108
Budapest | 2006.04.22
  • csn tamás
    #28
    én is ott voltam teganap és nagyon jo volt!!!!! a fütyülések a bicikli emelgetések meg ugy az egész hangulat.....lehetne ilyen minden hétvégén:D
  • BiG G
    #27
    lál láttam ezt a képet vhol ma, vártam hogy betegye valaki egy ilyen aláírással ^^
  • nyami
    #26


    tekerjen egyet Budapesten :p
  • gabatika
    #25
    hogy ne kelljen keresgélni: képek
  • BiG G
    #24
    azóta már énis megtaláltam rengeteg képet, az origón meg csak egy rövid cikk van róla :)
  • aston shell
    #23
    az origon nincs, csak mielott megneztem volna leirtam... :) egyertelmunek tunt a dolog, de a nol.hu-n vannak azert, meg persze a cm honlapon :P
  • leveskocka
    #22
    gratula a debreceni szervezoknek,hogy osszehoztak
    viszont egy rohej volt,hogy annyira tetumodon haladtunk,tobbszor leszalltam,es toltam inkabb.az egyik szervezot kerdeztem,a felvezeto rendorok ilyen benak?
    azt mondta,direkt ok kertek meg a rendoroket,hogy lassan menjenek,ne szakadjon szet a tarsasag.neha 4km/h,max 10...egyszer asszemm mentem 16-al,de azt csak azert,mert egy haverhoz felzarkoztam...nehogy mar egy atlagember ne tudjon legalabb 15km/oras sebesseget tartani!na,meg kerdes,mit keresett elol 3 negykereku "bringohinto",babakocsis gorkoris anyikarol nem is beszelve.azert megneznem azt a szervezot,aki tud orszaguti versenykeroval spd pedallal 4-el menni sokaig....a hangulat jo volt,voltunk par ezren mi is:)
  • Sil3nt
    #21
    tavaly osszel 25ezren tegnap 32ezren
  • PGA
    #20
    ROHADT JO VOLT!!!!!!!
    Igaz kicsit torlódtunk de akkor is nagyon jo volt a hangulat. Ordibálások fütyülések meg a bicikli emelgetések. Egyébként emnnyien voltunk most és mennyien tavaly??
  • BiG G
    #19
    te, az origón hol vannak képek? sorry a láma kérdésért :|
  • aston shell
    #18
    amig mo-n voltam majdnem mindig elmentem, de most csak sovarogva figyelem, hogy milyen jo nektek... anno minden nap bicoztam, napi 5-6 orat (down hill 4 ever!!!)
    :D remelem, hogy jol sikerult, huzok az origora nezni a kepeket!
  • BiG G
    #17
    Teljesítve :D Aki kinn volt, annak csak gratulálni tudok, aki pedig nem az szégyellje magát és jövőre jöjjön el negyedmagával :D
  • trz
    #16
    Basszus megint lekéstem :(
    Egyébként azért volt tavaly hétköznap mert 22. hétköznap volt, és azért olyan korán mert még világosba akarták befejezni. Szerintem félévbe 1x ki lehet bírni.
  • stp4trick
    #15
    ahogy néztem a híradót, volt az 1km/h-s sebesség is:-)))
  • skristof
    #14
    Kaposváron is lesz :)

    mennék is, csak meccs is lesz 6kor, szóval nem fér bele.. de örülök neki, ogy szerveznek ilyeneket!
  • bens
    #13
    "aki úgy gondolja hogy le tud tekerni 12 kilómétert 2 óra alatt"

    hát...elég nehéz lehet 6 km/h-val 2 óráig tekerni :-)
  • Sil3nt
    #12
    kotelezo ottlenni...felejthetetlen elmeny
  • LeePí17
    #11
    Miskolcon csak 1 órás lesz:( ....és 2-3 km se..
    de a buli az jó lesz:D
  • Voltan
    #10
    Nem flémelni akarok, alapvetően semmi bajom a biciklisekkel, én is kerekezem gyakran. De akkor pocsék időpontra rakták, és alaposan betettek egy csomó embernek. Most, hogy hétvégén van, ez teljesen oké.
  • BiG G
    #9
    Városok listája ahol lesz :)

    Voltan: nem szeretném hogy átmenjen a topik flémbe, de el kell ismerned hogy az a pár nap egy évben elviselhető, és nem hinném hogy olyan szörnyű volt egy jót sétálni, főleg ha még biciklivel is mentél volna :D Amúgy pedig be volt jelentve akkoris jóval a felvonulás előtt, be lehetett volna tervezni, hogy előfordulnak kimaradások, késések stb :)
  • Voltan
    #8
    A Jászaiig, mármint pesti hídfő.
  • Voltan
    #7
    Még szerencse, hogy most szombatra tették. Az előző hétköznap volt, ráadásul 4-7 óra között, amikor az ember hazamegy a melóból, a legnagyobb csúcsidőben. Rohadt jól lebénították a fél várost. Gyalogolhattam a Blahától a Jászaiig hídfőig. Qrvára örültem, mit ne mondjak, főleg hogy időre mentem volna.
  • BiG G
    #6
    Nem tudom ennek a rendjét, de szerintem csak akkor lesz lezárva amikor áthalad rajta a felvonulás, szóval have no fear :D
    A felvonulás összesen 2 órás, szóval szerintem max 3-4 óránál tovább nem lesz lezárva :)

    És ez egyértelmű volt hogy jössz fotózni :D Jó képeket lehet majd csinálni :)) [viszi a koNpaktját^^]
  • Nadi
    #5
    Lesz több, nagyobb városban is!
  • Blasta
    #4
    Ha nem lesz lezárva az andrássy út egész napra, akkor áldásom rá és este megyek fotózni a felv-ra. :-)
  • BiG G
    #3
    hát vonatra fel tudod pakolni a cuccost :)
  • ngcsnet
    #2
    ha pesti lennék mindenképp mennék:)
  • BiG G
    #1


    Nos, úgy hiszem mára már nem sok olyan ember van aki nem tudná mi az a Critical Mass, de ha mégis akad, akkor nekik:

    Ez egy olyan biciklis felvonulás, ahol főleg az egészséges életmódra, és a kerékpározás örömeire kívánjuk felhívni a figyelmet, meg arra hogy az autósok jobban odafigyeljenek ránk, ugyanolyan egyenrangú feleire a közlekedésnek, és politikusok figyelmét is magunkra szeretnénk ezzel vonni, hogy jobban támogassák a bicikliseket, kerékpárutak építésével, stb.

    Bárki jöhet aki úgy gondolja hogy le tud tekerni 12 kilómétert 2 óra alatt, és szeretne benne lenni egy jó buliban :-))
    További kérdéseket várom, de a honlapon a GYIK-ban már majdnem mind meg is van válaszolva, amit kérdezni fogtok, de ki vele ha van mégis :)
    És gyertek sokan!! :D

    :: Az útvonal ::

    :: CriticalMass hivalatos honlapja ::