267
Egy széffeltörős játék
  • Ádám 16
    #67
    azt láttam de megvan adva melik körbe kell belerakni őket mert én a legalsóba raktam ki őket ahol a karika alatt piros nyilak vannak de a kör közepén az az egy mitttomén mi üres volt
  • maxius
    #66
    pedig a golyóst kell megtoszni, és nem is olyan bonyolult. színt a színhez, és a 3 kör van egymésba kapcsolódva, amelyeket a nyilakkal forgathatsz
  • Ádám 16
    #65
    arra gondolok de akkor azt másik széfnél próbálkozzak mert ha igen akkor ott annál a kulcsos zárat sem engedi ugyhogy maradt a z a golyós széf a kis szobában azt meg kúra nemértem
  • ProXero
    #64
    Ha a bejárattal szemben lévő zárra gondolsz, akkor annak a számkombinációját meg fogod találni, azt hiszem. Úgyhogy előbb máshol kell próbálkoznod.
  • ProXero
    #63
    Mindjárt megnézem, hogy melyik lehet az, de biztos, hogy nem kell végig próbálni az összes variációt.
  • Ádám 16
    #62
    pls help
  • Ádám 16
    #61
    hi én most kezdtem a játékot
    ott vagyok a legelején amikor ott találom magam egy digitális számkombinációs zárnál próbáljam végig a az összes számkombinációt vagy esetleg van valami más amivel érdemes próbálkozni
    pls help
  • Craker
    #60
    igen most hogy már tudom mi az és hogy így kellett tényleg egyszerű.köszi!
  • maxius
    #59
    pedig egyszerű: sudoku /ugye tudod, mi az?/
  • Craker
    #58
    nah most a múzeumban vagyok középen annál a 3 lábú szarnál 2 megvan de azt a pénznemeset azért sem értem...
  • Craker
    #57
    áhh kössz szépen!
    na megyek is tovább
  • ProXero
    #56
    Egy kis kiegészítés:
    Azoknak a golyóknak az értéke kell, amik nincsenek az asztalon, vagy a lyukakban.
  • maxius
    #55
    A lényeg az, hogy azokat a golyókat kell figyelembe venni, amelyek nincsenek már az asztalon. Bár számításaim szerint ez legalább 7, de a valódi érték 4 db golyó, melyek közül 2 ugyanolyan.
  • Craker
    #54
    na akkor maradjunk spoiler nélkül ;)
    a biliárdosnál mi is van?annyit tudok hogy a golyók értékét kell valahogy 4 jegyű számkombóvá kirakni
  • maxius
    #53
    Buggal a játék során még nem találkoztam, nem tudom, miért nem megy :S

    A dollárjel kirakásához a térkép/menü screenen láthatod a teljes kirakandó képet.
    Énazt ajánlom, hogy a szélénél kezd és haladj befelé.
  • Craker
    #52
    hi.nekem a dollárjel kirakásában kéne valamilyen segítség...azt nagyon rühellem,a többi egész jól megy
  • Naxos
    #51
    hello. lenne 1 kis problémám a játék elindításával kapcsolatban. felrakom a játékot, elindítom, kiír valami adventure.... valamit, utánna KHEOPS studio majd nagy feketeség és a bal alsó sarokban van egy v1.01 felirat, közben szól valami zene. ha tud valaki segítsen léci.
  • Duddits
    #50
    Szerintem jó így, legalább valami kép is van...
  • Esrohnoil
    #49
    URL
  • DJ bigpapa
    #48
    Hát ezt nem igy akartam!
    Bocsánat mindenkitől!Egyébként azt hogyan kell hogy csak 1 linket irjon ki és ne tegye be az egész képet?
  • DJ bigpapa
    #47
    Ha nagyon nem megy itt van 1 kis segítség!
  • maxius
    #46
    A jobb alsó gödörbe kell belepasszintani szép hosszú úton. 2 módszer van: minden lehetséges utat végigpróbálgatsz (nincs olyan sok), vagy visszafelé indulsz el. Esetleg a két módszert kombinálod, ahogy én tettem ;)
    Ha ennél többet mondok, akkor az már spoiler...
  • Neoncsoves
    #45
    Robbantsd fel
  • adamprof
    #44
    A mágneses golyó tologatós széfnél mit kell csinálni?
  • Duddits
    #43
    Kéne magyarosítást csinálni hozzá.
  • maxius
    #42
    Szerencséd, hogy épp benéztem, különben lassú vagyok :P De most én vok a FAQ, szal muszáj gyakran benéznem :D
    Következő kérdés?
  • ProXero
    #41
    Köszi, végre megvan, és kösz, hogy ilyen gyorsan válaszoltál.
  • maxius
    #40
    jaaa! oks, megvan.
    Előszőr is próbáljuk meg spoilermentesen:
    Nééézd a kábeleket nézd meg jól! Ne az elejét, se a végét, hanem az egészet színek szerint.
  • ProXero
    #39
    Hát szerintem nem ez az :)
    Ez a lézeres ajtót kapcsolja ki az emeleten.
  • maxius
    #38
    Össze kell szedni az alkatrészeket máshonnan, ha az az, amelyikre gondolok.
  • ProXero
    #37
    Van az a számkombinációs zár, amelyiknak az eleje lenyitható, és alatta ilyen színes kábelek vannak, meg a gombok. Ott mit kell csinálni?
  • maxius
    #36
    Amikor először hallottam róla, még én is, de jó ez így is ;)
  • Attila8805
    #35
    Amúgy én abban bíztam hogy meg kell furkálni a szekrényeket.
  • Attila8805
    #34
    Köszönöm ez kielégítő volt.
  • maxius
    #33
    A gúgli a barátod, ellentétben velem :P
    Safecracker
    Itt van minden egyéb infó meg kép.
  • Esrohnoil
    #32
    Rakjá képet is... mer sok a duma. :D
  • maxius
    #31
    Jaaa, bocs, nekem nem az volt a lényeg :D
    Grafika: Előre renderelt 3d-s szobák állnak rendelkezésre, ami azzal jár, hogy a játék szép.
    Történet: Gazdag nagybácsi meghalt, és az örökösök megbíztak, hogy kerítsd elő a végrendeletét, ami a szép nagy luxus kégliben van elrejte.
    Játékmenet: point'n'click. Elmész egy széfhez/feladványhoz és töröd a fejed, hogy mit kéne csinálni, ha megvan megcsinálod, ha nem, nem, és mész egy másikhoz, vagy körülnézel infókért.
    Hangulat: Na bazm, most mit kéne csinálni? Szétverem a monitort!!! vagy ÁÁÁ! MEGVAN!!! KIRÁÁÁÁÁÁLY VAGYOOOOK!!!!!

    Egyéb kérdés?
  • Attila8805
    #30
    Bővebben tudsz róla írni pl grafika történet játékmenet hangulat.
    HA van ilyen:D
  • maxius
    #29
    Ez kőkemény agymegmozgató. Ha bírod ésszel 5 óra alatt megcsinálod, nekem olyan 4:30 volt, de sajnálom h vége.
  • Attila8805
    #28
    Milyen a játék nekem is megvan csak még nem tettem fel?