156
Football Manager 2007
  • kohl
    #156
    senki:(
  • kohl
    #155
    senki:(
  • kohl
    #154
    please help!!!
  • kohl
    #153
    hi, valaki játszott már az fmel neten?
  • Zséé
    #152
    De van
  • KoniZTE
    #151
    nincs most aktiv football manager forum , vkinek kellene csinálni vagy akár ezt is vihetnénk tovább
  • Balázs 17
    #150
    azthogy igényelsz egy fiókcsaptot, nálam ezaz első,ha olyan ligában kezdek, és akkor lesz egy olyan csapatod,ami a MVE megszerzése miatt jött létre, aztán így letudod igazolni az embereket, csak kölcsön kell adnod oda
  • swabo
    #149
    ha nem kapja meg egy játokos a munkavállalási engedélyt akit le akarok igazolni akkor mit tehetek ez ellen ? o.O már fellebbeztem:D
  • Pari
    #148
    vagy legalabbis a magyar bajnoksag update erdekelne, korrekt statokkal,mezszamokkal stb, ha letezik ilyen
  • Pari
    #147
    Udv Mindenkinek,

    Meg csak most tettem fel a gamet,meg peccselgetem, de addigis ajanlanatok valami olyan database updatet ami nagy altalanosagban elfogadott es korrekt?
    Thx
  • fmclub
    #146
    A Football Manager 2007-hez már letölthetőek a magyar Borsodi Liga
    mezgrafikák is (Kit pack) az FM Club-on!

    http://fmclub.extra.hu/

    Üdv!
  • szehi
    #145
    tudtok ajánlani pár tehetséges külföldit akik eljönnek a fehérvárba?
  • dani93
    #144
    gameburnworld.com innen szedd le a cracket és utána menni fog.
  • indianka
    #143
    nem megy fel a 7.0.2-es patch valamiért....a razor változatot használom, és ha felrakom a patch-et újra crackelést igényel, akkor viszont újra a 7.0.0 verziót használja...
    segítsége?
  • toysoldier
    #142
    nincs mit :)
    jó játékot ^^
  • encofoco
    #141
    Köszönöm akkor még is jo :)
  • toysoldier
    #140
    Nekem 580 MB az amit letöltöttem és 1,2 GB-ot rakott fel
  • encofoco
    #139
    sziasztok..nektek a játék hány MB?mert nálam valami nem jo :(
  • toysoldier
    #138
    " haha te geci"

    ........
  • Zliccer
    #137
    Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy ha letöltöttem a Football Manger 2007-et és ilyen formátumba jött le sfv vagy valami formátumba jött le az egész és nem lehet kicsomagolni akkor mit kell csináni mert igy nem tudok semmit se kezdeni vele!!!!!!!A válaszotokat előre is köcce!!!!sürgős!!!!segitség!SOS!
  • Hegeace
    #136
    innet
  • Fyrex
    #135
    www.prolivagyok.net
  • toysoldier
    #134
    " haha te geci"

    ...
  • Zliccer
    #133
    haha te geci!!!!!nem ugy kérdem hanem h melyik oldalról!!!!!444
  • toysoldier
    #132
    A bolt polcáról
  • Zliccer
    #131
    Sziasztok ezt a játékot honann le het leszedni léccike válaszoljatok cső!!!!
  • Evans
    #130
    7.02es javitással telepitettem és a Barcelonaval kezdenék szezont.
    Olyan gondom lenne, hogy a játékosok adatlapján nincsenek arcképek.
    Vki tudja mi lehet a gond?
  • hunmilan
    #129
    Hali!

    Lenne 1 kérdésem: 1 játék során két felhasználóval vagyok pl. a haladás csapatával és a tatabányával. Hogy lehet ,,letörölni", megszüntetni az egyiket, hogy csak a haladással legyek
  • Beckham galaxy
    #128
    sziasztok!Új tag vagyok és lenne egy kérdésem!Bajnokság közben kaptam egy oylan levelet vagy üzenetet ami arról szólt h részt akakrok-e venni az intertotó kupán!NAmost ezzel kapcsolatba az a kérdésem hogyha részt veszek rajta akkor a bajnokok ligájában indulhatok?
  • mourinho
    #127
    Mik a gepigenyei?
  • zaki
    #126
    Próbáld meg újra installálni.
  • Spyk3r
    #125
    Sziasztok!

    Elment az áram ,és épp játszottam az FM-en ,aztán azota a feldolgozásoknál állandoan kifagy...nicns vkinek vmi 5lete? :S miccsinájjak.
  • szehi
    #124
    hy!
    valaki viszi az Fc Fehérvárral???????
  • mourinho
    #123
    nah sikerult vegul. a kovetkezo kerdesem pedig az lenne: felraktam a patchet: 7.0.1- vagy melyiket , de nem jo hozza a crackem. valaki megtudna dobni eggyel?
  • mourinho
    #122
    Sziasztok!

    Barhonnan leszedtem a FM 2007-et sosem tudta felismerni a winrarom a letoltott fileokat. Legyszi valaki kuldjon egy privat uzenetet honnan tudom leszedni, hogy jo legyen. elore is thx
  • Fyrex
    #121
    lol én már az fm2005 fórumban itt voltam, régesrég te még azt sem tudtad az esgét eszik vagy isszák, szal húzd meg magad mert az ilyen megjegyzésekkel magadat égeted...
  • lucifer007
    #120
    jaj hadjuk már ezta nagyképüsködést én már 2 éve a forumokon j
    rok és töb mitn fél éve olvasoma fm 2006os forummot akor mikor még te sehol nem voltál!!Én se irtam ép tul sokat max 50 hozá szolásom volt de midig olvastam és sokat segiteteka fiuk!!és végig tudtam mi volt itt!! Szal álisd le magad ....amugy is elmentél akor menj is el !!! Amugy mrá ténleg nagyon elvan huzva ez jo lene pontot tenia végére most is olvasom hogy oda visza mászkálnak a topicok közt!!amugy nme si mid1 hol van elmet egykét mer de atoal forum MINDENKIÉ!!! ln si találok egyet neten mid1 mit akor is felnézek rá és nme azt modják hoyg az övé!! ugyaigy van itt is !!!van töb forum is igaz ez csekéyleb meg friseb nével!!DE ISTENIT NME MID' KI HOVA IR???mert ezen megy mosta vita viszlát
  • toysoldier
    #119
  • Fyrex
    #118
    imádom az ilyeneket fingod nincs az egészről és belepofázol, elismerésem
  • lucifer007
    #117
    Helo mindenki Végig olvastam ezt a Topicot és áhh csak néztem !!!!
    Az én véleményem eröl az hogy selfisch már régi fmes emléxek rá még ano a 2006 topicbol is már és nem az az amatör manager:) Szoval jol tete hogy nyitot 1 ujat ketö okbol is !!
    1. Az uj managernek kel egy uab fris topic még ha nme is volt a biztos a megjelenés midenki tudta lesz mert sikeres a game elözö kiadása is:)
    2. ami a léyneg hoyg az elezö topicbol mindenki elment aki számitot és normális tisztelet a kivétel!!!és sok kis lurko a leghülyéb kérdésekel jön meg csak trágárkodnak!!!Szánalmas:)

    A másik dolog olvasgatam midig a forumot csak irni nme irtam:) és látam ezta kisebséget mit irkált elég féltékeny volt az biztos!!!De ugy látam hogy lemodot posztjárol és viszavonult:D (kis fm beütés):P

    na igyh utolag jo hogy van eza topic és lasan enek is lesz anyi hozá szolása hogy dobogosak legyünk:)a másik is job ha marad elvégre már ot kész rekord van és hátha 1x oylan lesz mint régen:)

    Enyit akartam üdv _ dj revil:)