48
  • MacrosTheBlack
    #7

    :D
  • ksgy
    #6
    intelligens kozelkedes lenne az pl, ha nem kene bp-en minden lampanal pirosat kapni a nagykoruton es mas forgalmasabb utakon, vagy nem kene 90-el kozlekedni ahhoz, hogy zoldhullamot kapjak.
    bar sok esetben ez is eleg kizart, mert sokszor az elol levo lampak lesznek pirosak, a mottem levo, meg meg vagy 2 percig zold...bravo-e..
    nem hiszem el, hogy nem lehet ugy beprogramozni a lampakat, hogy lehessen normalisan kozelekedni...
    eleg sokat jartam pl jaszberenyi uton, az atheneum nyomdanal...mikor nem volt lampa, viszonylag jol lehetett haladni reggel, napkozben es este is
    tettek lampat, meghalt a forgalom: kb 5-8km-es sor torlodott fel a lampanal (a balrakanyarodok miatt - kb 30m-es a balrakanyarodosav)
    aztan volt egy idoszak mikor tok jol lehetett haladni, semmi gond nem volt se a varosbol ki, se a bevezeto reszen...aztan belottek a ketto koze...igy most reggel tovabbra sem lehet haladni, de legalabb estefele igen...
  • Komolytalan
    #5
    Belenéztem, elég megfoghatatlan dolgokról szó. Szép az informatika meg jó - de ezt eddig is tudtuk, nem kellett volna a sok-sok pdf-el görcsölni. A tankönyvgyártás nem az ő feladatuk volna Lvileg.
    Egyébként ezen a ponton "A három legfontosabb vívmánynak a miniszter a monopóliumok feltörését..." - már elásta magát. Itt hazudik. Innen kezdve 1 szavát se lehet elhinni.
  • rolika
    #4
    az ihm tevékenységét legjobban az -itt az sg-n is reklámozott- kakaobiztos.hu jellemzi.
    ROTFL lenne, ha nem a mi pénzünket szórnák
  • Capra Ibex #3
    Pont az "intelligens közlekedés"ről (abból is a közösségi közlekedést kiemelve) vannak igen értelmes gondolatok.
    Legalábbis azt mutatják, hogy akik írták azok nem teljesen hülyék a témához és van valamekkora rálátásuk a külföldi helyzetekre is.
    Ez mindenképp dícséretes.

    (Amúgy az egész programban vannak nagyon jó dolgok, olvass bele ha te nem látod az "ígéreteket".)

    A problémát én is a végrehajtás töketlenségében látom...
  • Komolytalan
    #2
    Hát, szerintem itt ígéretek se nagyon vannak. Ha megnézed, inkább a ködösítés ami jellemző. "Megtermtjük a lehetőséget a beruházáshoz" - mé waz, eddig nem lehetett céget alapítani? Dehogynem. "Intelligens közlekedés és logisztika" - persze, biztos jó lesz nekem attól hogy pakolnak GPS-t a tesco kamionokba állami pénzen.
    Szóval már ígérni se tudnak. Aki meg ígérni se tud, az nagyon szegény...
  • strogg
    #1
    Ígéretből nincs hiány.
    De volt szerencsém Kovács Kálmánhoz.Én nem bíznék rá egy kisközérti bevásárlást sem, nemhogy az IHM-et. (Komolyan nagyon súlyosan hülye a témához)