90
Kizárólag azok a sorozatok, amik anno ezen összeállítás keretein belül mentek (egyéb Disney (rajz)filmekről ne itt!
  • benfromlost
    Megvan valakinek a Zorro hiányzó részei?
  • Flórika
    Magyarul nem a "Zöldszemű lovasok" volt a címe...?
  • malystryx
    Ja, akinek megvan, feltétlen írja meg! Köszi :-)
  • malystryx
    Sziasztok!

Én pedig még egy olyan sorozatra emlékszem, igaz csak 6 részes volt sajna:
    Wildside

http://www.williamsmith.org/wildside.html
  • egyedtom
    Sziasztok nekem meg van a walt disneys zorró 1-30.,35-39., és 45. része
    a többi is meg lesz ha valakit érdekel az e-mail címem
    [email protected]
  • zoliii
    Sziasztok!

Nincs meg ez a sorozat valakinek: Nehéz Napok A Föld nevű bolygón?
    1-2 részt szívesen visszanéznék szinkronosan :D.
    A Helpet előre is köszönöm!
  • balazska1
    http://mitcsinaltal.freeblog.hu/archives/2007/02/24/Antall_halala/

Itt lehet elolvasni az Antall József haláláról és a Walt Disney Bemutatja félbeszakításáról szóló üzeneteket!
  • balazska1
    Az Antall Józsefes félbeszakításra senki sem emlékszik?
  • balazska1
    A Kacsamesék és Balu kapitány nekem nagyon bejön még talán a Csipet Csapat is de a többit nem igazán szeretem!Apropó még idekapcsolódik az 1993-as Antall Józsefes félbeszakítás is!Abban az összeállításban ment egyébként a Csipet Csapat meg a Kacsamesék amit félbeszakítottak!A harmadik rajzfilmet nem tudom de talán Polly vagy az Ausztrál expressz ment abban az összeállításban amit Antall József halála miatt félbeszakítottak!
  • balazska1
    Hát az RTL Klub-on csak gagyi átszinkronizált változatban adják ezt a jó régi sorozatot!
  • balazska1
    Én a Suli című sorozatot nem kedveltem!De nagyon örülnék hogy ha találna valaki olyan Walt Disney Bemutatja felvételt amiben csak rajzfilmek voltak!1991-1998-ig keresem őket és írja meg valaki ide a Fórumba!Persze csak ha talált olyan felvételt!
  • balazska1
    Mi az hogy torrent?
  • balazska1
    Nagyon várom már a Walt Disney Bemutatja felvételeket!Azaz azt hogy írjon valaki akinek van olyan teljes rajzfilm összeállítása reklámokkal főcímmel és a többivel amiben csak rajzfilmek voltak!Szóval folyamatosan várom az írásokat és a kommenteket!
  • Flórika
    De hát írtam, hogy Cody-t alakította a "suliban"... :O Ő lakott a suli padlásán. :P
    Amúgy meg "DJ" hapsija volt és Louis Plumb legjobb haverja.

(És tegyük hozzá, hogy egy kib*szottul gyönyörű srác volt. Akkor kb. minden csaj bele volt zúgva. Most meg halott... :S)

Egyébként itt van a Hull High teljes stáblistája:

Itt fel van sorolva mindenki, aki a Hull High-ban játszott. :)
  • zoliii
    http://www.youtube.com/watch?v=b9LYasqpAxA
    Hard Time on Planet Earth/Nehéz napok egy Föld nevű bolygón
    magyar intrója. Elég gagyi mai szemmel, de a sztori még egész jó :)
  • balazska1
    Ki is volt az a Harold Pruett?
  • balazska1
    Emlékszem rá 1993-ban félbeszakították a Walt Disney Bemutatja Kacsamesék című rajzfilmjét mert meghalt Antall József!És akinek van olyan Walt Disney Bemutatja felvétele amiben csak rajzfilmek voltak akkor írjon!Meg akinek ez a teljes összeállítás megvan a főcímmel a reklámokkal meg mindennel együtt amit a Kacsameséknél szakítottak félbe akkor írjon!
  • lollerfan
    http://www.youtube.com/lollerfan

^^^^^^^^
    klikk aztán a videókra egy néhány emlékért
  • hunter03
    Nekem is kellene a Zorro című sorozat magyar szinkronnal-a Makay Sándoros Garcia őrmesterrel persze :))

Tényleg sok jó mese és filmsorozat ment anno vasárnap ha jól emlékszem fél öttől
  • szimre
    Helló! A Zorro-t le lehet szedni valahonnan angolul? Köszi!
  • Flórika
    ...aztán létezik egy olyan szempont is, hogy szeretném előbb látni az egyes részek minőségét, és csak utána sokszorosítani. xD
  • Flórika
    Nyugi, ez nálam alap, amint megkapom a filmet, úgyis szólok, hogy ki kér még belőle! :)) Eddig is csak azért nem szóltam, mert kb. tegnap vált biztossá, hogy akkor hétfőn adok a srácnak DVD-t, ő meg felírja nekem a sulit. :P Már levelezgetek az illetővel egy pár napja ez ügyben. :D
  • lemongrass
    nekem meg majd a Flórikával kéne üzletelnem ezügyben! :D
  • Flórika
    Nálam már nem aktuális, mert egy srác felírja nekem DVD-re. :) Ő meg egy csajszitól kapta, aki anno felvette videóra, majd kiírta DVD-re. :)
  • PyRex
    csomó helyen fent van torrenten a suli...
  • Flórika
    Egyébként imdb-ről kiderült még az is, hogy az a srác, aki Cody Rome-ot alakította (a suliban) - eredeti nevén Harold Pruett -, alig 33 évesen meghalt drog (heroin) túladagolásban. :(((((

Még a sírját is megtaláltam... :/
  • Flórika
    Nem, jól tudja, tényleg Hull High volt [URL=http://en.wikipedia.org/wiki/Hull_High]"A suli"[/URL] angol címe! :)

A High School Musicalt szerintem le sem adták a "Walt Disney bemutatja" keretein belül. :P
  • piamania
    A High School Musical-re gondolsz?
  • Flórika
    Na az nekem is nagyon kéne!!!

Nem is tudtam amúgy, hogy ez az angol címe. :P
  • heniviva
    sziasztok kellene a walt disney-böl a suli/hull high/.ha valakinek megvan...
  • cocobanana
    nekem megvan vagyis letöltöttem pár részt de van olyan torrent oldal ahol fenn van az összes évad csak lengyel hanggal és nincs hozzá magyar felirat
  • noral
    Megvan, Ebadta kutyakölykök (1966). Ezek is vasárnaponként mentek nem? Vagy ezek szombat délután?
  • noral
    Heh, visszanéztem bő fél évre rá, de úgy látszik oszt ez bezony senki se tuggya! Pedig a kutyásról még beugrott. Volt benne egy házaspár, volt talán valami kisebb kutyájuk (tán tacskó?), és valahogy hozzájuk keveredett egy bazi nagy dán dog és hozta a formáját. A sárkányosban meg valami kissrácnak volt valami rajzolt sárkány haverja, de benga egy állat volt, vagy két emelet magas. És mivel úgy tűnik mostanra alakult ki az eszem, megnézem a keresőbe a dizni-filmeket.
    Ui.: Jesse-t én se nem csíptem, várnom kellett a második mesére. Megnézni persze soha nem tudtam, mert jóatyám akkortájt szállított haza jóanyámnak.
  • hamarics1
    Sziasztok!Azt szeretném kerdezni,hogy valakinek nincs-e meg véletlenül a Guy Williams(Walt Disney sorozat) által játszott Zorro?Akinek meg van azt kérem,hogy írjon nekem egy e-mailt az: [email protected] címre.
    Előre is nagyon szépen köszönöm!
    Gabi
  • PyRex
    Kacsamesékből is felkerült pár, méghozzá magyarul
  • noral
    Sziasztok! Mentek akkoriban nagyfilmek is nem? Nagyon pötty voltam akkor még, de pár kocka rémlik, volt egy amiben egy hatalmas kutya volt ami csinálta a galibát, meg valami sárkányos is, ha tudtok ilyen címeket akkor megköszönném. Egy van amire tisztán emlékszem, az a Feketeszakállas film.
  • rtl456
    hello ha erdekel megvan az angol verzio torrentje
  • trz
    csoki!
    Nekem olyan infó kéne h BAlu kapitány sorozatot honnét lehetne leszedni?
  • bmatyas
    Hello, ahogy látom ide elég rég írt bárki is, de azért megkérdezem: valaki nem vette fel annak idején a zorro sorozatot?
  • cocobanana
    Zorro sorozathoz keresek magyar feliratot vki segitsen.PLZ