2108



Hamachi-n való játékhoz 1.0.2.0-nél KORÁBBI(!) verziót tegyetek fel.

Ibrik magyarítását megtaláljátok ITT a honlapján.


Konzol előhívása -> #1456
  • steweee
    #2108
    na, megnyugodtam. több éve áll a játék iso vinyómon. szar, töröltem a picsába. de így volt korrekt, adtam neki egy lehetőséget...
  • steweee
    #2107
    alcohol viszi. na már kivi vok rá, legfeljebb törltöm én is hamarosan
  • steweee
    #2106
    van single része ? ha nincs akkor mindegy is ezek alapján...
  • tutituti
    #2105
    Daemonnal pedig mennie kellene.
    beállítások,speciális fül,és mindent kipipálni ha eddig nem volt meg.
    amúgy steamen szinte odadobják pár száz forintért,csak már senki nem játszik vele:S
  • steweee
    #2104
    a 4.41-es daemonnal nem tudom mountolni. milyen programmal lehet, vagy mi lehet a hiba ?
  • bakvarnyu
    #2103
    nem
  • Prince23
    #2102
    Sokan tolják online multiplayeren a Frontlinest?
  • Narxis
    #2101
    looool
  • oregon1987
    #2100
    Azért nem lett siker, mert csak az ilyen bolondoknak tetszik mint te!
  • newszepiking
    #2099
    hali.
    én nem értem miért nem lett siker ez a játék.
    most kezdtem, halálosan élvezem, szerintem kurvajó.
  • norec666
    #2098
    Sziasztok! Múltkor gondolkoztam hogy megveszem a gémet, csak nem vagyok biztos benne hogy megéri e. Úgy értem hogy van még aki tólja online? Mert ha nem akkor nem veszem meg. Amúgy sztem is jó ötlet lenne összeülni aztán hentelni kicsit egymást:D
  • Optimus Prime
    #2097
    Már csak? Márcisuban toltam ki a single-t, de akkor még volt vagy 20 szerver. Igaz kb. 2-3-on volt játékos, de nem volt olyan kihalt. Bétában sokat játszottam a multival, jó volt. Én tavaly ~700 Ft vettem meg Steam-en a játékot, annyit megért.
  • bakvarnyu
    #2096
    Azt várhatod! Összesen 2 működő szerver van világszinten, de azokhoz meg eredeti kell.
  • darkdamon
    #2095
    SZiasztok játszik még valaki ezzzel a játékkal hamachin?? Nagyon érdekelne mert 1 egész hete szívok azzal hogy szervert találjak de nincs. Ha mégis jöne vlaki akkor annak a jelentkezését várom a [email protected] emilreD::D
    HOZZUNK ÖSSZE EGY NAGY CSAPATOT
  • Optimus Prime
    #2094
    Most fejeztem be a single részét és nagyon tetszett. Pedig nem vagyok híve a háborús hülyeségeknek, leszámítva a Medal of Honort - de ahhoz Spielbernek is köze van - de ez nagyon tetszett. Talán a fiktív jövőkép és háború, ami talán sose jön el ilyen formában, vagy már holnap elkezdődik. Rendes géppel Pentium E5300 és Gefore 8600 GT-vel élvezhetőbb, mint a anno a béta Celeron 3 Ghz és Geforce 6600 GT. Jó a zene, a látvány, a hangok, még a szinkron és a sztori s elmegy. Nála erős 8/10 és persze ott a multi. Szóval nem értem miért bukott a játék. Így, a patchelt - Steames - verzió szerintem "hibátlan". A multi viszont egyes szempontokból nagyon alpha.
  • bakvarnyu
    #2093
    akkor a win 7 le, Xp fel
  • CryBorg
    #2092
    9.09.1112 PsysX driver fent van...
    196.34 Nvidia driver szintén...

    akkor?
  • bakvarnyu
    #2091
    ott a válasz a hibaüzenetben
  • CryBorg
    #2090
    ERROR! Unable to init AGEIA PhysX(TM)!Please make sure you have AGEIA PhysX(TM) System Software installed!

    Nekem ezt dobja ki inditásnál,win7,275GTX,friss driver..
    Mi lehet a gond?
    Valaki esetleg találkozott már ezzel?
  • Optimus Prime
    #2089
    Olvas vissza, valahol van rá megoldás. Állai necces, én ezért is vettem meg a Steam verziót leértékelésen.
  • DEDDI
    #2088
  • DEDDI
    #2087
    Sziasztok!
    Már 4x leszedtem a patch-et a hivatalos oldalról. A játék eredeti. Ez mi szerintetek? És hogy tudom felrakni a patch-et? Köszi a válaszokat!
  • bakvarnyu
    #2086
    ez mekkora szar
    így kiadni egy jatekot
  • bakvarnyu
    #2085
    á sokkal szarabb de időnként el lehet vele játszadozni
  • steweee
    #2084
    ez mennyire jó amúgy egy bf2-höz képest? játszanak magyar szervereken ?
  • bakvarnyu
    #2083
    na hogy baszná meg a steamja
    An unexpected error has occurred. Your purchase has not been completed.
    Please contact Steam Support.
  • bakvarnyu
    #2082
    na akkor ezennel megejtem életem első steam-es vásárlását :)
  • grebber
    #2081
    Nem semmi ,de ha nem tolják minek vegye az ember!
  • Optimus Prime
    #2080
    Igen, mondhatni. Bár fizetős, de alig egy budget játék áráért 200-at próbálhatsz ki.
  • Rage47
    #2079
    ezen a metabolin bérelni lehet játékot?:O
  • Optimus Prime
    #2078
    Steamen most 75%-os leáazás van, azaz 2,5 euró (~700 Ft). Ennyit mindenképp megér. Metaboliról a napokban töltöttem le, hogy belenézzek, mert a SP senki nem írt világosat és az MP azért nem kihalt. Van vagy3-4 tucat szerver ennek harmadán vannak játékosok.
  • Narxis
    #2077
    Már kihalt.
  • beran
    #2076
    1.3.0 verzió van,jelenleg 10€-ért lehet meg venni.
  • Optimus Prime
    #2075
    Hát Vista és 7 alatt sokaknak baj volt. Nézd át a Steam fórumát. Egyébként milyen verzió van a Steamen? 1.5, 1.2 talán 1.0? Bár mire oda jutok, hogy megvegyem szerintem kihal a játék multi terén.
  • beran
    #2074
    üdv.

    Nekem Steam-ről van meg a játék,de van egy olyan problémám akár milyen rendszerrel játszom vista,win7 olyan mintha töltögetne/fagyogatna a játék,és fps ingadozás van jelentős mértékben 10-60 között,ja és persze a gép nem kevés hozzá mert egy x2 6000+proci,4giga rammal,hd3850 el.
    Tipp valakinek esetleg hasonló problémája?

    Segítséget,thx
  • Travelos
    #2073
    akkoriban csak 1.02-es patch létezett, ha jól értelmezem, tehát az 1.3-as patch-ről szó nincs benne.
  • Solid Snake
    #2072
    Ibrik honlapján ott a megoldás, az oldal elérhetősége pedig itt a bannerben.
  • Travelos
    #2071
    és a kérdésre tudja valaki a választ, vagy szarjam le, mint ahogy ti?
  • Solid Snake
    #2070
    +1
  • Narxis
    #2069
    Senki.