57
a nem túl mindennapi dolgok
  • Aquir
    #57
    Bár nem teljesen játék, mégis:

    Giroszkóp

  • Aquir
    #56
    egy kis kikapcsolódás :)

    térbeli tetris, felette zenelejátszó kellemes zenékkel :)


  • madmaxelek
    #55
    Pedig szerintem nem az lenne a cél hogy aki játszik vele utána úgy gondolja hogy még véletlenül se lesz bevándorló:)
  • rorock
    #54
    Elég hosszadalmas,mert sok mindent meg kell találnod benne,hogy tovább léphess.Hmmm... A tanulság pedig...Most már tudom azt ,hogy nem leszek bevándorló :)
  • madmaxelek
    #53
    1 óra?Huha akkor hosszadalmas lesz:) De sok tanulságos dolog van benne egyébként.
  • rorock
    #52
    Én kb 15 percet nyomhattam vele,mert sajnos nem értem még eddig rá.Rá kell szánni kb 1 órát.Nem sokára meg is próbálom hosszabban:)Szerintem kezd újra Te is!Hátha már jobban fog menni
  • madmaxelek
    #51
    Hát ja jobb képet is csinálhattak volna rólunk.Bár általánosítani elég nehéz, de akkor is inkább a pozitív dolgokat kéne hangúlyozni benne.Mennyi ideig játszottátok ezt a játékot?Én kb az elején megakadtam:D
  • rorock
    #50
    Szerintem ennek a játéknak nagyon durva előítélete van a magyarokkal szemben.Szerintem nem vagyunk mi ennyire bevándorló-gyűlölők.
  • madmaxelek
    #49
    néztem én is ezt a játékot, hát az emberek külalakja lehet egy kicsit szebb is:)De érdekes a barangolás 2222-be.
  • Daza500
    #48
    Meghiszem azt. Én mindig ezt tologatom, amikor épp nincs meló.
    Vannak eléggé agyizzasztóak is benne.
  • Jimboo23
    #47
    Nekem is tetszik, de el lehet gondolkodni rajta, hogy milyen lehet valóban egy bevándorló bőrébe bújni mai Magyarországon. Milyen pofonokat kapnánk.....
  • Szoffer
    #46
    Lehet már 20 év múlva! Jön egy nagyobb cunami, mi még védve leszünk! Jó ez a játék Daza, köszi a linket, elvagyok vele!
    Szép napot
  • Daza500
    #45
    Ki tudja, 200 év múlva lehet tényleg mindenkit összeverünk...
  • 30yFan
    #44
    ez mekkora vacak, mindig megvernek benne... :/
  • Daza500
    #43
    Music Cube

    Képrejtvényekben kell kitalálni együtteseket vagy albumok, számok címeit.

    Választhatunk '80-as, '90-es, valamint napjaink korszakából.
    Ezzel is el lehet lenni, mivel a játék nem árulja el a jó megoldásokat, mindenképpen rajtunk múlik.
    A végén láthatjuk, hogy az adott feladványokból mennyit sikerült eltalálni, és mennyi volt a hibás válasz.

  • TarkoBarko
    #42
    Ugye milyen gyorsan repül a munka? :P :D Én most akarom kifizetni a kecót. Valaki tudja, hogy hol lehet megtenni? Máshol is lehet munkát vállalni vagy csak a moszkván?
  • mamutvadasz
    #41
    igazad van, én is jobban szeretem a Lokit!!! :D
    de am már majdnem vége, a nyelv már fullos és megvan az illeték ára is...hát igen, sokra képes az unalom és az internet xD
  • Szoffer
    #40
    Nem véletlen, egész egyszerűen kerülni kell a LILÁKAT! :D:D:D
    Ki meddig jutott el?
  • TarkoBarko
    #39
    Valaki nem tudja, véletlenül, hogy az embereknél a különböző színek jelentenek-e valamit? Engem általában a lilák vertek meg és a fehérektől kaptam segítséget. Vagy ez csak véletlen?
  • mamutvadasz
    #38
    hát biztos légzsáknak...fő a biztonság:D, főleg a sok verés mellett jól jön, ami enyhíti az ütéseket...:P

    Szoffer:
    nem tudom, hogy BKV van-e, de ha az lenne, azért nem hiszem, hogy biciklivel gyorsabb lenne...plusz még el is lophatják tőled, ha még nem történt meg xD
  • Szoffer
    #37
    Elszórakoztam vele én is egy darabig! Elég sokszor összevertek, ennyire talán nem vagyunk ellenséges nép! :D
    Most épp biciklire gyűjtök, mert nagyon sok időmet elveszi az utazgatás.. Ezek szerint a BKV 200 év múlva se lesz jobb... :P
  • TarkoBarko
    #36
    Ááááááá! :D Hol találtad? Nagyon elborult darab az biztos... Rájött valaki, hogy a szilikonmell egy férfi karakternek minek? :D
  • mamutvadasz
    #35
    Sziasztok!
    találtam egy tök érdekes játékot! egy szép elképzelt jövőkép amolyan magyar módra, megspékelve egy kis diszkriminációval is:D
    Itt a játék! nézzétek, játszatok :)
  • Aquir
    #34
    :)
  • szjuca
    #33
    Játék

  • htr93
    #32
    http://www.startlapjatekok.hu/ugyessegi/1/

    "Rajzolással segítsd a golyót" Ha nincs ott, akkor ha ezt beirod google-ba, simán kiadja..
  • htr93
    #31
    minnyá...
  • Aquir
    #30
    jó hogy szólsz, bár most nem nagyon fogok belemélyedni újra ebbe, biokémet kell tanulni a szünetben :)
  • laca103
    #29
    Csináljunk egy magyar Go szervert...!

    Van is ilyen fórum

    Akit érdekel a játék az jöjjön át oda!!!
  • Aquir
    #28
    de régen góztam:)

    ez ám egy jó játék, htx hogy beraktad ò_ñ
  • CattiBrie
    #27
    Elementary territory building
  • bazs1
    #26
    Birdhouse kerekek... besz@rás!
  • bazs1
    #25
    Ki ad ki 2990FT-ot egy ilyené?
  • Aquir
    #24
    áá gondoltam xD
  • CattiBrie
    #23
    Nemááá! :D
  • OPM
    #22
    Dede, fingerboard a neve. :D Egyik haverom még gimiben állandóan ezzel idegesített minket,olyan trükköket nyomatott vele a padokon... Kívülről tök egyszerűnek tűnik, aztán valahogy rájöttünk hogy egy normális ugratást is napokon keresztül kéne gyakorolni. :)
  • Aquir
    #21
    valami rémlik, miez? ugye nem az hogy az ujjaddal kell gördeszkázni rajta? :D
  • OPM
    #20
    jóa topic!

    ezt ismeritek? :)

  • CattiBrie
    #19
    labdának törékeny

    de nagyon jóóó kirakni :)
    monnyuk az a baj h csak ~500 darabos :(
  • Aspyrin
    #18
    Ez igen :P