekom megfelelő hátteret tud biztosítani az oldalnak...
  • QuippeR
    #1
    a vételár nem publikus?