566
Használtautó
  • pszihopata
    #486
    Aki master 2.5 dci-ről le akar beszélni,sürgősen tegye meg pls!

    /váltót tudom/
  • Paranoia
    #485
    lol :D
  • öregember
    #484
    eladó octavia
  • Fradista56
    #483
    VW Bora típusú autót keresek 1.6 évjárat lehetőleg 2002-2004 színe legjobb lenne ha fekete lenne de sötétkékkel és sötétszürkével is kibékülök :) felszereltségéhez nem irok semmi kitételt de azért szeretném ha lenne benne fedélzeti komp. elektromos ablak elöl hátul,cd-s rádiós magnó,központizár,benzines legyen, és hát a többi alap felszereltség természetessen aki esetlegessen talál ilyet a neten vagytud személyesen az írjon vagy ide vagy email-ben kép is jöhet nyugodtan előre is köszönöm Sziasztok
  • DJKonya
    #482
    ELADVA!
  • DJKonya
    #481
    viszont ez az én szerelmem az RS octavia


    #477 erről az jut eszembe hogy a Magyar Postának vannak ezek az Iveco Daily furgonjai. Nem biztos de azt hiszem hogy 140 lovas motorok vannak bennük és az a baj hogy a Postásoknak "takarékon" kell járniuk az autókkal, pályán is szoktunk találkozni postás teherautókkal és 75-80-al mennek. Ezekbe az Iveco motorokba az a rossz hogy nem szabad mindig lassan menni vele ugyanis a katolizátor visszavezeti CO2-t a hengerbe egy kis nemtudom hanyas lyukon, és ha nincs meghajtva úgy az autó akkor nincs benne akkora nyomás és eltömődik és elég gyenge lessz az autó teljesítméne és az alapjárat is kicsit zűrös lessz. Ezekből a HPI motorokból is inkább a 3000-est szabad venni. a 2400-esekkel az a baj hogy azok is két hajtásláncosok, viszont azoknak elől és hátul van a hajtáslánc és a hátsó hajtáslánc az a kisseb és az elég gyakran tönkre megy. Vagy például ismerősöm egy Fiat Ducato 3.0 160Le Mjet-el jár. Bár ebben a furgonban is ezek a 3ezres motorokat az Iveco gyártja nekik. És volt olyan eset hogy letapadt a szelep és visszajelzett. Mondjuk az ki lehet küszöbölni egy kicsit magasabb fordulatszámon kell terhelni az autót, pl nem kell megálni csak 6.-ból visszakapcsolsz 5.be és úgy mész.
  • DJKonya
    #480
    Octavia Classic

    új Skoda Octavia
  • DJKonya
    #479
    Octaviából tudnék ajánlani párat. Csak mondjuk néz szét használtautó.hú-n és van ott is jópár octávia, én mondjuk csak 2008-as gyártmányú octaviákat néztem. De egy normális Octavia Classicot is 2.6Millióért tudsz olyat venni hogy párezer km van benne vagy vadonat új. Az új Octáviákat pedig csak ajánlani tudom és a fabiákat is. Nekünk van egy 2005-ös 1.3-as Fabiánk igaz gyengécske de nagyon jó a fogyasztása is meg minden. Volkswagenben nem tudom milyenek a személyautók igazábol nincs tapasztalom. VW-ból csak ami nekünk van 1.9-as Transporter T5 az viszont nagyon jó furgon és még a VW crafterek. azok is nagyon jók. A seatokat úgyszint nem ismerem
  • Kicsizoli
    #478
    No ez jókérdés...

    ez lutri ...

    hozzá kell tenni hogy olyan autóknál ment tönkre a vezértenyely amiket hajtottak mint az állat....
  • fifi
    #477
    110 lóerősben volt még valami olyan, hogy a főtengely végén lévő vezérműkerék elnyírta az éket és leszabadult...
    ez állítólag olyan valós 60-80 K nál jött elő... a mai sokat futottaknál vajon ez már maradandóan javítva van?
  • Kicsizoli
    #476
    Szia

    SDi 64le vel tényleg "elpusztíthatatalan" kategóriát surolja, ha nem a száguldás a fő cél inkább egy SDi-t mint egy TDI t vennék...

    A típust illetően véleményem szerint Golf IV et ne, szerintem egy borzalmas autó, jobb választás a Ibiza, Cordoba, Octavia, Fabia....

    (anno a TDI s 110le s Ventoknál jelenkezett egy olyan probléma hogy a vezérműtengely megrepedt és eltörött, az első szériáknál tapasztalták ezt a jelenséget, a 90 le TDI nél nem hallotam ilyen dolgokról...)
  • fifi
    #475
    érdemes-e 2001-körüli vw csoportos 1.9 TDi vagy SDi kocsit venni /Cordoba, Golf IV, Octavia/?
    a motorokról tudom hogy elvileg elpusztíthatatlan szerkezetek, de ugye sosem tudom meg mennyi km van benne valójában, ki hogy hajtotta-kímélte pl hidegen, vagy forró turbónál...

    szóval vajon mire kéne figyelnem, egyáltalán érdemes-e?

    zsigerből VW fikázók megspórolhatják amúgy maguknak a köröket...
  • DJKonya
    #474
    Volkswagen Transporter T5 eladó!



    Évjárat: 2003 / 9
    Műszaki vizsga érv.: 2010
    Futott km: 150000 km
    Állapot: Kitünő
    Üzemanyag: Diesel
    Hengerűrtartalom: 1900 cm³
    Teljesítmény: 62 kW (85 LE)
    Kivitel: zárt
    Szállítható szem. száma: 3 fő
    Szín: sárga
    Ajtók száma: 4

    Felszereltség: ABS, ASR (kipörgésgátló), első tulajdonostól, fedélzeti computer, garázsban tartott, immobiliser, ködlámpa, manuális klíma, rádiós magnó, szervizkönyv, szervokormány, színezett üveg, térelválasztó, vezetőoldali légzsák, vonóhorog, állítható kormány, ülésmagasság állítás.

    Leírás: elszereltség: ABS, ASR (kipörgésgátló), első tulajdonostól, fedélzeti computer, garázsban tartott, immobiliser, ködlámpa, manuális klíma, rádiós magnó, szervizkönyv, szervokormány, színezett üveg,vonóhorog




    további info nálam PM-be vagy
    emailbe: [email protected]
  • megalodon
    #473
    :)
    Jogos:)
    Bp és környéke!
  • fifi
    #472
    ezt komolyan kérdezed?
    én pl tudok, de mennyi az esély, hogy kb egy körzetben lakunk?
  • megalodon
    #471
    Tud valaki egy megbízható,olcsó autovillamosságit?
    müszerfal világitásű.belsö világitás...
  • megalodon
    #470
    Már csak a holnapi forgalmi vizsga választ el attól hogy ténylegesen is a sajátom legyen a kocsim! :) Remélem sikerül!
  • Zsolti9014
    #469
    sokkal nagyobb figyelemmel menj, lassan természetesen, és nem lesz gond, igazad van, tényleg jöhet akár jól is.
  • megalodon
    #468
    Tényleg akkor mi van ha a vizsgámon esik a hó??
    Hisz akkor arra nem készültünk!?
    vagy az jo nem? Mert akkor lassabban kell haladni és hamarabb eltelik a vizsgaidö!
  • Zsolti9014
    #467
    így valahogy van. nekem nyáron kellett szaladgálni az ezres Uno-t átiratni, de már el is felejtettem pontosan mi mennyi volt.
  • megalodon
    #466
    Köszi!
    Háát 1296cm3 Tehát ugy 25ben benne lesz az átírás akkor!??
    Az eredetiség már megvan 17ezer volt.
    Azért elég durva összegek vannak! Ha vennék pl egy kispolskit 50ezerért majdnem ugyananyniba kerül az egész herce hurca.:)


  • Zsolti9014
    #465
    igen, a törzskönyv is pénzbe kerül, pontosabban az eredetiségvizsgálatért fizetsz, ami alapján a törzskönyvet kiállítják. maga a kártya nem kerül külön pénzbe.
    az átírást pedig úgy tudom, 15 napon belül kell elintézni.

    azt hiszem hogy 18 Ft /cm3
    de nagyobb autónál (talán 1800 fölött) 24 Ft /cm3
  • megalodon
    #464
    Hát egy papír/szerződés,hogy megbízom a net-risk-et,hogy intéze a biztosításomat kössék meg stb,tehát igazolom vele,hogy intézöben van a biztosítás vissza se vonhatom.
    ja még v.mi! A törzskönyvért kell fizetni? hallottam olyat is.
    átírásért is meg a törzskönyvért is.
    Ja és az adásvételt követöen hány napon belül kell átiratni a kocsit??
    sorry a sok kérdésért 1.kocsi és sok ismerös mindent mond ezért ha több embertöl hallok sokfélét amit soxor hallok csak igaz:)
  • fifi
    #463
    átírási tarifát nemtom, régen foglalkoztam ezzel "iparszerűen" /tán 18Ft/ccm???, de talán több már/
    az alkuszi dolgot nemtom hogy érted, a lényeg: érvényes bizti kell rá... hogy ezt mivel lehet még a bizt.kötvénnyen kívül igazolni, megint csak nem tudom, de a kötvény/szerződés tuti elég...
  • megalodon
    #462
    Értem köszi!
    Azt épp intézem!
    Netrisk-en keresztöl.
    Még az volna a kérdésem,hogy az o.irodába lehet menni a kinyomtatott alkuszi megbízással??
    És hogy az átírásra kb mennyit kell majd fizetnem??
    1296cm3 a kocsi.
  • fifi
    #461
    az okmiroda csak akkor írja a át autót, ha van már a te nevedre szóló érvényes biztosítás...
  • megalodon
    #460
    Hali mindenki!
    Kis segitségre volna szükségem! Kérem aki tud segitsen!
    Vettem egy kocsit szombaton.Mi a menete az átírásnak?? Ugy hallottam elöször eredetiségvizsgálatra kell menni,majd ezután a papirokkal az okmányirodába! De a biztosítást mikor kell intézni? Vagy azt is kell kötni már a saját nevemre és ugy kell menni az okm.irodába?
  • zyndar
    #459
    Sziasztok!
    Szeretnék kocsit venni 400-450 ezer forint között. 93-94es Corsára vagy Polora, esetleg Golfra gondoltam, 5 ajtósra. Ha lenne valakinek eladó autója, írjon: [email protected]
  • kalop
    #458
    Én örök szkeptikus vagyok, befürödtem már pár hitellel. Olyan ember(ek) véleményét várom ezel a kézbőlkézbe dologgal kapcsolatban, aki igénybe vette, és a futamidő alatt semmilyen nem várt körülmény nem következett be. A minap kinéztem egy használt Opel Corsát, amelynek a tulajdonosa ezt a hiteltípust "kínálja", így érthető h kíváncsi vagyok a benyomásotokra (nagyon nem akarok megint pórul járni)
  • johngoku
    #457
    Ez igen csábítóan hangzik. Akkor megnézegetem az oldalt, és ha tetszik, akkor személyesen is utánajárok
  • kismiki
    #456
    Nincs semmilyen plusz költség, sőt még még az autó állapotát is felmérik ha szeretnéd
  • johngoku
    #455
    És semmilyen más költség nincs itt? Gondolok itt közvetítői díjra, szerződéskötési díjra és még sorolhatnám...
  • Yeltzin
    #454
    Lízinget nem ajánlom. Azt csinálják, hogy előbb a kamatot fizeted ki nekik a részletekben, vagyis 7-8 hónap után még mindig az eredeti összeggel tartozol. Átbaszás (nem kicsit).
  • mopsar
    #453
    azért személyesen is nézz be, a kalkulátor nem mindig 100%os.
  • kismiki
    #452
    én már felvettem a hitelt és minden gond nélkül és egyszerűen ment! Aki autóhitelen gondolkozik annak bátran ajánlom! Nálam minden gond nélkül ment és megy!

    üdv: miki
  • ribot
    #451
    Egyszerűbbet biztos, hogy nem találsz. De szerintem jobbat sem!
  • koppi85
    #450
    Azt hiszem maradok ennél. Elég jónak tűnik az ajánlatuk és egyszerűnek ezzel a hitelkalkulátorral. Így legalább tudom, h mi mennyibe.... És nem kell egész nap telefonálgatnom meg a bankban ücsörögnöm! Ha vki tud jobbat vagy egyszerűbbet az szóljon pls!
  • koppi85
    #449
    Van vkinek tapasztalata ezzel a BB-os dologgal kapcsolatban?
  • koppi85
    #448
    Hello! Autóvásárlás előtt állok és az lenne a kérdésem, h melyik az a hitel JELENLEG!!!, amibe a legérdemesebb belevágni?
  • ribot
    #447
    Forint alapú, egész biztos. Köszönöm a segítséget. Hívom is a tulajt, hogy kezdje el lemosni a verdát