267
Egy széffeltörős játék
  • Robi546
    #267
    Helló!!
    Én is elakadtam ott a dollár jelet amikor ki kell rakni :SSS plss valaki segítsen előre is köszönöm!!
  • rencsi32
    #266
    Sziasztok!Segítség kellene!A játék elején vagyok ott ahol a dollár jelelt kellene kirakni a kirakóval.Akárhogy próbálom nem megy.Valami számozást találtam az angol végigjátszásban, de hiába forgatom a puzzlet az szerint akkor sem jó.Légyszives ha valaki tud segitsen nekem!Előre is köszönöm!
  • vitona
    #265
    Elárulod nekem is? Napok óta szenvedek vele...
  • tabek
    #264
    kösz már megvan
  • Esrohnoil
    #263
    Az melyik? V. úgy kérdem h. hol található?
  • tabek
    #262
    csátok valaki megtuná mondani a második betütáblás széf kódját mert befonom a szemöldököm akkor se tudok rá jönni
  • tabek
    #261
    betűtáblás széfkód:6412
  • tabek
    #260
    6412
  • uzur10
    #259
    hali nemtudjátok a főnappali szoba betűtáblás széfkódját? a dollár jelet nem tudtam kirakni!
  • Esrohnoil
    #258
    Nah, végig sikerült azóta vinni? :)
  • Esrohnoil
    #257
    Az egyik cetli ahhoz a széfhez kell. (Annyit elárulok h. van rajt egy egyenlőségjel.)
  • blackcalibra
    #256
    Hali. Valaki írja már le a betűtárcsás széf négyjegyű kombinációját.
    Köszönöm.
  • agyaggalamb
    #255
    Köszönöm a segítséget.
    Ez az egyetlen fennakadásom volt a játék során.Ja meg persze nem tudtam mikor hová kell mennem ha már megszereztem vmit, de ezen túl vagyok mert azért nagyjából adta magát a játék. Mindenesetre 5 óra 45 perc kellett hozzá h végigvigyem. Elsőre nem rossz , bár nem tudom itt milyen rekordok születtek. Tetszett amugy....várom a folytatást.
  • Beya
    #254
    Kibogarásztam a megoldást, megpróbállak rávezetni.
    Ennyinek kell összesen lenni: 15 vörös, 1 rózsaszín, 1 kék, 1 sárga, 1 barna és 1 fekete.
    És ennyi van: 11 vörös az asztalon, 2 leesve, az összesen 13 vörös, 1 rózsaszín, 1 kék, 1 barna, és 1 sárga leesve.
    Tehát hiányzik: 2 vörös, 1 zöld, és 1 fekete. Már csak ezeknek az értékét kell külön-külön bepötyögni, és kész a kód. További kellemes játékot!
  • Beya
    #253
    Találtam egy nagyon jó angol végigjátszást ITT:)
  • Beya
    #252
    Hello!
    Én is pont itt akadtam el, és pont így gondolkodtam én is, és nekem se jön ki sehogy ezzel a logikával. Nincs valahol valami külföldi végigjátszás? Mert a lentebb található link már nem jó.
  • agyaggalamb
    #251
    hali!
    Nekem a biliárdos megoldása kelle ott akadtam el.
    Értem h azok kellenek amik hiányoznak az asztalról és azokat kell kombinálni..DE!
    hiányzik a fekete (7) , hiányzik a sárga (2) , hiányzik a zöld (3) és ha 15 pirosnak kell lennie akkor hiányzik 4 db és ezt akkor most 4-nek vegyem ,vagy mind1 hány darab hiányzik belőle akkor is 1-et ér.
    Csak mert mindenhogy próbálgattam és nem jött össze...
  • Esrohnoil
    #250
    Van hát. :)
    Az még a legegyszerűbbek közé tartozik. Gondolkodj kicsit, v. csak próbálgasd.
  • ricsa008
    #249
    hali az elején va egy széf amin szines pöttyök vanna annak van valami taktikája vagy csak forgatni kell mint a hülye
  • olos123
    #248
    De addig a pár óráig nagyon is jó játék!
  • Esrohnoil
    #247
    Mert rövid, és pár óra alatt végig lehet játszani. Utána nem ad semmi pluszt.
  • Casillas
    #246
    mer sokan nem szeretnek gondolkozni :c
  • olos123
    #245
    Jó játék ez és mégsem sokan játszák:(
  • olos123
    #244
    de régen irtak ebbe a fórumba:D
  • olos123
    #243
    Dá kell jönni hogyan tudod a részeket anélkül iodébb vinni hogy a helyén lévő részeket ne mozditsd el! És aztán már csak idő(sok idő) kérdése:D
  • nagykispeter
    #242
    Először a 2 vonalat próbáld a szélén úgy talán menni fog.
  • gabesz1114
    #241
    Sziasztok!
    Én a $ jelnél akadtam el. Tudom mit kell kirakni, de képtelen vagyok rá.
    Remélem tud valaki segíteni.
  • nagykispeter
    #240
    Ezzel egy nem stimmelt hogy a p. az nem hiányziott
  • nagykispeter
    #239
    Na én is épp itt vagyok elakadva.
  • Duddits
    #238
    Már megvan.
  • Duddits
    #237
    Ezt, hogy kell megcsinálni? Olvastam amiket írtatok, de nem sikerült.

    [img]http://hpteam.dne.hu/images/hogy.jpg[/im]

    L=E cetlit kaptam, de hiába tekertem L-t E-hez, nem nyílt ki.
  • Lyan Kyj
    #236
    jah...az meg:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A vaj ugye citromsárga..(vajszín). Vagyis azt a számot kell keresned a feladvány szerint, ami a legnagyobb, és még citromsárga, nem vált át más színbe. Na ha megvan ez a szám, akkor számolj le 8at belőle
  • Bacii
    #235
    félreértettél. nem arra az ajtóra gondoltam, amit lézerek hálóznak be, hanem arra a széfre, amit lézerrel kell kinyitni. a levél hozzá meg vmi olyat ír hogy 8 nm alatti hullámhosszon vaj színű lesz a lézer. hol itt a logika?
  • Lyan Kyj
    #234
    SPOILER MEGOLDÁS A LÉZERESHEZ ÉS A BILLIÁRDHOZ!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lézer: A vezetékeket kell nézni, minden egyes színt külön-külön. A vezetékek úgy futnak, h egy számot alkotnak. Amelyik vezeték van legfölül, az az első szám, és így tovább lefelé.

    Billiárd: Nézd meg, mely golyók hiányoznak, és azon számokat kombináld


    ITT EGY TELJES VÉGIGJÁTSZÁS ANGOLUL!!! KATT IDE
  • Moszoka
    #233
    Volt valami levél és a lézer szinét leirták,de a többit nemértem ,lehet az a logika benne,hogy nincs benne logika.

    A billiárdosnál pedig a logikára lennék kiváncsi nem a megoldásra már mindent elkövettem biztos majd ez is véletlen lessz.
  • Bacii
    #232
    na a lézeres megvan, de csak úgy nyomkodtam és kinyílt. semmi logikát nem láttam benne :S

    sztem ilyen a pice lámpája is. tekergesd aztán csak kijön egyszer...
  • Bacii
    #231
    2 széfnél vagyok elakadva már napok óta. az egyik a lézeres, egyszerűen nem látom a logikát. esetleg ha rá tudnátok vezetni.

    a másik a pince villanykapcsolója. már csak egy lámpát kéne felvillantanom, de képtelen vagyok úgy forgatni, hogy a többi a helyén maradjon. tipp?
  • BlueInfra
    #230
    Már nem kell köszike, meg van :)
  • BlueInfra
    #229
    Nem tok tovább menni, elakadtam, valaki megmondaná a lézeres széfhez a kódot?
  • Lyan Kyj
    #228
    Elnézést