27
nos?
  • CheAteR88 #27
    :D
    inkább változtass szolgáltatót:D
    (de azé küldök:D)
  • oliverspy
    #26
    Van egy ötletem. És pls mindenki segítsen:
    Küldjünk egy e-mailt a Dolby kábelnek:
    "Kell a frissítés. Most szerintem csatornakiosztásban ez a szolgáltató az egyik utolsó. A cool tv az ami talán a legjobban hiányzik mindenkinek. de lehetne film+. A Sport 2 nem is kérdés. Kérjük gondolkozzanak rajta!"
    Ha mondjuk olyan 100 e-mail jönne biztosan elgondolkoznának...
    Küldj te is e-mailt, szólj a többieknek, hogy küldjenek e-mailt + azok is küldjenek, akik azt se tudják mi az a Dolby kábel!!!
    www.dolbykft.hu . Sztem e-mail címet itt lehet kideríteni!
  • dbius
    #25
    Én Hajdúböszörményben lakom, itt is van ez a szolgáltató. Mivel sajnos a városnak azon a részén, ahol lakom ők lesznek az egyedüli internetszolgáltatók, kénytelen kelletlen váltottam.

    Az adások minőségével azt mondom, hogy itt nincs probléma, bár a cool, meg a film+ valóban hiányzik, ill. a sport2 is...

    De nem érdekel, csak lenne már net...
  • CheAteR88 #24
    nállunk csak Hustler van:(
  • takraj
    #23
    Discovery az hány Mhz-en van? Mert én amikor végigpásztáztam a TV-vel nem találta meg.
  • oliverspy
    #22
    RTL --> Hustler Tv (23:00-04:00)
    SAT.1 --> Private Spice (23:00-04:00)
  • oliverspy
    #21
    Discovery van.

    Mondjuk nem tom mé nyitottam ezt a topic-ot. Most h láttam a csatornakiosztást hát... elég xar! Mi kéne még rá? Cool Tv a minimum, aztán kéne még mondjuk film+, Hustler meg Spice van rajta, az jó :-D. Jah meg a zene: Csak viva van rajta he :-)
  • banok
    #20
    m+ már nem létezik...
  • CheAteR88 #19
    akko kuka az egész nem is kell:)
  • takraj
    #18
    Nincs! Még csak nem is digital! + Elég sovány az adókínálat is (legalábbis nálunk)! pl. kúúúlTV kanyarban nincs rajta! Meg se discovery, meg se filmmúzeum, se f+, se m+.... sztem egyáltalán nem jó. :(
  • CheAteR88 #17
    én teljes mértékik azt hittem hiogy ennek a "dolby kábeltévének" DOLBY DIGITAL hangzása van
    ezek szerint nincs?:o
  • Chief
    #16
    akkor majd most befogják....
  • Laky
    #15
    pontosan ez az, hogy senki senkit
  • oliverspy
    #14
    Mi van? Ki a fasz fizet le kit?
    Dolby Kábeltelevíziós Szolgáltató Kft.
    És ? Megy már vagy 15 éve, és még nem perelte be őket senki!
  • Laky
    #13
    persze, majd egy szolgáltató lefizeti a Dolby Digital-t :DD
    jót röhögtem :)
  • oliverspy
    #12
    Mi van? Dolby KábelTV-nek semmi köze a Dolby hangzáshoz. Ez csak egy vidéki kábelszolgáltató már vagy 10-15 éve!
  • CheAteR88 #11
    és van külömbség?:O
    lehet észlelni NORMÁLISAAN a dolbi* hangzást?
  • oliverspy
    #10
    www.dolbykft.hu <----kábelTV
    www.exanet.hu <----kábelNET

    Amúgy igaz! Ez egy rakás szar szolgáltató! Lehet inkább meek DigiTV-re!
  • Bandee1987
    #9
    majd fog perelni a Dolby :)
  • takraj
    #8
    Nekünk Dolby van! Mondjuk ha nekem Júpíszím lenne akkor tuti nem váltanék erre!
  • passatgt
    #7
    http://www.exanet.hu/
  • stp4trick
    #6
    Tehát egy kábelszolgáltató? Adjál már egy linket plíz!
  • oliverspy
    #5
    Akinek ilyen van. Az mondja már meg a véleményét! Érdekel, h érdemes-e előfizetni rá!
  • PLackó
    #4
    ahol lakok (Törökszentiklós) van ilyen kábeltv de egyenlőre upc-sek vagyunk.
  • CheAteR88 #3
    megmondom az őszintét:
    én most hallok róla először én is ugy tuttam mint a #2 de hát láccik a pénz az ur:(
  • stp4trick
    #2
    ez miez? és hol van? amúgy meg levédett név a dolby, hogy használhatják?
  • oliverspy
    #1
    Nah! Kinek mi a véleménye a Dolby Kábel-ről. Pontosabban Dolby Kábeltelevíziós Szolgáltató Kft. -ről. Szal. Érdemes-e váltani rá, mondjuk UPC-ről? Mert akkor tudnék TVTuner-rel felvenni. UPC Direct-en meg elég gagyi! Szal érdemes előfizetni? Véleményeket várok! Jah meg net is van rajta asszem exa-net vagy mi.
    Nah mind1. VÉLEMÉNY! :-D