19
  • pitbulllll
    #19
    nos lehet félév de nem 10000Ft nem minden a márka én spec leszarom a lényeg az, hogy jól mutasson és kényelmes legyen azé meg nem fogok fizetni 6000+ Ftot, hogy legyen a pólómon egy baccot pipa.
  • Highw@yPos.
    #18
    Azért nem kéne összehasonlítani egy tesco polót egy nike-val!!
    Anno erről volt szó a Sváby műsorában, összegyűjtöttek egy valag pólót és bevitték a fogyasztóvédelem laborjába bevizsgáltatni.
    Szövet darabokat vittek, nem volt rajtuk márka, és simán nyert a márkás gönc. Fogd meg a nike poló anyagát, meg a kínai-tescó féléjét!! Nekem van jópár márkás/drága pólóm, valamelyiket 98ban vettem, Diesel, és a színén kívül semmi baja, nem ment össze, nincs rajta lyuk, nem hullámos a nyaka stb... megnézem, hogy tudja-e ezt egy kínai-tesco. szerintem fél év maxxx...
  • exxile
    #17
    ehh, en igazi Tesco-fan vagyok, ha nem a neten vasarolok, akkor mindent ott veszek :) Szvsz a bevasarlokozpontok kozul a legkorrektebb.
  • kristiaan
    #16
    van tesco internet sot tesco mobile is van ....angliaban
  • adam first
    #15
    egyetértek,erre akartam én is kitérni.
  • pitbulllll
    #14
    adam first én meg csak annyit még, hogy nem a minőséget fizeted a nike, ádidásnál hanem a márkát és mennyiért? 6-10000 egy póló csak egy pipáért.. nagy kaland lehet vele villogni amúgy meg már ezek is madein kina szóval mind1 hol veszed legyek nike bolt vagy tesco. csak a nike boltba 7000 a tescoba meg 2000 szted?
  • pitbulllll
    #13
    nem csak szart hoznak... körül kell nézni mit veszel, de sztem nem rosszabb az áru a tescoba mint pl az interspar,plusz,penny stb... mindenhol van szar és jó is. Jah kinek kell Tesco gazdaságos háttérkép?
  • adam first
    #12
    Hát amiket árulnak original adidast,nikét drága boltokban elmondanám hogy azok semmivel sem különbek mint amit a józsefvárosi piacon kapsz vagy más hol.Nagyon nagyon kevés hely van ahol valóban nem szart kapsz,még a nagyplázák is szart árulnak ráadásul drágán.Nekem olyan nike kell ha bemegyek egy minőségi boltba (tegyük fel hogy egy plázába),nekem olyan kell mint amilyen az amerikainak vagy a gazdag nyugatinak van és kapnék olyat,hát persze hogy nem összehasonlithatatlan az igazival.Ezért csak halkan megjegyezném hogy nem csak a tesco húz le ruhaügyileg.Tescoba csak egy-két kaját érdemes venni,de néha azt se.sajnos.A szegényebb rétegnek meg valóban jó megoldás egy tesco vagy egy lidl.
  • tothzozo
    #11
    Talán lehetne TESCO gazdaságos net csomag is.
    Mert magyarországon a net még mindíg drága.
  • lyzu
    #10
    jó, de angliába a tesco jó árúkat árul, csak nekünk a csöves kelet-európának hozzák a szart :@
    hogy kapnák be!!
  • Vorpal
    #9
    Nem annyira a szar cuccok húzzák le a Tescot, hanem a lejárt szavatosság.
    Én a Lidl né pl. személyesen is beszoptam - 3 napom bánta.

    Na most gondoljatok bele, ez mennyire ellenőrizhető az interneten. Megveszeda csirkét kihozza az UPS, aztán büdös - visszaküldöd nekik postafordultával, és amire visszaér hozzád a kermi után - természetesen megfelelt - addifra már zöld,))
  • DjDano
    #8
    Egy biztos nagyon meg kell nézni mit vesz az ember, mert, már a szavatossággal is csalnak, rá volt írva egy szalámira, hogy 2 hete gyártották, de ránézésre látszott, hogy legalább fél éve..
  • DjDano
    #7
    Igazad van, amugy vannak egész türhető minőségü áruk, olcsón... de egy drága boltban ugyanugy találhatsz lejárt szavatosságú húst vagy bármit...
  • pitbulllll
    #6
    Nem tudom, de szerintem nem mindenki teheti meg azt hogy 10-15000 Ft-ért megveszi az Originál ádidást vagy nikét esetleg kaviárt vagy mást ami igen csak nem olcsó. a tesco egy választás és egyfajta segítség a szegényebb embereknek. Ha valakinek nem tetszik netalán ciki akkor ne mennyen oda ennyi nem kell fikázni
  • Shadow_THH
    #5
    a tesconál jobban csak a LIDL-t utálom
  • Cat 02 #4
    tudatosan elpasszolt selejtes cuccok osztálya ;)
  • bertino
    #3
    Tesco gazdaságos Üzemanyag rulez!
  • HUmanEmber41st
    #2
    Akkor kapható lesz nemsokára teszkógazdaságtalan internet is????
  • FecaA
    #1
    TESCO=Totálisan elb@szott szar cuccok olcsón