93
Kizárólag azok a sorozatok, amik anno ezen összeállítás keretein belül mentek (egyéb Disney (rajz)filmekről ne itt!
  • Seth
    #93
    Szerintem elég konkrét volt a címekkel. Google hozza mindegyiket, eredeti angol címükkel meg minden :)
    Eszembe is juttatta a régi időket, amikor ezeket néztem, elmorzsolok pár könnycseppet :D
  • ximix #92
    Egy kicsit pontosítani kellene mire is gondolsz (pl: imdb link), ha nem csak a magyar nyelv "játszik" akkor
    pl: rarbg
  • casyke1 #91
    Sziasztok!

    Két sorozatot szeretnék de a neten nem találom őket sehol jó minőségben...

    Az egyik a "Nehéz napok egy Föld nevű bolygón"
    A másik " Az utolsó lovag " a kamubunyós kissráccal.

    Előbbi csak gagyi hanggal és itt-ott részekre vagdosott videókkal található meg (pl. úgy hogy a második rész elleje tulajdonképpen a vége és a vége meg a 3.rész eleje a közepe meg a negyedik rész...és így feltette akárki is...nem értem hogy engedhette fel aki ellenőrizte...)

    Utóbbi nemhogy jó minőségben de sehogy sincs sehol!...
    Valakinek csak megvan...
    Ha nem nagy munka...akkor megköszönném...évek óta vadászok rájuk...
  • benfromlost
    #90
    Megvan valakinek a Zorro hiányzó részei?
  • Flórika
    #89
    Magyarul nem a "Zöldszemű lovasok" volt a címe...?
  • malystryx
    #88
    Ja, akinek megvan, feltétlen írja meg! Köszi :-)
  • malystryx
    #87
    Sziasztok!

    Én pedig még egy olyan sorozatra emlékszem, igaz csak 6 részes volt sajna:
    Wildside

    http://www.williamsmith.org/wildside.html
  • egyedtom
    #86
    Sziasztok nekem meg van a walt disneys zorró 1-30.,35-39., és 45. része
    a többi is meg lesz ha valakit érdekel az e-mail címem
    [email protected]
  • zoliii
    #85
    Sziasztok!

    Nincs meg ez a sorozat valakinek: Nehéz Napok A Föld nevű bolygón?
    1-2 részt szívesen visszanéznék szinkronosan :D.
    A Helpet előre is köszönöm!
  • balazska1
    #84
    http://mitcsinaltal.freeblog.hu/archives/2007/02/24/Antall_halala/

    Itt lehet elolvasni az Antall József haláláról és a Walt Disney Bemutatja félbeszakításáról szóló üzeneteket!
  • balazska1
    #83
    Az Antall Józsefes félbeszakításra senki sem emlékszik?
  • balazska1
    #82
    A Kacsamesék és Balu kapitány nekem nagyon bejön még talán a Csipet Csapat is de a többit nem igazán szeretem!Apropó még idekapcsolódik az 1993-as Antall Józsefes félbeszakítás is!Abban az összeállításban ment egyébként a Csipet Csapat meg a Kacsamesék amit félbeszakítottak!A harmadik rajzfilmet nem tudom de talán Polly vagy az Ausztrál expressz ment abban az összeállításban amit Antall József halála miatt félbeszakítottak!
  • balazska1
    #81
    Hát az RTL Klub-on csak gagyi átszinkronizált változatban adják ezt a jó régi sorozatot!
  • balazska1
    #80
    Én a Suli című sorozatot nem kedveltem!De nagyon örülnék hogy ha találna valaki olyan Walt Disney Bemutatja felvételt amiben csak rajzfilmek voltak!1991-1998-ig keresem őket és írja meg valaki ide a Fórumba!Persze csak ha talált olyan felvételt!
  • balazska1
    #79
    Mi az hogy torrent?
  • balazska1
    #78
    Nagyon várom már a Walt Disney Bemutatja felvételeket!Azaz azt hogy írjon valaki akinek van olyan teljes rajzfilm összeállítása reklámokkal főcímmel és a többivel amiben csak rajzfilmek voltak!Szóval folyamatosan várom az írásokat és a kommenteket!
  • Flórika
    #77
    De hát írtam, hogy Cody-t alakította a "suliban"... :O Ő lakott a suli padlásán. :P
    Amúgy meg "DJ" hapsija volt és Louis Plumb legjobb haverja.

    (És tegyük hozzá, hogy egy kib*szottul gyönyörű srác volt. Akkor kb. minden csaj bele volt zúgva. Most meg halott... :S)

    Egyébként itt van a Hull High teljes stáblistája:

    Itt fel van sorolva mindenki, aki a Hull High-ban játszott. :)
  • zoliii
    #76
    http://www.youtube.com/watch?v=b9LYasqpAxA
    Hard Time on Planet Earth/Nehéz napok egy Föld nevű bolygón
    magyar intrója. Elég gagyi mai szemmel, de a sztori még egész jó :)
  • balazska1
    #75
    Ki is volt az a Harold Pruett?
  • balazska1
    #74
    Emlékszem rá 1993-ban félbeszakították a Walt Disney Bemutatja Kacsamesék című rajzfilmjét mert meghalt Antall József!És akinek van olyan Walt Disney Bemutatja felvétele amiben csak rajzfilmek voltak akkor írjon!Meg akinek ez a teljes összeállítás megvan a főcímmel a reklámokkal meg mindennel együtt amit a Kacsameséknél szakítottak félbe akkor írjon!
  • lollerfan
    #73
    http://www.youtube.com/lollerfan

    ^^^^^^^^
    klikk aztán a videókra egy néhány emlékért
  • hunter03
    #72
    Nekem is kellene a Zorro című sorozat magyar szinkronnal-a Makay Sándoros Garcia őrmesterrel persze :))

    Tényleg sok jó mese és filmsorozat ment anno vasárnap ha jól emlékszem fél öttől
  • szimre
    #71
    Helló! A Zorro-t le lehet szedni valahonnan angolul? Köszi!
  • Flórika
    #70
    ...aztán létezik egy olyan szempont is, hogy szeretném előbb látni az egyes részek minőségét, és csak utána sokszorosítani. xD
  • Flórika
    #69
    Nyugi, ez nálam alap, amint megkapom a filmet, úgyis szólok, hogy ki kér még belőle! :)) Eddig is csak azért nem szóltam, mert kb. tegnap vált biztossá, hogy akkor hétfőn adok a srácnak DVD-t, ő meg felírja nekem a sulit. :P Már levelezgetek az illetővel egy pár napja ez ügyben. :D
  • lemongrass
    #68
    nekem meg majd a Flórikával kéne üzletelnem ezügyben! :D
  • Flórika
    #67
    Nálam már nem aktuális, mert egy srác felírja nekem DVD-re. :) Ő meg egy csajszitól kapta, aki anno felvette videóra, majd kiírta DVD-re. :)
  • PyRex
    #66
    csomó helyen fent van torrenten a suli...
  • Flórika
    #65
    Egyébként imdb-ről kiderült még az is, hogy az a srác, aki Cody Rome-ot alakította (a suliban) - eredeti nevén Harold Pruett -, alig 33 évesen meghalt drog (heroin) túladagolásban. :(((((

    Még a sírját is megtaláltam... :/
  • Flórika
    #64
    Nem, jól tudja, tényleg Hull High volt [URL=http://en.wikipedia.org/wiki/Hull_High]"A suli"[/URL] angol címe! :)

    A High School Musicalt szerintem le sem adták a "Walt Disney bemutatja" keretein belül. :P
  • piamania
    #63
    A High School Musical-re gondolsz?
  • Flórika
    #62
    Na az nekem is nagyon kéne!!!

    Nem is tudtam amúgy, hogy ez az angol címe. :P
  • heniviva
    #61
    sziasztok kellene a walt disney-böl a suli/hull high/.ha valakinek megvan...
  • cocobanana
    #60
    nekem megvan vagyis letöltöttem pár részt de van olyan torrent oldal ahol fenn van az összes évad csak lengyel hanggal és nincs hozzá magyar felirat
  • noral
    #59
    Megvan, Ebadta kutyakölykök (1966). Ezek is vasárnaponként mentek nem? Vagy ezek szombat délután?
  • noral
    #58
    Heh, visszanéztem bő fél évre rá, de úgy látszik oszt ez bezony senki se tuggya! Pedig a kutyásról még beugrott. Volt benne egy házaspár, volt talán valami kisebb kutyájuk (tán tacskó?), és valahogy hozzájuk keveredett egy bazi nagy dán dog és hozta a formáját. A sárkányosban meg valami kissrácnak volt valami rajzolt sárkány haverja, de benga egy állat volt, vagy két emelet magas. És mivel úgy tűnik mostanra alakult ki az eszem, megnézem a keresőbe a dizni-filmeket.
    Ui.: Jesse-t én se nem csíptem, várnom kellett a második mesére. Megnézni persze soha nem tudtam, mert jóatyám akkortájt szállított haza jóanyámnak.
  • hamarics1
    #57
    Sziasztok!Azt szeretném kerdezni,hogy valakinek nincs-e meg véletlenül a Guy Williams(Walt Disney sorozat) által játszott Zorro?Akinek meg van azt kérem,hogy írjon nekem egy e-mailt az: [email protected] címre.
    Előre is nagyon szépen köszönöm!
    Gabi
  • PyRex
    #56
    Kacsamesékből is felkerült pár, méghozzá magyarul
  • noral
    #55
    Sziasztok! Mentek akkoriban nagyfilmek is nem? Nagyon pötty voltam akkor még, de pár kocka rémlik, volt egy amiben egy hatalmas kutya volt ami csinálta a galibát, meg valami sárkányos is, ha tudtok ilyen címeket akkor megköszönném. Egy van amire tisztán emlékszem, az a Feketeszakállas film.
  • rtl456
    #54
    hello ha erdekel megvan az angol verzio torrentje