31
  • Skyline
    #31
    Megcsodáltam szerintem 9/10...Nállam a horrorok top10-ébe bennevan a játék/film adaptációk között pedig az abszolút első!
    Aki a játékkal játszott és bejött nézze meg nem fog csalódni!
  • NEXUS6
    #30
    Annyira beteg ez a játék, hogy az már jó!
    Ráadásul eszméletlen lelki dolgokról szól, kíváncsi vagyok ezek a filmben mennyire jönnek át.
  • MrPrise
    #29
    A Doom film nekem tetszett. Lehetett volna jobb is, de nem volt rossz ;-)
    IDKFKA meg IDDQD rulez :-D
  • winnie
    #28
    jóvanna, de akkor is:)
  • Atisz #27
    Mondom "alig"... a 8/10 és a 9/10 dötnő többségben van :P

  • winnie
    #26
    keress és taLÁLSZ.

    Awful, awful film., 23 April 2006
    1/10
    Author: jason-gates from Manchester, England

    I wanted to leave the cinema but a big guy was blocking the row..., 24 April 2006
    1/10
    Author: andy-hall-1 from United Kingdom

    Never played the game, wish I never saw the movie., 26 April 2006
    1/10
    Author: richg69 from United States

    Two hours you won't get back, 25 April 2006
    1/10
    Author: jeffrey-kleim from United States

    stb:)
  • Atisz #25
    Az IMDB-n szinte alig találni olyan hozzászólást, amiben a filmet elmarasztalták volna. A Doom-mal való összehasonlítás nevetséges, arról mindenki tudta hogy kreténség. Ez a film - ha a játék sorozatot követi - a nyomasztó atmoszféráról és a kissé zavaros, ámde semmiképpen sem értelmetlen és semmitmondó sztoriról fog szólni.
  • sweech
    #24
    "és még csak nem is Angelina Jolie idomaira húzogatja... a zsebéből a mozijegyre való gyűrött ezrest"

    lááál :D
  • M0rph3u5
    #23
    ...jaja, vagy Demon Hill, vagy Terence Hill, vagy Benny Hill... :D
  • Venom1986
    #22
    Szexik a nővérkék a 4-ik plakáton
    Amúgy szerintem is a Silent Hill cím passzol hozzá a lejobban.Bár a Cypress Hill se lenne kutya
  • spydee
    #21
    magában mindenki úgyis lefordítja csendes dombra...akkor mondjuk is ki!
    egyébként ha jol olvasom akkor a filmnek az ALCÍME a halott város..tehát a film címe: Silent Hill - Halott Város!
    így jobban hangzik.
  • winnie
    #20
    meghagyták, csak kapott egy alcímet. (a tükörfordítás pedig a legtöbbször nem célravezető)
  • sajoati
    #19
    miért? Portlandet is Kikötőföldnek fordítják majd legközelebb.
  • silentb
    #18
    A címét meg igazán meghagyhatták volna úgy ahogy van......
  • silentb
    #17
    Én végignyomtam mind a 4 részét a játéknak pedig nem vagyok horrorfilmrajongó.Szerintem brutál jó éppen ezért elmegyek és megnézem a filmet a moziban.A kritikusok meg azért vannak hogy kritizáljanak ez a dolguk majd én eldöntöm hogy tetszik-e nekem a film vagy nem.Nem igazán hat meg a véleményük
  • kandeláber
    #16
    Sean Bean filmjeinél inkább A gyűrűk urát, meg A nemzet aranyát soroltam volna fel.
  • Julezz
    #15
    Helységnevet hülyeség lefordítani magyarra szerintem. Silent Hill, szerintem ez így a legparásabb...
  • M0rph3u5
    #14
    én a 2.kal jácottam, nagggyon zsír volt, aztán kicsit unalmas. De a helyszínek+karakterek kegyetlen jók!!!
  • grebber
    #13
    Biztos jó film. PC-re meg várom az 5. részt!
  • sbela
    #12
    Szerintem a "Csöndes domb" a benne lévő mély hangokkal nagyon paszolna
  • Librarian
    #11
    Néma Hegy... hmm? Szerintem ez jól hangzik. De a Silent Hill-t hagynám én is. Nem adnék magyar címet. De akkor már tényleg inkább Élő Város! Remélem tényleg jó lesz! Imádom a játékokat is, nagyon parásak!
  • blakshep
    #10
    a nővérkés plakát elég zorall
  • Enkil
    #9
    A játék első része eszméletlen jó volt annó. Csak annyi a gáz hogy a játék ezen sztorijában egy férfi a fő szereplő.
  • NEXUS6
    #8
    Persze ha marad az eredeti az se rossz. Az Mberek nagyrészének azért terjed idáig az ánglius tudása, főleg azoké, akik a filmre beülnek.
  • NEXUS6
    #7
    A csendes domb, se rossz.
    Pláne, hogy a Csendes Don c. Solohov regényre hajaz, már aki emléxik még ilyesmire ugye.;)
  • Skyline
    #6
    A kritikusok véleményére adni egy horrorfilm esetében kb értelmetlen...:)
    Amúgy az eddigi legjobb játékadaptáció szerintem (basszus végre azt látom a filmben amit a játékban!) ütve a gagyi tombraidert és resident evilt meg az egyéb tucatszarokat.
    Aki játszott a silent hillel midnenképp nézze meg a film fasza!
  • dezsiszabi
    #5
    az hülyén hangzik szerintem
  • zidder
    #4
    Hogy miért kell mindig átnevezni a filmeket? a Csendes Hegy elnevezés miért nem jó?
  • Inquisitor
    #3
    "... a magyar keresztségben a "Halott város" alcímet kapta."
    Pedig az "Élő Város" jobb lenne, közelebb áll a történethez, meg ilyesztőbb is ;)
  • Rincewind
    #2
    Ket napja lattam a filmet, es nagyon bejott. Sajnos a jatekkal nem jatszottam, igy nem tudom mennyi koze van hozza, de mint onnallo film, elsoosztalyu! 9/10.

    Bar nem mindenki gondolta igy, mert egy nagydarab fekete maca ket szekkel mellettem szepen csendben vegigaludta az egesz filmet... :P
  • Davidus
    #1
    a nézők véleménye szerint a film jó. a kritikusok véleményét meg mindíg csak csak a film megtekintése után szabad elolvasni:)