18
  • HZsoli
    #18
    A 2.kép: ... én is kidőltem...
  • freeman07
    #17
    2. kép: Az Intel.... gazdag multimédia experienciát nyújt az enhanszolt floating pointos műveleteknek köszönhetően. LOL
  • TommyC
    #16
    ez vicc....

    =)
  • DanyyX
    #15
  • Tiberius B
    #14
    Ez egyszerűen nem is tom minek nevezzem...amint elkezdtem olvasni majdnem ledőltem a székről
  • M2 #13
    "szinte köze sincs a kiíráshoz"

    Igazatok van, mondom mint teljesen kívülálló.
  • aDannyBoy
    #12
    de a dell lapi jó volt :)
  • roliika
    #11
    "áadásul némelyik cég korábbi egymagos CPU-s modellt rakott ki az asztalra. " Kérném megnevezni! Tőlük nem veszek SEMMIT! :D
  • viizo
    #10
    Duality In Art

    Nézzétek meg ezt a linket, pályázatot hirdetett az Intel a "kettősség" kifejezéséről a digitális művészetekben. Ajánlom figyelmetekbe a pályaműveket és a győzteseket.

    Aki nevezett pályaművekkel (köztük én is), azok nagy része rettentő csalódott a végeredményt illetően, ugyanis hihetetlen bundagyanús az egész és olyan művek nyertek, amiknek szinte köze sincs a kiíráshoz.

    Ennyit a "nagy" intelről.
    Menjenek a jó fenébe.
  • scooterbr
    #9
    Még jóhogy általánoságban beszéltem. Erre egyből kövezik az embert.
  • echo
    #8
    Ez de durva. Ha április elsején rakják ki nem hittük volna el, hogy ez a valóság :)
  • uniu
    #7
    Meg a tobbi, raadasul neha keverve is van, ugy 50:50 reszben, hogy angolul irjak-e le az angol szot vagy fonetikusan:) vagy idiotan pl: "a powert is save-eli"

  • blakshep
    #6
    :DDD
    vazze ez a featúra télleg nagyon vicces :)
  • AgentKis
    #5
    Nézzétek meg a második képen a szöveget!!! MegaLOL!!! Nyelvújítók előre!!!
  • GodBadka
    #4
    "Kérdésünkre Gacsal József elmondta, hogy ez nem az AMD X2-nek szól, sőt mindenki találgasson kedvére, hiszen az IBM és a Sun már régen gyárt ilyen processzorokat, ez csupán vicc volt."
  • Komolytalan
    #3
    Mert szerinted ezzel meggyőztek bárkit bármiről is? Pláne a fikázás része undorító, ahogy fitymálják az AMD-t, hisz A64 óta csak futnak utána.
  • scooterbr
    #2
    De nemis száraz tényekkel kell az embereket meggyőzni. Néha egy kis elrugaszkodás nem árt.
  • Mice
    #1
    "és a nagyközönség elé a megszokott módon vezetik majd be a terméket." még jóhogy. azt csodálom h az intelnek egyáltalán ez így nem bökte a szemét...de hát gondolom meg is van a véleményük rólunk, s azért nem baxakodnak...

    nem tom. m.esetre nekem kicsit fura, hogy annó amikor cisco ccna vizsgát csináltunk, akkor pattogtak, h öltönyben jöjjünk, merthogy cégimázs, meg munkában szereljen az ember, s egy hasonlóan (jó azért annyira nem hasonlóan mert jóval kisebb, de azért még így is)nagy cégnél meg ilyenek mennek...