209
Need For Speed 3 Hot Pursuit
  • chris1997
    #209
    Szevasztok.
    Sehogy nem lehet az NFS III Hot Pursuitot elindítani Win7-en?
    Nagyon hiányoznak azok a régi szép idők...
  • oliwwer
    #208
    Igen. Nekem kellene néhány ember akiknek lenne kedvük ellenünk játszani. Hometown pályán szoktuk nyomni.
  • flori44
    #207
    játszik még valaki nfs 3-at? :D
  • underground2
    #206
    sziasztok!
    ma talltam egy hamachi szervert és nagyon mokás volt eggyik nap multizni!
    szerver name: nfshp98
    jelszó: 123
  • High end PC #205
    Ez a játék még mindíg király :)
  • Diezel
    #204
    Csátok!
    A napokban jutott eszembe hogy játsszak a kedvenc NFS-emmel.
    Kocsikatitttaláltok a játékhoz. van 1 verzióm ami nem jo mert nem mentődik el semmilyen beállítás, és nincs se menüzene se játék közbeni zene és a rendőrök beszélgetései is hiányosak. nálatok ez mind megvan? : )üdv
  • TothLaci
    #203
    Töltsd le a saját verziómat.
    Link: #196
  • fery02
    #202
    Na mind1, továbbiakban légyszi esetleges választ pm-ben, mert nem fogom figyelni a topikot. :)
  • fery02
    #201
    Na, már mindkettő Win 7-en elindul, de mindkettő esetben befagy a játék a pályabetöltés végén.
  • fery02
    #200
    Tesztelted?
    Mert én néztem 64 bitesen és Xp-kompatibilitás módban elindul, de csak a főmenüig jutok el, mikor elkezdi tölteni a pályát, megfagy.

    32 bitesen meg akármilyen kompatibilis módban főmenüig se jut el, csak lesem a fekete képernyőt, majd megunva Feladatkezelő/ és bezárni a nem válaszoló NFS-t.
  • TothLaci
    #199
    #190
    Még Win7-en is megy...
  • atiati100
    #198
    Bocs ha mar valaki kerdezte de nem olvastam at az egesz forumot
    az a bajom hogy nfs 3 mat szeretnek winxp alatt futtatni lehetseges e ez valamilyen modon mert win98 at akar a jatek ... koszi a valaszt
    ha valakinek megy fullosan xp alatt kerem dobjon meg egy maillal az
    [email protected] ra koszi ...
  • Web mester
    #197
    Nincs valakinek kedve multiplayerezni? :DDD
  • TothLaci
    #196
    Új tartalom!
    Saját replay extrával
    És maga a játék:
    GETNFS3.rulz.hu
  • raider169017
    #195
    most már jó.a világosságon nem lehet valahogyan állítani?
  • raider169017
    #194
    próbálom a (D) meghajtóba telepíteni de hiába választom telepítési helynek a D-t ha a gép a C-re akarja tenni.Mi a teendő?
  • raider169017
    #193
    eltaláltad. és ez a régi elemeket is tartalmazza?
  • TothLaci
    #192
    Fogadjunk, hogy nem az én verzióm van meg.
  • raider169017
    #191
    nekem nincs hang a main menüben és a verseny közben miért?
  • TothLaci
    #190
    Innen megszerezhető.
    Modern változat, mai pc-khez.
  • raider169017
    #189
    nics meg valakinek a Need for Speed 3 nagyon kellene
  • Bogármacska
    #188
    hát igen, a régi jó játékok szervereit szüntetik meg
    márcsak lanba lehet játszani
  • underground2
    #187
    Nagyon kár, mert nagyon sokat játszok mostanában vele, és nagyon imádom!
  • Web mester
    #186
    Sajna megszünteték már a multiplayer szervert az EA-sok.
  • underground2
    #185
    Lehet ebben a részben online szervert csináni,mert jó lenne egyszer multizni benne!
  • Lambo fan
    #184
    óó, szerintem nincs még egy olyan autós játék, amit annyit toltam, mint az NFS 3, egészen 2002-ig majd miden nap mentem vele, persze voltak kihagyások, de voltak olyan hónapok is éveken át, hogy tényleg minden nap :P
    2002 óta már elég ritkán tolom, de azért félévente minimum egyszer-kétszer beröffentem, és gurulok egy nosztalgikusat :D
  • underground2
    #183
    amugy az NFS3 egy olyan game amit mindenki szeret és én nagyon imádom, mert hála az istennek már egy 5 éve, hogy meg van nekem eredetiben.
  • underground2
    #182
    Ez jó kérdés, miveé én mindig csak sima verseny módban játszottam multiban. Amugy nincsen ujjabb graf tuning az NFS3HP-hoz, nem mintha problémám lenne ezzel a graf tuningal, csak kiváncsiságból kérdezem, hogy van-e egyáltalán ujjabb graf tuning hozzá.
  • akyyy
    #181
    haén ezt magamnak beteszem, akkor helyi hálón, ha én vok szerver, a többiek mit fognak látni ha ezzel akarok menni?

    plusz a másik, ha kiesőset versenyzünk, és valaki kiesik, akkor ő , mint forgalom, egy teherautóval fog játszani. ezt nem lehet vhol másra cserélni, monjduk buszra?:D
  • ngcsnet
    #180
    1.

    2.

    3.

    4.

    5. (lowpoly)

  • akyyy
    #179
    közbe megoldódott a probléma, kiderült, hogy vami rippelt játékot szereztem be:( azóta megszereztem rendesen, szal isteni game:)

    nem tud valaki hozzá ferrari f50-est?
  • Web mester
    #178
    Jah, biztos jó cucc, már látam ezt a linket a gta4.on.hu -n. Nem tom ott mit keresett.
  • TothLaci
    #177
    Már majdnem 9 éves a játék, de aki még nem játszott vele, akkor ajánlom figyelmébe ezt a linket.
    Nem csak egyszerűbb telepíteni, hanem ki tudja használni a mai videókártyák képességét is, annyira, hogy GF6100-as VGA chipen 1024x768 felbontásban már beszaggatott. És még fontos elmondani róla, hogy stabil, nagyon jól megy a XP-n, és Vistán egyaránt.
  • akyyy
    #176
    ?????
  • akyyy
    #175
    ezt leltem, de akkor meg cd-t kér, és nincs 8 nfs cd -.-
  • akyyy
    #174
    feltettem suilba a 3-at, be is jön (igaz softveresen, de így is élvezhető lanon), a gond az hogy gondolom xp miatt mindig mikor vissza akar a menübe térni a loading képernyő lefagy, és csak alt tabkilépés segít. nincs rá valami módszer, hogy lehessen még játszani?

    a másik, hálózatba, nincs olyan hogy több körös verseny, és az utolsó kiesik? csak bajnokságg szerint van, hogy a köv pályán az uitolsó már nem játszik????????
  • Jedi Master
    #173
    Akkor tegyem urja a gépet? vagy mi legyen?
  • Jedi Master
    #172
    köszi a tippet fel is rakja de amikor betölti a pályát és indulna a játék akkor ugyaz aza hiba üzi fogad
  • ngcsnet
    #171
    ne használj autorunt, setup.exe
  • Jedi Master
    #170
    hello nekem olyan gondom van h nem indul el az autorun mer vmi hiát észlel ha az OK gombra kattintok akkor bezárja, ha a mégsére akkor elvileg a hiba kereső de semmise történik.Vki nem tudja mi a megoldás? vagy vhonnan egy jó verziót szedjek le?