129
Dimmu - Black Metal
  • 0ppika
    #129
    Jó hát egy önálló koncertnek én is jobban örülnék, de kit érdekel hogy sziget vagy nem sziget :D megyünk hát
  • CharrDen
    #128
    Huh jól hangzik, bár érdekes lesz (pont szigeten?) Ti mentek?
  • 0ppika
    #127
    Sziget Metal nap, 2012.08.07. kedd, főzenekar: DIMMU BORGIR :D jegyár: 7.900,-Ft :)
  • Prody
    #126
    Az a baj, hogy én a régi albumokat szoktam meg és ez már más számomra.
    Amúgy több helyről/embertől hallottam, hogy tetszik nekik :)
  • 0ppika
    #125
    nekem tetszik...
  • Prody
    #124
    Pfú hát én letöltöttem már az új albumot, de annyira egyhangú... A Gateways számuk még jó, de a többi szerintem mind ugyanolyan StarWars beütésű.. Ráadásul nincs normális felállás sem. Hát tök jó.
  • 0ppika
    #123
    francbam, úgy néz ki hogy meló miatt nem tudnék menni, pedig a zágrábi királyság lenne, nekem ua olyan távol van mint Bécs, de ott Dimmu lesz a főzenekar, előzenekarok nélkül :(

  • Prody
    #122
    Törölték is
    Majd itt
  • Prody
    #121
    Új Dimmu szám!!!
  • Prody
    #120
    Akkor majd itt jelentkezzünk :)
  • CharrDen
    #119
    Eleve szerintem akik ott lesznek, azoknak 75%a a korn miatt megy
  • CharrDen
    #118
    Amúgy érdekes, hogy Mo-n alig vagyunk, akik ismerik, és el is mennek. Nézegettem fórumokat, nem nagyon ismerik.
  • CharrDen
    #117
    Amúgy itt úgy írja, hogy 6-7ig van. A többi meg nem tudom hol volt.
  • CharrDen
    #116
    még hova férünk be?
  • Prody
    #115
    zsír
  • 0ppika
    #114
    ja ráérünk még, nem hinném hogy elfogyna a jegy, elég nagy hely a gasometer, én max 1 hónap múlva fogom megvenni, elvileg 1, max 2 haverom jön, szóval ti ketten még befértek...
  • Prody
    #113
    Szerintem térjünk vissza a lényegre, hogy mikor vegyünk jegyet és a többi részlet :) De nem annyira sürgős, van még idő szeptemberig.
  • 0ppika
    #112
    mutasd miket olvastál!
  • CharrDen
    #111
    Nem értetlenkedek, csak ahány helyen olvastam, annyi féle képpen volt leírva. Olvastam úgy is, hogy a Dimmu lép fel, és előttük/utánuk lesz korn, meg úgy is, hogy korn csak 1-2 szám, és amit te mondtál, az a harmadik. Amúgy én benne vagyok a közös megoldásba.
  • 0ppika
    #110
    tex.hu
  • 0ppika
    #109
    jaj ne értetlenkedjetek már, hol hallottatok olyat hogy külön jegyet lehet venni csak az előzenekarra?
    szerintem 40-50 perc lesz a dimmu...
    korn nem érdekel mint írtam már, de egy haverom is jön valószínű, korn miatt...
    2 óra az út bp-ről...
  • Prody
    #108
    3an akkor szervezzük meg, vegyünk jegyeket és utazzunk csoportosan. Kevesebb az esély arra, hogy elb*aszunk vmit :D
    0ppika te hol/mikor veszel jegyet?
  • CharrDen
    #107
    Rendben. Amúgy téged érdekel a korn? Ha nem, akár el is mehetünk Dimmu után, úgyis hosszú az út. Remélem viszont nem kell a teljes jegyet megvenni, mert azért engem a Dimmu érdekel, nem a korn, és 12 ezer + utazás 15 perc dimmuért elég drága, ami kb 3 szám.
  • 0ppika
    #106
    :D igazából még 1 óra sem lesz lehet Dimmu :S Korn a főzenekar ugye, ők fognak többet játszani, 1,5-2 óra...

    majd megbeszélhetjük ha aktuális lesz, elvileg lesz hely...
  • CharrDen
    #105
    Jó tudni, akkor menjünk együtt esetleg, én azt se tudom hogy merre van még. Amúgy az 1 óra az tiszta dimmu lesz, vagy a korn is bele van számolva?
  • 0ppika
    #104
    tökmindegy a kezdés, úgysem akkor kell beesni oda...
    az a baj hogy max 1 órát fognak játszani csak :(

    jah voltam már ott pár koncerten...
  • CharrDen
    #103
    40 euró itt a jegy, előrendelve, ami kb 12ezer Ft.
  • CharrDen
    #102
    Jah és aki nem tudná, Bécsben lesz, egy hatalmas épületben.
  • CharrDen
    #101
    Egybe lesz a 2, sajna korn néven van a jegyirodákba (legalábbis amikor a gasometer honlapját néztem). Ott 8 órás kezdést írtam, a dimmu myspace honlapon pedig 6-7ig tartana. Most meg kéne tudni, hogy lesz.
  • 0ppika
    #100
    Valószínű hogy menni fogok, Korn engem sem érdekel, csoportos jegy biztos hogy nincs, és ált. elővételben olcsóbb. A főzenekart szokták kiírni, mér ne lenne érvényes rá a jegy? Jah és külön sem fogsz kapni sehol csak Dimmura :P
  • Prody
    #99
    Mondjuk engem az új számok és felállás érdekel.
    Mindössze este 6-7ig lesz, Korn előtt, ami 8-tól kezdődik (nem érdekel)
    Viszont a jegyet csak Dimmu-ra nem tudom hol lehet venni online... csak helyben szerintem, mert a Korn-ra lehet venni drágán online is, de nem egyértelmű mert ott azt írja este 8-tól... nehogy a Dimmuhoz ne legyen érvényes érted...helyben egyszerűbb lenne a jegyvásárlás és olcsóbb is sztem.
  • Prody
    #98
    Te fogsz menni? Mert elvileg én és haverom mennénk... csoportos jegy van? olcsóbb? Odaút-visszaút már le van rendezve busszal/vonattal, megnéztem minden időpontot.
  • 0ppika
    #97
    wow, menni kell, am ja...
  • Prody
    #96
    Él még a topik?:P

    Szeptember 26 - Dimmu koncert - Ausztria
    Korn-al együtt... felnevettem ezen egy kicsit, hogy pont a Korn tour-on lesz Dimmu is.
  • 0ppika
    #95
    úgy igazából igen ...
  • Revans85
    #94
    Szép névsor! Csak egy érdekelne ezek közül?
  • 0ppika
    #93
    hétvégén a nova rockon lépnek fel, de nincs napijegy oda :S pedig aznap pont éredekelne mégegy banda is ...
  • 0ppika
    #92
    nem tudom, lemondták
  • Revans85
    #91
    miért marad el? Én tavaly készültem, de baleset miatt nem mehettem.:(
  • 0ppika
    #90
    hát még én, a jegyem is rég megvan már :(