2108



Hamachi-n való játékhoz 1.0.2.0-nél KORÁBBI(!) verziót tegyetek fel.

Ibrik magyarítását megtaláljátok ITT a honlapján.


Konzol előhívása -> #1456
  • uHs Gerzson
    #26
    BF: Bad Company idén oktoberben kapják meg konzolosok pc infó még nincs :)
  • schrank
    #25
    köszike az infót nem tudsz nyomatni linket meg mi lesz a bf bad companyval meg mi a fasznak kell bele igazi single
  • donatus13
    #24
    Nem sokára elkezdödnek a béta tesztek már lehet jelentkezni ahogy láttam
    jo játéknak igérkezik nagyon várom de szerintem biztos lesz vagy 12 ezer ft de sztem meg éri majd az árát
  • schrank
    #23
    milyen demo ? video inkább nem ? de ott is csak azokat a úttorlaszokat baszták szét meg talán a kis robot heli rombantott le egy négyemeletes sarkát nagy dolog
  • uHs Gerzson
    #22
    Amikor azt láttom a demoban hogy szétlöttem akkor mondom hogy na ez igen :)
  • schrank
    #21
    gyanús nekem hogy csak megemlítik a lerombolható környezetet míg a bad companyban azon van a fő hangsúly
  • schrank
    #20
    "A 30 dolláros Battlefield Booster Pack-ok és a szintén fizetős, különböző Xbox Live-os DLC-k csak a játékosok ellenszenvét váltják ki. Mi ingyen fogjuk adni az új pályákat és az új felszereléseket, egy centet se gombolunk le azokról, akik már egyszer fizettek nekünk”
  • haxoror
    #19
    "Már igen jól működik a platformokat áthidaló multiplayer támogatás is, úgyhogy a Shadowrun-hoz hasonlóan itt is farkasszemet nézhet a kontroller és az egér."

    Muhahahaha
  • Doomista
    #18
    videó,hozzá egykis olvasnivaló :=)
    Érdemes figyelni az uj technikai eszközre,a hajlithato fegyverre.Ezt a fegyvert már bemutatták a national geographicon,én végignéztem,és jo hogy beraktál a játékba :) nagyon zsír :)
  • grebber
    #17
    8 új kép
  • uHs Gerzson
    #16
    Új képek itt, itt és itt :)
  • TerranceG
    #15
    ez tényleg jól néz ki.
  • grebber
    #14
    A game neve változott-> Frontlines: Warfare
    Pár új kép
  • grebber
    #13
    Képek + Teaser
  • spitfire
    #12
    512 ram elég lesz neki?
  • grebber
    #11
    2 új kép
  • uHs Gerzson
    #10
    Az első videó, igaz nem játékból vett, de elmondja mibe csöppenünk :)
  • uHs Gerzson
    #9


  • uHs Gerzson
    #8
    E3 képek:




  • haxoror
    #7
    Van már demo?????
  • Esrohnoil
    #6
    Ez legalább 3 év mire kijön. :D
  • uHs Gerzson
    #5
    Legalább addig már megvan a topic
  • Thanatos
    #4
    vagy pont akkor ha elbaszod nem? :D
    amugy sokára nemsokára azért /fav :)
  • eX RambO
    #3
    Nem lesz ez még kicsit kibaszott sokára??? Addig lehet még egy gyerekem is születhet, ha el nem baszom
  • grebber
    #2
    Nemtünik rossznak.
  • uHs Gerzson
    #1
    "Emlékeim szerint még Gabe Newell mondta azt, hogy a fejlesztési költségek emelkedésével a kezdő csapatok jobban teszik, ha nem is próbálnak teljes, AAA kategóriás játékot fejleszteni. Inkább csináljanak modokat, mellyel ugyanúgy komoly eredményeket tehetnek le az asztalra.
    A Trauma Studios a zseniális Desert Combat Battlefield moddal bizonyított, nem is váratott magára sokáig a bejelentés, miszerint a DICE méretes pénzmagot juttatott hozzájuk. Afféle kihelyezett R&D divízióként funkcionáltak, és a Battlefield 2 fejlesztésében működtek közre. Bővülést és saját játékot vizionáltak a vezetők egy felvásárlási manőver után, majd a svéd központú DICE merész manőverrel bezárta a céget, és felajánlotta, hogy a fejlesztők pár ezer kilométerrel ruccanjanak odébb családostul-mopszostul; dolgozzanak Svédországban.
    Nyilvánvalóan ehhez túl sok kedve nem volt az amerikai lyányoknak, így kisebb csend után újra visszatérnek. A THQ belsős stúdiójaként a Frontlines: Fuel of Waron kalapálnak, mely 2007 végén érkező háborús játék lesz. Teljes értékű (nem lineáris) szingli és többjátékos módot kínál, illetve realisztikus harcszimulációt ígér. A közeljövőben játszódó Frontlines-ban kísérleti fegyverekkel parádézhatunk, mint például távolról irányított drónok. Megjelenés 2007 végén, PC, PS3, Xbox 360 platformokra."

    hardwired.hu