16
  • fawcet
    #16
    Ha ízléses és jó akkor nem bánom, de valószínűleg itt se lesz ritka a túlzás.
  • smv
    #15
    Pontosan. :D Igazából a plázacica szöszmöszik is csak ki akarnak tűnni a tömegből, hiszen ők egyediek. És az a durva, hogy egyik sem tartja magát divatmajomnak. :D
  • Sionnach
    #14
    Nem beszélve arról, hogy milyen szépen összekarcolhatják a telót...
  • Sub
    #13
    szánalmas...
  • DanyyX
    #12
    Ez a remek plazakorszak ujabb fatális baromsága.
    A kulcstartómról nekem is lóg egy tranzisztor, de az inkább a szenvedély jele az elektronika iránt és nem feltűnési mánia.
    Meg ez is mekkora baromság, hogy különbözni akarnak a többitől, ez nem a különbség, hanem ugymond birka-effektus, de végülis mind1, baromság az egész...
  • Flashy
    #11
    ugyanaz mint a kulcstartó, semmi extra, HA nem csinálnak belőle minden másnap hírt a netes hírportálokon. amúgy se kötelező, szóval...
  • Alfa Of NS
    #10
    A tortenelem soran mindig minden eszkoznek lett diszes valtozata. Jo, csakanynak talan nem, de alapvetoen a hetkoznapi eszkozknek lett diszitett valtozata. Dísztőr, diszes ruhak stb. Magunkat is diszitjuk: fulbevalo, nyaklanc stb. Miert lenne a mobil, a mindenapok eszkoze, kivetel ez alol?
  • KDOG
    #9
    valami kell a plázaq*vák kivánságai kielégitésére is :)
    Nem szabad rolluk megfeledkezni, amugy meg jo bevételi forrás, ugyanis a degenerált kis p*csa ettöl lesz nedves.
    Jobb biznisz ? Elöállitás 3-4huf, eladás = 7-800 huf, de plázában (ugye hol máshol lenne annyi fogyatékos) akár 1500 is :)
    Ügyes volt a kitaláló.

    A hülyékböl lehet a legjobban megélni :D (Tapasztlat)
  • AgentKis
    #8
    Csak 1-2 reklám kell hozzá és veszik majd mint a cukrot. Hidd el. Végül pedig nem is fog emberszámba menni akinek nincs ilyen.
  • z5oTtu
    #7
    Nekem lóg a P900asomon egy gördeszkacsapágy.(nem tudtam hogy divat)
    De ezek a gyöngyök,ékszerek szerintem csak tini kislányoknak valók. Ebben nem lesz biznisz egyhamar.
  • reaper4
    #6
    ez milyen gáz már :D . én a moncsimra fogok tenni gyöngyöket az is divat lesz? :D lol :)
  • bitubo
    #5
    nah ujabb pozer szarok,felesleges faszságok..
    serdülölánykáknak még talán elmegy de semmi több
  • Nicci
    #4
    sztem
    egy: felesleges pénz kidobás,
    kettő: semmi értelme, csak zavaró, folyton nekiütődne mindenhez
    nagyon sok hülye osztálytársamnak van ilyen, de undorító csicsapicsa
  • Rocko
    #3
    "beépíthető"!!! Ja persze max csak rá lehet aggatni és kész...
  • cSuwwi
    #2
    sokak kulcstartóján is van ennyi "szemét"
  • Davidus
    #1
    ezekez az embereket nem megszólítani kell hanem észhez téríteni:P